Treść opublikowana przez Rosemeyer
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
raczej sie da. dotychczasowe galki sa polaczone z mieszkiem takim plastykowym pierscieniem - oczywiscie sciaganym. Zdjecie gałki z mieszka to z minuta roboty. W tych jest pewnie podobnie.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
fajnie ten Twoj pazdzierz wyglada nawet na tych 17tkach tylko ten czarny grill troche nie teges
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
wg mnie to to jest mega festyn
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
no proszę Cię.... Lewarek tez przecież trzeba zmienić, no co TY?! Ja mam dwa i dwie gały: 1) od RS6 (dziurkowaną) z białą/szarą nicią do kiery "letniej" S-linowej z szarą nicią 2) od V12 (gładką) z czarną nicią do kiery zimowej, ktora jest rowniez gladka i ma nitke czarna ORDNUNG MUSS SEIN!
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
roczny plan jednego z w-wskich dealerow to ok. 200szt/rok
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
yyyy ale ory s-line'owa kiera ma inna nitke
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
A ja nie widzę różnicy w porównaniu do 4.2 TDI ;-)
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
nie dramatyzujmy z tym podejsciem do klientow... popatrz na sile poszczegolnych rynkow, to zobaczysz ze rynki wazne swoj jezyk maja. poza tym w nowych mmi pl jezyk jest juz fabrycznie
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
instrukcje papierowe sa po polsku. mozna sie nawet na sraczu edukowac
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Aj noł, aj noł Ale w tym pierwszym nie masz wartości ciśnienia i temp na MMI Ja właśnie zbieram graty pod ten "prawdziwy" TPMS z wyświetlaniem na MMI wartości ciśnienia i temp dla każdego koła
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
tak slyszalem wczoraj i dzis kilka razy w radiu jak do biura jechalem... wiesz, po asfalcie renifery mikolaja nie dadza rady
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
jak przygotowane?! A gdzie czujniki cisnienia?!
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
to jak bedziesz w polszy do zapraszam na kafke
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
no dokladnie ja mam poliftowego szerszenia 1.4VTR - stylistycznie VTS, ale osiagi...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
C2 - tez mam takie Ma 3 lata i 9tyś km przebiegu. Kupilem mamie, a ona jezdzi nim tyle co i nic. Po pierwszym roku bylo 1,2tys km i jak pojechala na przeglad to wszyscy sie smiali Mimo ze to cytryna to bardzo fajnie sie nim jezdzi. Ma duzo lepsza pozycje za kiera niz np w Ibizie ktora kiedys mialem :gwizdanie:
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
no prosze Cie.... dopiero teraz?! Przeciez to jest pierwsza rzecz ktora kazdy szanujacy sie rezacz powinien zrobic w pierwszym dniu osiadania nowej fury
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
a wyobrazsz sobie jak to wielkie tluste amerykanskie dupsko mialo by sie przesunac na manualnej regulacji z wykorzystniem tylko tych tlustych nog?
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
po prostu zakladaja ze Polak człowiek wykształcony i światowy i zna języki międzynarodowe w odróżniu do amerykanów czy francuzów. Co z tego że menu w MMI zmienicie na PL skoro SDS i tak zostanie "obcy"
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
a co to znaczy "dobre"? Te ktore widzialem ja tez byly dobre, tyle tylko ze jednak niektore pojecia/komunikaty wygladaja po prostu lepiej/krocej w jezyku "obcym"
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
olej to, bo na serio wyglada to "srednio" :-/ Zreszta nawet fabryczne tlumaczenia sa do d.upy, np.: "Asysta Kierowcy" gdzie sa ustawienia Side Assist itp
-
Montaż oświetlenia zewnętrznego w obudowie lusterek bocznych
ja u siebie w B7 miałem to podpiete pod lampke wewnetrza, ktora zapala sie po otwarciu drzwi z pilota. Doly luster mialem z A6 C6 - przedliftowe mialy identyczne lusterka jak B7.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
turdzi chodzi Ci o jezyk menu po prostu? Jesli tak to, tak jak napisal jedrekx. Ja u siebie tego nie robilem, bo niekotre polskie tlumaczenia funkcji dziwnie wygladaja
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Agent Tomek
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
to suszace sie reczniki
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
To "ASTON" - Owczarek Swietokrzyski Znalezlismy go z zona pod Kielcami potraconego na drodze przez jakis samochod z polamana miednica, uszkodzonym kregoslupem, sparalizowanymi obiema lapami itp - masakra... Z czasem udalo się go "poogarniac" ale biega na 3,5 lapach bo jednej nie udalo sie uratowac i ma ja w lekkim przykurczu