Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
W Q5 jest tak samo, wiec i u Ciebie Grzesiek tez da rade. A Twojego gate'a nie da sie doflashowac?
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
5tka fajna sprawa.... zreszta co by nie mowic to BMW szrotem nie jest. szkoda tylko ze nie robia fajnego FISa tylko to go.wno jak w Oplu. Przy tej klasie auta i cenie to zegary w betach wygladaja slabiutko. To byl m.in jeden z powodow dla ktorych zostalem przy audi, bo tu przynajmniej nie mdli od patrzenia na szafe ;-) No a w C7 to zegarki sa juz w ogole super
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
a skora nadal sie tak marszczy jak kiedys u mnie zrobiles czy cos sie poprawilo?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
to i ja go zakoncze ;-)
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
nie - za maly bagaznik na butle, a kolo jest na klapie
-
[INNE] S6 Manual
W Q7 i A6 C6 i A8 D3 wlacznik jest na lewym dolnym ramieniu 4ramiennej kierownicy i tylko w 4ramiennej kierownicy wystepuje podgrzewanie. Wlacza sie niezaleznie od foteli, po wlaczeniu/kliknieciu na FISie pojawia sie info o wlaczeniu/wylaczeniu grzania.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ja wiem, czasem mody sa fajne dla samego modzenia, a czasem sa nawet przydatne, ale na chu.. Ci ten alarm?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
noooo Evo II to byl furacz.... zobacz tylko ile to teraz kosztuje http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=146448664&pageNumber=4&__lp=50&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=17200&makeModelVariant1.modelId=126&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&negativeFeatures=EXPORT&tabNumber=1
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
porownanie z poziomu Q7 nie jest takie straszne ;-) zwykly serwis ponad 2k, tarcze+klocki (p+t)=prawie 6k, wymiana czujnika spalin przy DPFie kosztujacego niecale 200pln=1,2k, bak paliwa prawie 600 na 700km po miescie wracajac do G, to niestety najwieksza wada jest jego prowadzenie - skrecasz a on nic, skrecasz dalej, zacznie sie bujac i nadal jedzie prosto ale ma swoj mega urok i calkiem niezle wyglada jak na 30latka a te boczne wydechy to już w ogole mistrzostwo - to chyba jedyna seryjna fura z bocznymi wydechami dopuszczona do ruchu
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
ja też, gdyby nie te ceny jak kupowalem swoje to cayenne byla na tyle swieza, ze nawet u helmutow byl problem z dostepnoscia. no ale jako next car... kto wie :gwizdanie: chociaz chyba jako next to kupie cos z klimatem - mam od jakiegos czasu z tylu glowy G-klase
-
A5 8T 3.0TDI quattro
zresetowal na trasie na zjezdzie z gorki i zrobil fote tuz po sorry pawel
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Makki jeśli nie masz 2ki dzieci i 90% Twojej jazdy to samotna jazda po miescie to kupowanie Q7 nie mam sensu - proponowałbym Ci bardziej A6 niż Q7. Z drugiej strony przez to ze jest duze, to jest mega wygodne - o ile w miescie tego tak nie czuc, to trasa w tym aucie to poezja... Ja chcialem zmienic B7 na coś wiekszego, bo była nam ciasno (2+1+nieduzy pies) - we wnetrzu bylo w miare ok, ale bagaznik byl maly. Teraz, przez 1,5roku ani razu nie wykorzystalem 100% bagaznika pakujac sie tak samo jak 2 czy 3 lata temu gdy brakowalo mi miejsca w B7. Nawet jadac na narty nie bralem boxa PS a najwazniejszy minus Q7 dla Ciebie to.... uciazliwa pielegnacja auta z racji gabarytow nawet glupiej szyby z przodu nie da sie bez stolka/drabinki porzadnie wyczyscic
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
no fajna dupcia teraz jest patrzac na Twoja B8 i Makkiego to coraz bardziej B8ki zaczynaja mi sie podobac, choc wcale sie na to nie zanosilo podobnie mialem przy okazji wprowadzenia B7 - jak zobaczylem lampy z tylu to sie zalamalem i nie moglem zrozumiec jak mozna bylo zepsuc tak ladne auto jak B6 z czasem nie dosc ze zaczela mi sie B7 podobac to nawet stalem sie jej posiadaczem Dotychczas B8 podobala mi sie wylacznie jako Allroad, ale jako Ska w sumie tez jest całkiem fajna :gwizdanie: W Świeta ogladalem swoja byla - lezka sie w oku krecila.... ;( o poprzednich samochodach dawno zapomnialem, a za B7 czasem nawet tesknie
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
wystarczy ze zrobisz stala sume ubezpieczenia przez 12 m-cy i problem z glowy :gwizdanie: ubezpieczenie pokrywa w pierwszej kolejnosci leasingodawce, a potem leasingobiorce. jedyne co trzeba robic to wybierac stala sume ubezpieczenia i dodatkowo przy tym na max wyceniac zawsze wartosc auta.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 10:41_________________________________________________ Rozliczenie umowy leasingu jest zawsze takie same zarowno przy wczesniejszym wykupie jak i ubezpieczeniu 1. ustalana jest wartosc wykupu na dany dzien (unikamy wtedy placenia odsetek za pozostaly okres umowy) 2. ubezpieczyciel wyplaca kwote x ktora w pierwszej kolejnosci pokrywac wartosc z pkt. 1. Przy wczesniejszym wykupie to my placimy. 3. pozostala kwota z odszkodowania przelewana jest na rachunek leasingobiorcy i ot cala filozofia
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Po to właśnie jest AC żeby spać spokojnie, a w razie niemiłej niespodzianki nie zostajesz bez kasy i bez auta. Poza tym takie samochody wbrew pozorom gina juz rzadziej. W kazdym jest gps i stosunkowo latwo i szybko je znalezc. To nie passat czy b5/6/7 ktore latwo ukrasc
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
prosze Cie... przy leasingu to groszowy koszt - rata wzrosnie Ci z 3 stowki i tyle. To tylko pol baku paliwa Jedz do dealera i zmieniaj zamowienie poki nie jest za pozno ;-)
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
chyba tylko pozna pora Cie tlumaczy ;-) idac tym torem, to powinnismy jezdzic ztm/mzk itp
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
gratuluje wyboru. Ostatnio czekajac na wymiane tarcz i klockow ogladalem pierwszy raz live 6tkę - akurat w avancie. bardzo ma fajne gadgety w srodku, do tego ma sporo miejsca wewnatrz i bardzo duzy bagaznik. Jak bede zmianial Q7 to raczej na cos takiego sie zdecyduje - Allroad C7 za to pewnie bylby idealny
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
moze w przedliftowych tez tak bylo tylko mi sie cos popierdol... z ta doplata
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
smieje sie z ilosci wlanego paliwa mi do landka wchodzi 10 mniej a mam tylko 3.0 i 3d Poj. silnika nie ma tu nic do rzeczy. Większość Q7 ma 100l zbiorniki w tym i 3.0tdi za niewielką dopłatą.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
smieje sie z ilosci wlanego paliwa
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
hmmm, to chyba podjade
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
to Verva ON, ale akurat byla tania ;-) Znajomy "chwalil sie", ze tankowal dziś za 5,95 Fajnie się robi... 6stowek za bak paliwa
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
mysle ze tak. pewnie dzien po powrocie bede mial okazje zdobyc kolejne punkty vitay
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Nie no proszę Cię... Wszystkiego :-) I handlowcy kręcą nosami że to bardzo dużo i nierealne :-) [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 20:47 dzisiejsze tankowanie