Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartek1401

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bartek1401

  1. Witam. Mam problem z odpalaniem mojego autka, na filmiku wszystko słychać(teraz jeszcze w miarę pali, rano najgorzej jest). Przy odpalaniu za 3 razem kontrolki nie zgasły i dlatego tak jest, często samochód mi nie gaśnie i muszę wrzucić wsteczny bieg, chodzi o zapalenie świateł wstecznego wtedy samochód gaśnie. Byłem u kilku mechaników i żaden nie jest mi w stanie pomóc ...
  2. Witam wszystkich. Mam pytanie otóż gdy wrzucam 3 bieg i przekroczę 2,5 tys obrotów to samochód zaczyna mocniej "ciągnąć" do przodu, jest odczuwalny taki przeskok jak by coś trzymało i puściło. Proszę o porady
  3. Bartek1401 odpowiedział(a) na ?ukaj temat w 1.9TDI
    Możesz doradzić jaki najlepiej kupić synchro ?
  4. Bartek1401 odpowiedział(a) na ?ukaj temat w 1.9TDI
    Całą skrzynie czy tylko synchronizator ?
  5. Bartek1401 odpowiedział(a) na ?ukaj temat w 1.9TDI
    U mnie też 3 wchodzi z zgrzytem, czasami jak prosto idealnie popcham gałkę w dół to wejdzie lux. Wymieniałem ostatnio dwumas, kupiłem oryginalny używany na szrocie razem z dociskiem za 200zł i w sklepie nową tarczę Jeździłem z mechanikiem i mówił że dwumas i zacisk jest prawie jak nie używany i może wytrzymać dłużej niż te nowe. Co do wrzucania 3 biegu myślicie, że to synchronizator ?
  6. Radio mam Pioneera MVH-160UI głośniki z tyłu w półce mam oryginalne w które jest wbudowany wzmacniacz a z przodu Hertza DSK 130.3
  7. To co proponujesz zrobić ?
  8. Nie miałem z tyłu głośników w półce i po zamontowaniu takie coś mam
  9. Radio mam nowe więc wątpie w to
  10. Witam. Mam problem otóż gdy dodam Vol do 25 to trzeszczą mi głośniki z tyłu i przodu jak by kabelki nie łączyły a jak dodam jeszcze więcej to odcina wszystko i muszę wyłączyć i włączyć radio . Z tyłu w półce mam oryginalne ze wzmacniaczem a z przodu Hertza
  11. Tak mam chrupanie
  12. Abs

    Bartek1401 opublikował(a) temat w Elektryka i Oświetlenie
    Witam. Mam problem otóż gdy rozpędzę samochód do 160 km/h zapala mi się kontrolka ABS, po zatrzymaniu się i zgaszeniu samochodu dopiero gaśnie. Co może być przyczyną? Pozdrawiam
  13. 1 - kostkę podłącza się do głośnika ze wzmacniaczem. Z drugiej strony powinieneś mieć druga kostkę tylko inną trochę
  14. Co do 1 punktu zobacz czy masz sprawy bezpiecznik, do tych świateł jest to bodajże nr 36.
  15. Witam! Mam na imie Bartek jestem posiadaczem AUDI A4 B5 1997r od lutego tego roku , kolorek "miętowy" Pozdrawiam !!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.