Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariuszg37

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ustawiłem synchronizację na 0, chwilami pokazuje -0,6. Wszystkie objawy pozostały
  2. witam ponownie po dłuższej nieobecności, wymieniłem kompletny rozrząd i wiskoze, efekt taki że auto zdecydowanie mniej i rzadziej buja na jałowym, oraz chodzi ciszej, poprawiła się kultura pracy, kąt synchronizacji (bez ingerencji) zmienił się z (+2,8) na oscyluje (1,7-2,2). Co do wibracji i drżen auto podczas jazdy podejrzenie padło na przegub wewnętrzny, niedługo się tym zajme.
  3. pompki wydają się być ok, wnioskując po vag, wałek nie wiem, nie słychać nic, egr zaślepiony ale przed zaślepieniem było to samo, poduszki są ok, pod skrzynią nowa a silinka dobre, opony po jednym sezonie a poza tym na zimowych kołach te same objawy, tarcze nowe
  4. jutro zrobie dynamiczne 004 i 013. Problem jest taki, że na jałowym chwilami buja silnikiem i budą, przy ok. 2000 obrotów (najbardziej na 5) drży drążek zmiany biegów, oraz przy większych prędkościach czuc wibracje na podłodze
  5. witam, dołączę się do tematu. Również prosze o analize logów statycznych http://vaglog.rtnet.pl/log_182168.html http://vaglog.rtnet.pl/log_182169.html http://vaglog.rtnet.pl/log_182170.html http://vaglog.rtnet.pl/log_182171.html http://vaglog.rtnet.pl/log_182172.html http://vaglog.rtnet.pl/log_182173.html http://vaglog.rtnet.pl/log_182174.html
  6. power-kris, które grupy logów zrobić?
  7. Witam, dołączę się do tematu aby nie zaczynać nowego wątku. To mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość. Posiadam audi a4 b6 1.9 tdi awx. (buja samochodem na jałowym oraz czuć wibracje na podłodze przy prędkości powyżej 110 km/h. Proszę o analizę logów statycznych VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM z góry dziękuje ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ---------- VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.