Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
nooo, bo teraz ich brakuje tak czy siak - pudło
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
a dlaczego je wymieniał? może mu popękały a gwarancji nie miał? tarcze ceramiczne nie zużywają się tak jak tradycyjne. a tu taka mała zajawka finał w piątek
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
do Q7 również 14tys net Plus taki, że tarcze są dożywotnie, a wszelkie pęnięcia itp wymieniają w ramach gwarancji.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
To raptem 10% wartości auta
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Q7 ma ceramikę w opcji za 40k i silnik czy pakiet nie ma tu nic do rzeczy. V12 ma ja w serii. Na focie widać brak poszerzen na blotniku i listwe dokladana do fabrycznie zamawianych 21 oraz S-linowy zderzak przedni po lifcie
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
To S-line nie V12.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
A ja już na zimowych 18tkach :-/
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
CP to żadna tragedia. Wymaga jedynie wizyty w ASO z 2stowkami w kieszeni i po sprawie ;-) Problemy zaczynają się gdy części okażą się być kradzione, dlatego części z CP kupujemy WYŁĄCZNIE z FV/rachunkami i nie poza allegro/ebay - im więcej papieru tym du.pa bardziej czysta
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
CP jest nie na kazdym elemencie, ale na klimie jest, a na stacyjce juz nie - troche to dziwne. Ja u siebie CP sciagalem tylko z zegarow i za chwile bede ja sciagal z... Radaru ACC W Q7/A6 jest tez na wzmacniaczu BOSE/B&O.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Dokładnie ta Tylko kierownicy nie widzialem i jeśli to on jest na zdjęciach to baaardzo żałuję
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
A jak już tak sobie radośnie u mirona pierd..imy ;-) to wczoraj widziałem B8 RS4 na PO w niebiesko-granatowym kolorze. Super live wygląda!
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Poszukaj dalej i zobacz co Juustyna z Golfem zrobiła
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Niestety F10 bije C7 na glowe co widac ma w-wskich ulicach. 5tek jezdzi od groma. Oczywiscie F10 jest dluzej na rynku itp, ale C7 mialo juz sporo czasu zeby to nadrobic... A6 ma jedna, niepodwazalna przewagę nad 5tka-quattro. A w sprawie jakości wykończenia i detali w nowym A3 to zapraszam do Golfa VII ;-)
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
To jeszcze musisz elektryczną regulację kiery zrobić ;-) U mnie po wyłączeniu silnika kiera sama się podnosi żeby łatwiej się wysiadalo a po przekreceniu kluczyka sama się obniża i ustawia
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Bartek a może to: - YouTube
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
no pięknie, pięknie.... tu juz da radę 4x4 zrobić, bo z haldexikiem sobie poradzisz
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
No to dawaj nr konta i ruszamy... Jak mawia klasyk i równocześnie mistrz takich zbiórek - "Alleluja i do przodu!"
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
hmm...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Moja bedzie pierwsza po liftingu, bo za ok. 2-3lata przesiadę się pewnie do czegoś mniejszego No chyba że się szybciej C7 zestarzeje i wcześniej lifting zrobią, to pierwszy nie będę, bo nie wyobrażam sobie nim jazdy z 2dzieci z czego jedno "wózkowe" i psem
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Najwiecej bylo kabli - z milion metrów chyba W każdym nadkolu jest nadajnik/odbiornik do ktorego trzeba doprowadzic kabel. Do tego dochodzi antena pod podloga do ktorej tez oczywiscie idzie kabel. Wszystkie spotykaja sie w module pod kierownicą. Reszta to juz pikus, bo to sama informatyka i kodowanie. Ja dałem d... bo dawno temu kupiłem graty, ale nie zauważyłem że kupiony moduł miał poprawny nr części ale w wersji softu od A8. Dwa dni szukałem przyczyny nieidentyfikowania czujnikow przez system. Błedu nie było żadnego, ale mimo to system nie pokazywał wartości a VCDS nie widział czujników. Wymieniłem czujniki i d*pa była nadal. Poddałem się i pojechałem do zaprzyjaźnionego ASO - po 3godz panowie rozłożyli ręce i poprosili żebym przyjechał na dłużej po niedzieli Wróciłem do domu, odpaliłem kompa i tępo gapiąc się na kodowanie, kątem oka zauważyłem trzy cyferki któe wywołały uśmiech na mej twarzy. Była to wersja softu sterownika 4E0 czyli od A8 a powinna być 4F0 Na drugi dzień miałem już poprawny moduł i po szybkiej wymianie TPMS ożył
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Widzę, że i tu na wzór forum A6 dysusja zeszła na jeden temat Nie pisałem na A6, bo ale tu napiszę - nice car Szymek Kolega czeka do listopada żeby puścić taką do zamówienia na przyszły rok z MY2013. Długo czekałeś na swoją?
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Pierd... się z tym chyba z pół roku, a na finiszu 2m przed metą się wyjeb... ale dałem radę i pokonałem dziada
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
No po starej forumowej znajomosci i sentymencie do A4 moge oddac za 80/szt z wysylka
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Straszenie mnie wnerwia że żadna z fejnych felg w ostatnim czasie nie jest robiona w 5x130 Mi dla odmiany polift podoba się bardzo. Blenda w piano to prosty do zrobienia mod
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Gracjan, mam do sprzedania polowe 1l butli S17+ i s30+ Kupiłem w zeszłym tygodniu, jeszcze nawet nie otwierałem. Mogę Ci je oddać w cenie lepszej niż w ogłoszeniu na KA