Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1992 Ur-S4 2.2 20vT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spontan zakup, szkoda mi bylo auta ze w takim stanie bo i fajna bardzo wersja.

Silnik zdrowy na chodzie wszystko ale duzo mu jeszcze brakuje do stanu ala Makki :)

Plan to zaprowadzic do PL asap, mozliwe ze juz w poniedzialek.

Doprowadzic silnik do stanu 100%, jakis setup na zdrowe i stabilne 350KM.

Pozniej karoseria i blacha pozbycie sie rdzy, wgniecen itp + nowy lakier.

Nastepnie sanding calego auta, polerka i utrzymanie go z zewnatrz i wewnatrz w miare w stanie orginalnym.

Gleba i dobre kolo, wydech jaki sie S4 nalezy i tyle.

Narazie kilka zdjec bo wiecej nie chce mi sie pisac :)

Zdjecia nie moje tylko ostatnich 2 wlascicieli, znalezione na forum.

Kierownica jest zmieniona na kiere od S2.

Pozdro

1a8a8df417cdc0d6.jpg

2f8f38a179182596.jpg

fb43ee85c091e05e.jpg

5b07221de755a80c.jpg

5980fed33a301635.jpg

63cbb79a58967cae.jpg

c309f8a3f21f1ddc.jpg

3a2bb1cc5eb5c7c0.jpg

addb4c0c1df9b119.jpg

ebcb2da2f2f87525.jpg

8512aa90624e161a.jpg

72357b4080bc91f1.jpg

9c740cc6ec9cba91.jpg

7a0c1489b1bea7c7.jpg

6124f311238fe1f0.jpg

03a95e7805c1a5d1.jpg

849d2a8c7c95fa96.jpg

Opublikowano

fajna ;) w twoich rekach pewnie niedlugo bedzie wygladac jak nowa jesli chodzi o lakier i wnetrze

gratki nowego zakupu

a jakie kolo docelowo juz wiesz ?

Opublikowano

taka cichociemna rodzinna trumna:decayed:

spoko podejście, mam prawie 3tyg wolnego, a to może kupię auto, żeby się nie nudzić:kox:

Opublikowano

Ciekaw jestem efektów po robocie... :kox::decayed:

Opublikowano

no prawie jak RS6 :decayed:

yyy mi się nie podoba - jakas taka styrana i z zewnatrz nie moj klimat....

musialbym sporo czasu i $ w nia wlozyc zeby sie w niej dobrze czuc :kwasny:

jak juz chciales coc tanszego i starszego to trzeba bylo to wziasc Audi RS6, 2002r., 4172cm3, 450 KM - otomoto.pl

auto jak swieze bez zbednego festynu a nie mniejsza "klasyka" jak to S4

Opublikowano
no prawie jak RS6 :decayed:

yyy mi się nie podoba - jakas taka styrana i z zewnatrz nie moj klimat....

musialbym sporo czasu i $ w nia wlozyc zeby sie w niej dobrze czuc :kwasny:

jak juz chciales coc tanszego i starszego to trzeba bylo to wziasc Audi RS6, 2002r., 4172cm3, 450 KM - otomoto.pl

auto jak swieze bez zbednego festynu a nie mniejsza "klasyka" jak to S4

Ten RS6 co podałeś to SZOK :slina: nic tylko brać i kołdrą przykryć taki rodzynek :slina:

Opublikowano

no wg mnie duzo bardziej miarzdzy suty niz ten strup z pierwszego postu :decayed:

Opublikowano

Egzemplarz wystawowy, i wymaga zero wkładu. Drobny detailing i na eventach można kasować puchary :kox: idę zajrzeć do skarbony czy coś wolnego tam nie leży :decayed:

Opublikowano

Makki fajna gablota :wink: czekamy na relację z renowacji... :decayed:

:hi:

Opublikowano

Rosemyer tyle ze za taka RS6 tu by musial zaplacic rownowartosc twojego Q7 lub lepiej a docelowo chce C6 wiec raczej bezsesowny by byl zakup. Jemu chyba bardziej potrzebny tani dupowoz po sprzedazy bialasa na jakis czas , spoko beda z niej ludzie , hamulec juz widze ma wiec powinno tez cos jezdzic.Ide o zaklad ze po pierwszej jezdzie bedzie mial wiekszego bana niz po jezdzie bialasem :wink:

Opublikowano
Ide o zaklad ze po pierwszej jezdzie bedzie mial wiekszego bana niz po jezdzie bialasem :wink:

no o to to akurat nie trudno ;-)

Opublikowano

zamiast sie nudzic rano to tak sobie teraz moze smigac do pracy

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Rosemeyer: RS6 C5 super sprawa ale nie jedzie :( skrzynie padaja i wogole. Do tego aftomat wiec do zabawy nie dla mnie.

Kazdy lubi co innego.. S4 mnie osobiscie bardzo sie podoba, ma byc grubo pod maska i cichociemny na zewnatrz. Pierwsze co robie to zciagam emblematy..

I ostatnia sprawa, jak Turdzi napisal, nie dam tutaj 300-400k PLN za stare auto. Az tak bardzo Norwegii to nie lubie :)

Opublikowano

Cos ma nadlubane juz pod maska czy seria ? Dla mnie fajna sprawa to prawdziwe auto a nie PCet naszpikowany elektronika.Takich samochodow sie juz nie robi , ja za takimi troche tesknie

Opublikowano

cichociemny zapierdalak:banan::banan:

Opublikowano
  • Autor
Cos ma nadlubane juz pod maska czy seria ? Dla mnie fajna sprawa to prawdziwe auto a nie PCet naszpikowany elektronika.Takich samochodow sie juz nie robi , ja za takimi troche tesknie

Tak ma dlubniete i to sporo. Moze nagram cos jakos jezeli nie wyjade do PL do poniedzialku.

Narazie bawie sie EVO takim zapindalakiem ze glowa mala.

800NOK na wache wyjezdzilem dzisiaj, banan caly dzien i mam nadzieje ze nikt mi nigdzie zdjecia nie zrobil bo byla by lipa na maksa......

Moja "kierowniczka" na mnie nakrzyczala jak dalem 8000rpm na 3 i juz miala dosyc, uff te kobiety:facepalm:

Opublikowano
no prawie jak RS6 :decayed:

yyy mi się nie podoba - jakas taka styrana i z zewnatrz nie moj klimat....

musialbym sporo czasu i $ w nia wlozyc zeby sie w niej dobrze czuc :kwasny:

jak juz chciales coc tanszego i starszego to trzeba bylo to wziasc Audi RS6, 2002r., 4172cm3, 450 KM - otomoto.pl

auto jak swieze bez zbednego festynu a nie mniejsza "klasyka" jak to S4

Ten RS6 co podałeś to SZOK :slina: nic tylko brać i kołdrą przykryć taki rodzynek :slina:

nie kupilbym RS6 z takim przebiegiem... pewnie na start trzeba zainwestowac wiadro zlotowek :kwasny:

Opublikowano

Rwie suty:decayed:

Opublikowano
no prawie jak RS6 :decayed:

yyy mi się nie podoba - jakas taka styrana i z zewnatrz nie moj klimat....

musialbym sporo czasu i $ w nia wlozyc zeby sie w niej dobrze czuc :kwasny:

jak juz chciales coc tanszego i starszego to trzeba bylo to wziasc Audi RS6, 2002r., 4172cm3, 450 KM - otomoto.pl

auto jak swieze bez zbednego festynu a nie mniejsza "klasyka" jak to S4

Ten RS6 co podałeś to SZOK :slina: nic tylko brać i kołdrą przykryć taki rodzynek :slina:

nie kupilbym RS6 z takim przebiegiem... pewnie na start trzeba zainwestowac wiadro zlotowek :kwasny:

to 10 letnie auto wiec ma prawo dolegoac mu to i owo , a nic do niego nie kosztuje 100 zl...........co C6 juz nie mowie bo tu koszty sa wrecz astronomiczne

Opublikowano
no prawie jak RS6 :decayed:

yyy mi się nie podoba - jakas taka styrana i z zewnatrz nie moj klimat....

musialbym sporo czasu i $ w nia wlozyc zeby sie w niej dobrze czuc :kwasny:

jak juz chciales coc tanszego i starszego to trzeba bylo to wziasc Audi RS6, 2002r., 4172cm3, 450 KM - otomoto.pl

auto jak swieze bez zbednego festynu a nie mniejsza "klasyka" jak to S4

Ten RS6 co podałeś to SZOK :slina: nic tylko brać i kołdrą przykryć taki rodzynek :slina:

nie kupilbym RS6 z takim przebiegiem... pewnie na start trzeba zainwestowac wiadro zlotowek :kwasny:

A co może być nie teges, myślałem, że 27 tys km jest ok w takim aucie. Masz na myśli zawalone kolektory czy coś jeszcze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.