Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1992 Ur-S4 2.2 20vT


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Cos ma nadlubane juz pod maska czy seria ? Dla mnie fajna sprawa to prawdziwe auto a nie PCet naszpikowany elektronika.Takich samochodow sie juz nie robi , ja za takimi troche tesknie

Też jestem tego zdania, to ma być klasyk który zadup^a, nie naszpikowany elektroniką, po prostu czysty fan i tyle:wink:

Część osób które na co dzień się wożą wypasami nie rozumieją widocznie po co się kupuje stare auto z "duszą" które ma potencjał i ma sprawiać przyjemność z jazdy. Wiadomo że Makki jak wsiadł do tej S4 i zobaczył archaiczny środek to pomyślał WTF:grin: w porównaniu ze swoją B8 ale też dobrze wie że nie patrzymy na luksus w takim aucie tylko tak jak wcześniej napisałem, na radość z jazdy :wink4:

Wiem ile daje radochy takie auto po tym jak się przejechałem Sokolnh'a czerwoną B2 po swapie na 4.2l V8 i klatką w środku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co może być nie teges, myślałem, że 27 tys km jest ok w takim aucie. Masz na myśli zawalone kolektory czy coś jeszcze.

przebieg przebiegiem a lata latami.Jest masa rzeczy ktora kleka przez wiek a nie przebieg.

Też jestem tego zdania, to ma być klasyk który zadup^a, nie naszpikowany elektroniką, po prostu czysty fan i tyle:wink:

Część osób które na co dzień się wożą wypasami nie rozumieją widocznie po co się kupuje stare auto z "duszą" które ma potencjał i ma sprawiać przyjemność z jazdy.

dokladnie o to biega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prawie jak RS6 :decayed:

yyy mi się nie podoba - jakas taka styrana i z zewnatrz nie moj klimat....

musialbym sporo czasu i $ w nia wlozyc zeby sie w niej dobrze czuc :kwasny:

jak juz chciales coc tanszego i starszego to trzeba bylo to wziasc Audi RS6, 2002r., 4172cm3, 450 KM - otomoto.pl

auto jak swieze bez zbednego festynu a nie mniejsza "klasyka" jak to S4

Ten RS6 co podałeś to SZOK :slina: nic tylko brać i kołdrą przykryć taki rodzynek :slina:

nie kupilbym RS6 z takim przebiegiem... pewnie na start trzeba zainwestowac wiadro zlotowek :kwasny:

A co może być nie teges, myślałem, że 27 tys km jest ok w takim aucie. Masz na myśli zawalone kolektory czy coś jeszcze.

wszystko po kolei, osprzet = elementy gumowe, zawieszenie etc.

Nikolas kupil RS6 po rocznym postoju i zainwestowal majatek zeby wrocilo do serii, wiec takie 27000km przez 10 lat, to jest jak wyrok dla auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy gdzie stało i w jakich warunkach no i czy odpalane systematycznie. Po fotach widać, że właściciel raczej majętny, więc nie sądzę, że stało gdzieś zaniedbane. Wnętrze bardzo zadbane, pewnie jeszcze pachnie nowością. Ciekawe jak właściciel zadbał o nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy gdzie stało i w jakich warunkach no i czy odpalane systematycznie. Po fotach widać, że właściciel raczej majętny, więc nie sądzę, że stało gdzieś zaniedbane. Wnętrze bardzo zadbane, pewnie jeszcze pachnie nowością. Ciekawe jak właściciel zadbał o nie.

a powiem ci ze to czasem zdradliwe i nic nie mowi.Zna ludzi spiacych na pieniadzach majacych samochody po piecet K i serwisuja je w stodole Henia i tna na wszystkim czym sie da.Tak pewnie zoaszczedzili te miliony :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy gdzie stało i w jakich warunkach no i czy odpalane systematycznie. Po fotach widać, że właściciel raczej majętny, więc nie sądzę, że stało gdzieś zaniedbane. Wnętrze bardzo zadbane, pewnie jeszcze pachnie nowością. Ciekawe jak właściciel zadbał o nie.

a powiem ci ze to czasem zdradliwe i nic nie mowi.Zna ludzi spiacych na pieniadzach majacych samochody po piecet K i serwisuja je w stodole Henia i tna na wszystkim czym sie da.Tak pewnie zoaszczedzili te miliony :facepalm:

Oczywiście, ale są też świadomi właściciele, którzy mają sztuki np z 56 roku, które wyglądają jakby dopiero co z fabryki wyjechały. Ten RS przynajmniej na fotach wygląda na zadbany egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany po co to OT wątek jest o S4 a nie RS6 C5... :whistling::wink:

Bo widocznie ten RS wywoluje wieksze emocje i wzbudza większe zainteresowanie niż Sa

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie RS6 to bedzie i watek. Wieczorem/jutro pojawi sie kolejny watek z moja nowa super fura :facepalm:

A we wtorek jak bedzie czas to kolejny watek..

Do tematu RS6 podchodze lajtowo gdyz musi to byc auto przynajmniej w 90% takie jak chce. A juz wiem ze ten w Myslenicach taki nie jest, ale pojade i tak go zobaczyc i sprawdzic..

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wiem ze ten w Myslenicach taki nie jest

a dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jezdze tym czyms bo S4 jest brudne :P

To Ty sie wez prosze za robote.... Może Ci pozyczyc troche fantow do ogarniecia fury? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak widze chcial bys depnac ale sie boisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi: ostatnio zaplacilem 5000NOK. wiec teraz juz delikatniej jezdze :)

pawel1380: Ten typ tak ma podobno jak za duzo grzebane :P

---------- Post dopisany 05-06-2012 at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2012 at 23:53 ----------

Maly update z S4 to wpakowanie na szybko skrzyni 6 biegowej z S2.

Jade wlasnie zobaczyc co dalo sie osiagnac i jak jezdzi :wink:

Reszta bedzie w PL, narazie stabilne 1,45bara jest, hamulce delikatnie mowiac slabe a S4 ma bardzo ciezki nosek wiec mozecie sobie wyobrazic co sie dzieje jak przychamowuje przed zakretami :naughty:

EVO oddane i A4 wrocilo do domu bo Noras myslal ze trafil na goscia co pierwszy raz w zyciu auto sprzedawal. OMG, co za cwaniaki no:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 wrocilo do domu bo noras myslal ze trafil na goscia co pierwszy raz w zyciu auto sprzedawal. Omg, co za cwaniaki no:facepalm:

ocb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dluga historia, ale pieniedzy wczoraj nie dostalem za A4 wiec o 1 w nocy odebralem niby wlascicielowi samochod..

Dobrze ze mam super kontakt z moim bankiem to mi powiedzieli o co biega.

W skrocie, EVO mialo isc za A4 z DUZA doplata dla mnie. Co sie nie stalo, wiec odebralem gosciowi w nocy auto i dostal spowrotem swoje super EVO :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale s4 dalej masz? makki mam zestawy z porshe 6-tlokow/rs6 c5 8 tlokow/rs4 b7 jakbys chcial na przod napewno hebel sie poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dluga historia, ale pieniedzy wczoraj nie dostalem za A4 wiec o 1 w nocy odebralem niby wlascicielowi samochod..

Dobrze ze mam super kontakt z moim bankiem to mi powiedzieli o co biega.

W skrocie, EVO mialo isc za A4 z DUZA doplata dla mnie. Co sie nie stalo, wiec odebralem gosciowi w nocy auto i dostal spowrotem swoje super EVO :grin:

Kupiles S4 a jeszcze EVO brales w rozliczeniu ? pisales ze potrzebna ci kasa na nieruchomosc , straszne jakies kombinacje ale

widac bog nad toba czuwa , bo EVO to strasznie ciezki temat do rozpiecia sie potem w NO , a dodtkowo 8 emka to najbardziej kijowe EVO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...