Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana radia Audi symphony II na nawigacje RNS E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,
po długich i negatywnch wyszukiwaniach podobnego tematu jestem zmuszony zadać pytanko:

czy są jakieś dodatkowe koszty (prócz zakupu Navi RNS-E) podczas zamiany radia Audi symphony II na navi RNS-E??

Cy ktoś z kolegów już takie coś " przerabiał "
Bardzo był bym wdzięczny za jakieś sugestie i porady.

Pozdrawiam

Opublikowano

...ptrzebna pezjściówka iso - iso 2 i to wszystko :cool1: ewentualnie jeśli masz fabryczny bt trzeba przepiąć 2 piny :naughty:

Opublikowano
  • Autor

fabryczny bt

hmm...a o co chodzi z tym fabrycznym BT ?

Na 100 % jest konieczna ta przejściówka, gdzie można ją zakupić ?

dzieki

Opublikowano

http://www.naviservice.com.pl/?id=620 tu zakup przejściówke w 100% pewna

a i jescze potrzebna ci przejściówka antenowa no i antena gps

tu masz cały zestaw za 110 zeta http://www.naviservice.com.pl/?id=620&page=3,6

id161_res6_n1_v1273151843_naviservice.jpg

Opublikowano

Głupie pytanie jak sprawdzić czy jest w aucie BT ?

Opublikowano

Głupie pytanie jak sprawdzić czy jest w aucie BT ?

Wejdź do auta przekręć kluczyk ON (albo odpal auto) potem w telefonie uruchamiasz Bluetooth i szukasz nowego urządzenia audio Bluetooth. Jak znajdzie to wybierasz połącz i ew podajesz kod 0000 albo 1234 i cieszysz się z gadgetu. Jeżeli nic nie znajdzie telefon to znaczy ze nie masz modułu i zastanawiasz się jak go dołożyć bo przecież to bardzo przydatna rzecz w aucie :kox::tongue4:

Opublikowano

jak miales fabrycznie radio na 2din to montaz RNSe jest banalnie prosty. Zwroc uwage aby kupic urzadzenie w wersji high - polecam kolege klubowego czaki22. Kiedys kupilem u niego rnse w dobrej cenie i jest lepiej niz dobrze.

polecam Ci watek RNS od A do Z - encyklopedia wiedzy

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12081.0

Opublikowano
  • Autor

jak miales fabrycznie radio na 2din to montaz RNSe jest banalnie prosty. Zwroc uwage aby kupic urzadzenie w wersji high - polecam kolege klubowego czaki22. Kiedys kupilem u niego rnse w dobrej cenie i jest lepiej niz dobrze.

polecam Ci watek RNS od A do Z - encyklopedia wiedzy

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12081.0

no właśnie oto chodzi że mam od nowości symphonyII czyli 2 din. Ale mimo tego muszę jakies przejściówki kupować itd jak mi zaproponował domin79??

A tak poza tym to czym się rożni wersja High od tych niższych ?

Opublikowano

Pokaz jakie masz radio. Jak Symphony 2, to potrzebujesz przejściówki ISO>ISO2. Koszt ~ 50PLN na allegro

Opublikowano

..tak musisz kupować te przejściówki inaczej nic nie zrobisz w rnse jest wtyk iso2 a w symphony iso1

co do navi w wersji high to jest nią właśnie rnse a wersja low to bns(bez kolorowego wyświetlacza i otwieranego panelu, pozatym wyglądem zbytnio sie nie różni a funkcjonalnością dużo)

Pokaz jakie masz radio. Jak Symphony 2, to potrzebujesz przejściówki ISO>ISO2. Koszt ~ 50PLN na allegro

po zatym potrzebujesz jeszcze anteny gps i przejściówki na zykłą antene fm

cały komplet masz na zdjeciu które wczesniej zapodałem wpinasz wsio p&p i gra

Opublikowano
  • Autor

no to powoli muszę sie rozgladac za takim komplecikiem bo juz moje stare radyjko mi troszke przeszkadza :)

Czas na zmiany.

Po przeczytaniu wątku zaproponowanego przez PP84 zastanawiam się gdzie najwygodniej wpakować antenke GPS.

Najlepiej było by na dach ale jak mam rozgrzebywać z plastików pół auta to trochę mnie to martwi :kwasny:

Opublikowano

tu masz przejściówki co ci będą potrzebne i dostawa praktycznie na 2 dzień

http://www.naviservice.com.pl/

Potrzeba ci dokładnie to co na obrazki nic nie musisz przerabiać montaż zajmuje 10 min :decayed:

id161_res6_n1_v1273151843_naviservice.jpg

Opublikowano

ja antene przykleilem pod deska rozdzielcza (wewnatrz) i jest git! nie traci sygnalu i szybko sie łączy. Rowniez polecam naviservice.com; navik na allegro.. Wazne aby antena byla pod szybą, nie pod dachem. Niektorzy przyklejają NA desce, ale uwazam ze to wioska.

Opublikowano

antene na magnesie wkladasz za licznik i jest git :wink4:

Opublikowano

Oszukujecie chlopaka i tyle :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Oszukujecie chlopaka i tyle :polew: :polew: :polew:

a niby dlaczego tak sadzisz?

Opublikowano

bo mozesz miec radio na nowe zlacze,jesli masz srebne pokretla

Opublikowano
  • Autor

nie

bo mozesz miec radio na nowe zlacze,jesli masz srebne pokretla

mam srebrnych pokręteł ponieważ autko jest z rocznika 2005/06 a ze srebrnymi pokrętłami wychodziły chyba później
Opublikowano

Koledzy a jak wyglada sprawa przejścia z Concert II na RNS-E?? tak samo jak z Symphony II?

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.