Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
moze byc ciezko , do miejsca sie czlowiek szybko przyzwyczaja ale wlasnie za 2-3lata juz tyle miejsca potrzebowal nie bede - mowa oczywiscie o bagazniku. w zasadzie to juz dzis go nie potrzebuje, ale Zosia ostatnio zaczela wspominac ze chcialaby braciszka albo siostrzyczke, a ze ja corce odmowic nie potrafie to cos trzeba z tym zrobic no a jak juz zrobie to znowu troche miejsca na wozek itp sie przyda potem bedize juz z "gorki"
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
akurat po W-wie to ich jak mrowkow jezdzi Gdyby nie bagaznik i 2 miejsca z tylu to byloby calkiem ok auto - u mnie przegralo wlasnie o te dwie rzeczy. Ja "krok wstecz" wykonam za jakies 2-3lata jak juz nie bede potrzebowal takiej stodoly Poki co odmiennie niz przy A4, ciesze sie kazdym wyjazdem, bo co bym nie spakowal i ile bym nie chcial zabrac to i tak wszystko sie zmiesci
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
No tak tylko dzieki temu obok Made in Italy jest OOOO to jest szansa ze te felgi jakis tam poziom i standard trzymaja Samo Made in Italy moze juz byc roznie. W B7 tez mialem makaronskie repliki i bylo ok, ale wtedy to byla zimowa 16tka i dodatkowo bylo prawie o tone lzej.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
szkoda ze 20tki nie boisz sie ze Ci strzeli ta fela? Ch... wie jak to zrobione jest, a mase mamy jednak nie mala... Ja tam się boje wszelkich "replik" wlosko-chinskich 20tki za to chyba na zime sobie wrzuce. moze chcesz ori 18tki na zime?
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
juz zmienil Malik, a poza tym wymodziles cos ostatnio nowego? Ja zrobilem sobie przerwe w modach, ale za to "rozwinalem" sie nieco w detailingu i tam utopilem nieco gorsza Ale do modow wracam i w najblizszym czasie zamierzam ogarnac TPMS i skonczyc wreszcie KESSY, bo mam to rozgrzebane od chyba 2 m-cy :/
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Rok? Panowie... Ja DWA lata temu lecialem obejrzec swojego! A ja wrazenie jakby to bylo wczoraj...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jak oni robia te autostrady, ze jakies siersciuchy po nich laza :-/ Wspolczuje ;-(
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
To albo opisz caly case i podeprzyj to filmikiem, albo nie wrzucaj/pisz nic zeby ani ja ani nikt inny nie tworzyl historii i bajek nieznajac historii. W sadzie, kadzym nie tylko polskim licza sie fakty i dowody a nie dopowiedzenia i domysly. Jak dla mnie to i tak d... dales Ty, bo skoro koles podstawil Ci auto na innych kolach/oponach niz bylo na ogledzinach to powinienes to zauwazyc, chlopa opierdolic i moze dodatkowo kopnac go w dupe za marnowanie czasu, prostackie zagrywki i traktowanie Cie jak idiote, a auta nie odebrac. Dobra nie chce mi sie wiecej pisac bo nie bardzo jest juz o czym... ;-)
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
w kazdym jesli kupujacy jest naiwniakiem nie i zadbal o swoje interesy w umowie. w polsce z racji tego ze nie jest to chory kraj ;-) sa na to przepisy, nie sposoby ;-) wszystko zalezy od ostroznosci kupujacego i wlasciwych zapisow w umowie itp a tak swoja droga, to wystarczylo pare zeta/koron zaplacic za przeglad w aso czy u diagnosty i od razu by to "wyszlo" i mialbys problem z glowy. sorry makki, ale zachowales sie jak naiwniak i teraz sie oburzasz ze ktos cie na mine wladowal ;-) sam sie wladowales, bo nie zweryfikowales nalezycie stanu auta przed zakupem i tyle.
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
coz.... jak to sie mowi "widzialy galy co braly" Po to w umowach sprzedazy jest zapis, ze kupujacy oswiadcza ze stan auta jest mu znany itp. takie rzeczy sie zdazaja wszedzie - w PL, NO czy D Zapewne teraz powie/powiedzial, ze zrobiles to sam i teraz sie awanturujesz, bo nie jestes w stanie udowodnic ze takie cos kupiles.
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
No a ponoc to RS6 C5 nie jezdzi :-]
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
Lo matko.... :-/
- 1992 Ur-S4 2.2 20vT
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
To Ty sie wez prosze za robote.... Może Ci pozyczyc troche fantow do ogarniecia fury?
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
Bo widocznie ten RS wywoluje wieksze emocje i wzbudza większe zainteresowanie niż Sa ;-)
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
no o to to akurat nie trudno ;-)
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
no wg mnie duzo bardziej miarzdzy suty niz ten strup z pierwszego postu
-
1992 Ur-S4 2.2 20vT
no prawie jak RS6 yyy mi się nie podoba - jakas taka styrana i z zewnatrz nie moj klimat.... musialbym sporo czasu i $ w nia wlozyc zeby sie w niej dobrze czuc jak juz chciales coc tanszego i starszego to trzeba bylo to wziasc Audi RS6, 2002r., 4172cm3, 450 KM - otomoto.pl auto jak swieze bez zbednego festynu a nie mniejsza "klasyka" jak to S4
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
majac na uwadze ze calosc kosztuje tylko co dobry sredniej klasy wosk, to odpowiedz nasuwa sie jedna...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jesli czasem na jego miejscu stoi biale DB9 cabrio, to tak ...btw, dzis jestem ostatni dzien na Domaniewskiej. tak, tak - zapomniałem dopisac, ze na zmianę podjeżdza DB9 ale tylko jak sunshine jest swoja droga to bedzie mial (Twoj Boss) przejeb..e jak go dopadnie ta sfrustrowna bieda szalejaca na ulicach - dobrze ze fury szybkie to moze nie da sie tal kaltwo zlapac
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
zyciowy... to jak tak zyciowo gadamy, to ten grafitowy X6 M na -1 to Twojego Bossa?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Flyer kozacki masz ten topic - musze czesciej zagladac
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
zgadza sie, ale jest to POD warszawa i musisz do tej W-wy dojezdzac i marnowac czas w korkach pewnie jakies 1-1,5godz w jedna strone. A tak mam 15-20min do biura/zlobka/domu, z domu do zlobka 5min, a jak mloda pojdzie do szkoly to nikt nie bedzie musial byc etatowym kierowca, bo do szkoly mamy 10min na piechote. Poza tym lekarz, sklep i inne "aktywnosci" niezbedne do zycia tez sa pod reka. Zawsze masz gdzie na kawke, ciastko czy pifko wyskoczyc i nie musi to byc jakis zapyzialy GS W zeszlym roku zmianielismy mieszkania i sporo o tym myslelismy, bo przy tych cenach jest sie nad czym zastanawiac. Finalnie przprowadzilismy sie o jakis 1km - z Kasztanowej Aleji przy Jezewskiego na Debine przy Rosola i po 1,5roku nadal uwazam ze byla to bdb decyzja. ---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ---------- bo popierd..ic bez sensu ludzka rzecz, cos Ty taki nerwowy ---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ---------- bo popierd..ic bez sensu ludzka rzecz, cos Ty taki nerwowy
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
i swiat opanuje ZŁOOOOOOOOO :polew:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
:thumbup1: ja kiedys za 2tysie net zarabialem i bylem z tego zadowolony, w tym czasie reszta moich rowiesnikow na IIroku studiow kserowala notatki.... zanim skonczyli studia to ja z nich zrezygnowalem i zarabialem "nieco" wiecej obecnej od sredniej krajowej a ponoc nauka i dyplom to przepustka do lepszego zycia