Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rosemeyer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rosemeyer

  1. dawno tu nie bylem i nadrabiam "zaleglosci" ;-) jesli jeszcze zbierasz Bartek info o komfortach, to u mnie w B7 siedzial 8E0 959 433 CH - w wyposazeniu byl oczywiscie "full" i byl to MY2007
  2. w czwartek w samo poludnie jak bedzie pogoda to zrobie foty, bo w sloncu kolor jest super. proba koloru w pelnym sloncu wygladala zajeb.scie
  3. wystarczy przechylic felge albo dmuchnac i wszystko od razu splywa
  4. tu wkroczylem na pole Makkiego zabezpiecza fele - latwiej je trzymac w czystosci i oczywiscie super kropelkuje http://poland.gtechniq.com/sklep-2/3s-dla-samochodow/powloki-zewnetrzne/c5-wheel-armour/ ---------- Post added at 16:21 ---------- Previous post was at 16:21 ---------- no tak - to te same co mialem tylko w nowym kolorze
  5. letni setup juz prawie ready Felgi polakierowane na Audi Granit L8AU i dodatkowo zabezpieczone C5 Gtechniq'a - super sprawa, polecam Fotki trochę średnie, bo robione telefonem przy swietle garazowym, ale lepsze wrzuce za jakiś tydzien jak zrobie stage II letniego setupu ;-)
  6. wywal ten pierscien, bo w RSie i V12 go nie ma ;-)
  7. No to jeszcze odpowiedz mi na moje pytania o navi i bedzie komplet ;-)
  8. na szczescie audi to nie mb ;-) ---------- Post added at 14:02 ---------- Previous post was at 14:01 ---------- tez je chyba wrzuce bo te z polifta zbyt mocno VW tracaja :-( kierunek jest super, ale te ledy w koszu to juz c**jowka :-/
  9. Wszedzie trzeba zmieniac ale nie jest to konieczne bo bez też zadziala ;-) Nie bedzie tylko diod podswietlajacych zakres wybranych predkosci. Wszystkie inne wskazania na FISie będą.
  10. jak wrzuce letnie kola to tez sie tym pobawie. a ustawisz tylko wartosc bazowa do ktorej sie dostosowuje reszta czy mozna kazdy tryb z osobna ustawiac? a tak w ogole, to grill kupiles pod ACC czy bez?
  11. A odpowiesz mi na wczesniejsze pytanie nt nawigacji? ;-)
  12. w sumie to nie ma sie co dziwic bo jednak troche inne auta mamy
  13. Pamietaj tylko ze V12 jest szersze od "standardowego" Q7 i automatycnzie ma szersze zderzaki, a na blotnikach dodatkowo montowane sa poszerzenia ktore "zgrywaja sie" ze zderzakami - zreszta widac je na fotkach ktore wkleiles. Co prawda zderzaki od V12 kosztuja juz w miare normalne pieniadze (w 8tys za komplet powinienes sie zmiescic), to za komplet poszerzen to dodatkow 4tys na allegro i 1,5tys/blotnik w ASO Nie liczac lakierowania itp to na bodykit do V12 musisz zalozyc ok 12tys
  14. co ciekawe to praktycznie nie ma roznicy w cenie miedzy 275/45/20 a 295/35/21 ---------- Post added at 10:34 ---------- Previous post was at 10:33 ---------- Moze w ASO kupowales? No i pewnie RunFlaty...
  15. dzis zakonczylem "test" spalania. Z racji tego ze FIS 1 pokazuje spalanie z "przejazdu" a FIS 2 mam z max okresu i mieszanej jazdy postanowilem sprawdzic ile tak naprawde to auto spala w miescie. 25.02 zatankowalem rowniotkie 40l - zeby ten "test" nie trwal wieki i zebym o nim nie zapomnial 14.03 z zasiegiem 10km pojawilem sie ponownie na stacji. W tym czasie przejechalem 350,7km wychodzi wiec na to ze spalanie z 100% miasto i dosc krotkimi trasami (glownie Rosola-Domaniewska) wynosi 11,4 - szok! Przez ten czas jezdzilem normalnie jak kazdego dnia bez zadnego specjalnego ecodrivingu itp. Rano stalem troche w korku, popoludniu rowniez - ot normalna jazda w w-wskich warunkach z Ursynowa na Mokotow
  16. eee chyba teraz to Ty troche przesadzasz ;-) ja jezdze od 2lat na 21 (295/35) i 1) ani razu ni euszkodzilem opony a 2) dobra nowa opona kosztuje ok. 1,2-1,4tys (letnia) i ok 1,6-1,8tys (zimowa)
  17. Dopiero takie będą ;-)
  18. Moje też się lakierują :-)
  19. Ano.... to nie A4 Ten slon wazy 2,5t i nie zatrzyma go tarcza 280
  20. 360 chyba. Nie mierzyłem dokładnie. W Q7 z przodu jest tarcza 350mm i 420mm przy ceramice. Z tylu sa juz 3 rodzaje w zalaeznosci od silnika - 330mm, 358mm i 370mm dla ceramiki. W naszych na tyle siedzi 358mm. Jakiś czas temu wymieniałem komplet - tarcze+klocki przód+tył i wyszlo ok 6tys w ASO (czesci i robocizna)
  21. no od razu auto mlodsze o 4 lata nawet bez ledow ten stary grill jest mega kupowaty - nawet czarny blyszczacy od s-line nie wyglada tak fajnie jak poliftowy. jaki kolejny krok? ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.