Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rosemeyer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rosemeyer

  1. raczej sie da. dotychczasowe galki sa polaczone z mieszkiem takim plastykowym pierscieniem - oczywiscie sciaganym. Zdjecie gałki z mieszka to z minuta roboty. W tych jest pewnie podobnie.
  2. fajnie ten Twoj pazdzierz wyglada nawet na tych 17tkach tylko ten czarny grill troche nie teges
  3. no proszę Cię.... Lewarek tez przecież trzeba zmienić, no co TY?! Ja mam dwa i dwie gały: 1) od RS6 (dziurkowaną) z białą/szarą nicią do kiery "letniej" S-linowej z szarą nicią 2) od V12 (gładką) z czarną nicią do kiery zimowej, ktora jest rowniez gladka i ma nitke czarna ORDNUNG MUSS SEIN!
  4. roczny plan jednego z w-wskich dealerow to ok. 200szt/rok
  5. A ja nie widzę różnicy w porównaniu do 4.2 TDI ;-)
  6. nie dramatyzujmy z tym podejsciem do klientow... popatrz na sile poszczegolnych rynkow, to zobaczysz ze rynki wazne swoj jezyk maja. poza tym w nowych mmi pl jezyk jest juz fabrycznie
  7. instrukcje papierowe sa po polsku. mozna sie nawet na sraczu edukowac
  8. Aj noł, aj noł Ale w tym pierwszym nie masz wartości ciśnienia i temp na MMI Ja właśnie zbieram graty pod ten "prawdziwy" TPMS z wyświetlaniem na MMI wartości ciśnienia i temp dla każdego koła
  9. tak slyszalem wczoraj i dzis kilka razy w radiu jak do biura jechalem... wiesz, po asfalcie renifery mikolaja nie dadza rady
  10. jak przygotowane?! A gdzie czujniki cisnienia?!
  11. to jak bedziesz w polszy do zapraszam na kafke
  12. no dokladnie ja mam poliftowego szerszenia 1.4VTR - stylistycznie VTS, ale osiagi...
  13. C2 - tez mam takie Ma 3 lata i 9tyś km przebiegu. Kupilem mamie, a ona jezdzi nim tyle co i nic. Po pierwszym roku bylo 1,2tys km i jak pojechala na przeglad to wszyscy sie smiali Mimo ze to cytryna to bardzo fajnie sie nim jezdzi. Ma duzo lepsza pozycje za kiera niz np w Ibizie ktora kiedys mialem :gwizdanie:
  14. no prosze Cie.... dopiero teraz?! Przeciez to jest pierwsza rzecz ktora kazdy szanujacy sie rezacz powinien zrobic w pierwszym dniu osiadania nowej fury
  15. a wyobrazsz sobie jak to wielkie tluste amerykanskie dupsko mialo by sie przesunac na manualnej regulacji z wykorzystniem tylko tych tlustych nog?
  16. po prostu zakladaja ze Polak człowiek wykształcony i światowy i zna języki międzynarodowe w odróżniu do amerykanów czy francuzów. Co z tego że menu w MMI zmienicie na PL skoro SDS i tak zostanie "obcy"
  17. a co to znaczy "dobre"? Te ktore widzialem ja tez byly dobre, tyle tylko ze jednak niektore pojecia/komunikaty wygladaja po prostu lepiej/krocej w jezyku "obcym"
  18. olej to, bo na serio wyglada to "srednio" :-/ Zreszta nawet fabryczne tlumaczenia sa do d.upy, np.: "Asysta Kierowcy" gdzie sa ustawienia Side Assist itp
  19. ja u siebie w B7 miałem to podpiete pod lampke wewnetrza, ktora zapala sie po otwarciu drzwi z pilota. Doly luster mialem z A6 C6 - przedliftowe mialy identyczne lusterka jak B7.
  20. turdzi chodzi Ci o jezyk menu po prostu? Jesli tak to, tak jak napisal jedrekx. Ja u siebie tego nie robilem, bo niekotre polskie tlumaczenia funkcji dziwnie wygladaja
  21. To "ASTON" - Owczarek Swietokrzyski Znalezlismy go z zona pod Kielcami potraconego na drodze przez jakis samochod z polamana miednica, uszkodzonym kregoslupem, sparalizowanymi obiema lapami itp - masakra... Z czasem udalo się go "poogarniac" ale biega na 3,5 lapach bo jednej nie udalo sie uratowac i ma ja w lekkim przykurczu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.