Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
A tak se podbije, bo to jeden z moich ulubionych topicow... :-D Bartek może jednak coś jeszcze da radę wyrezac? ;-) Może webasto przez komorę? ;-)
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Przeczytaj poprzednie 70str i wszystkiego się dowiesz ;-)
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Phii... Też mi wydatek :-P Jeśli chciales zaimponic tą kwotą, to w tym gronie starczyło Ci jedynie na to by się ośmieszyć :-P
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
A co stało na przeszkodzie żeby ja wtedy kupić ;-) To stowka na racie więcej wiec koszt żaden, a na pewno ułatwi wcześniejszą sprzedaż auta.
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
a co stoi na przeszkodzie zeby wykupic gwarancje rozszerzona nawet na 5lat/150k km?
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Jeśli wszystko sprawne bez żadnej skuchy to dogadamy się Odezwe się pod koniec dnia.
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Hał macz?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ja bym był za tym - powiedziałem już sobie nigdy więcej czarnego - wszystko widać po 5 min po umyciu a poza tym chodzę i pilnuję żeby nikt mi go nie dotknął bo odciski zostają QD i MF Twoim Przyjacielem sprobuj tez iCare od Zymola
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
troche generalizujecie Panowie.... jak ja wystawiałem swoją B7, to była najdroższą ofertą na allegro. Kosztowala wicej od wielu golych B7 3.0TDI i zajechanych B8 2.0TDI. mimo to w ciągu 1,5tyg znalazl się kupiec, ktory przyjechal auto obejrzec i zdecydowal sie ja kupic za kwote podana w ogloszeniu. ostatecznie ustalilismy wartosc auta na 4tys mniejsza poniewaz zdecydoal sie zrezygnowac z letnich 18tek i chcial auto na zimowych 16tkach. mi to bardzo pasowalo, bo mialem wowczas 1,5 miesieczne nowiotkie RE050 za ktore zaplacilem prawie 4k i felgi po odswiezeniu, wiec set drozszy niz te 4k. Co prawda auta ostatecznie mu nie sprzedalem, bo wzial je ode mnie moj ojciec, ale chce jedynie pokazac, ze auto w dobrym stanie nie musi byc atrakcja cenowa zeby sie sprzedalo najfajniejsze bylo, ze ten kupic kontaktowal sie ze mna pozniej jeszcze 2x i dopytywal sie czy przypadkiem ojciec nie chce jednak zmieniac/sprzedawac auta bo on chetnie by je kupil i bardzo prosil o telefon gdyby taka decyzje juz podjal jego nr mam do dzis, ale raczej nie zadzwonie, bo jak ojcu auto sie znudzi to wezme je spowrotem ja ---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ---------- A co byś tam robił Projekt golas - przywracalby ja do fabrycznego golasa
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
no opisy czesci/PRki w ETCE dla B6/B7 są żadne. jak zmieniłem samochod i zaczalem grzebać w gratach do Q7 to dopiero zobaczylem co to prawdziwy "komfort pracy". wszystko ma swoja PRke z opisami funkcji/wyposazenia i wszystko od razu na tacy jest podane i od razu wiadomo do czego A, B, C i inne litery alfabetu. Zero ryzyka i loterii przy zakupach.
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
uuuu... zaciski podrapane, felgi podrapane.... nie poznaje kolegi - strasznie sie zapusciles
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
A nie mowilem, ze bedzie dobrze! Skrobnij tylko odwolanie i knuj nowe mody Hmmm... moze i ja w kogos wjade
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
ciekawe czy po zjedzeniu takiego ciacha sra sie zlotem
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
spokojnie... bedize nowa fura, nowe projekty, nowe fuckupy i doswiadczenia... bedzie sia znowu dzialo i zycie nabierze nowego sensu
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
rosnie nam drugi Kadafi
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
bedziesz teraz co dwa fotki wrzucal?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
A sprawdzales cene? Poza tym bedzie pewnie tak jak przy szafie i kluczykach i nowy dostanie nowy kod i wtedy stary nie bedzie pasowal. Jak dopasujesz stary to nie bedzie pasowal nowy i tak w kolko
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
a VPR ile ma? 99
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Nie wiem skad masz takie newsy, ale nigdy nie bylo problemu ze sprawdzaniem po VINie aut serwsowanych w roznych serwisach. Ja wielokrotnie sprawdzalem samochody kupowane/serwisowane w PL jak i D i zawsze byl dostep do pelnej historii serwisowej jak i dodatkowo to pelnej specyfikacji fabrycznej. W taki wlasnie sposob weryfikowalem obecne i poprzednie auto - jedno pochodzilo z Audi Zentrum Hannover a drugie z Audi Zentrum Koblenz. Dzialo sie to na dlugi przed pojawieniem sie VAG.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
a kto to pismo wystosowal i do kogo? Na szczescie Krakow mi nie po drodze, a moje "zaprzyjaznione" ASO zawsze historie mi poda ;-) A jak ktos bedzie chcial FV, to z tym tez akurat nie mam problemu, bo sa w ksiegowosci. Hmm w sumie to i ja mam taki segregatorek z FV tyle że robi go za mnie ktos inny i udostepnic go moge jedynie do wgladu Mam nawet FV za koszty Ibizy Cupry ktora miałem 6lat temu i ktora dziś nawet widziałem w drodze do domu Do dziś jeździ nią sympatyczna kolezanka ktora ja wowczas ode mnie kupila. Sorry Maciek za kolejnego OTa
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
ale zakladam, ze wtedy nikt nie rozwaza zakupu 3letniego A4 B8 czy nawet B7 lub B6 z tego co zauwazylem, to najstarszymi i najtanszymi samochodami nie jezdzimy wiec zakladam rowniez, ze dywagacje nt zakupu i dokumentacji np Skody Felicji czy Cinquecento sa nam obce
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
A ja nie widze potrzeby zbierania makulatury skoro cała historia dostępna jest po VINie w ASO. Każdy zainteresowany może to sobie sprawdzić i dodatkowo zweryfikować wyposażenie auta. Wystarczy że dla US trzeba ją 5lat trzymać :-/ Ważne że auto dowiedziało ASO, a wiadomo że za każda wizytą stoi FV ;-)
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Albo ja jakiś mega okazyjnie znalazlem... Mysialby na Malik pogodzić bo jakiś czas temu kupował na ebay'u ale nie pamiętam za ile :/
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Co za zdzierstwo!!! 10€ zaplacilem za swoje :-P
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
a za ile?