Treść opublikowana przez Bartek1401
-
Klekotanie przy odpalaniu(filmik) mechanicy nie wiedzą co jest
Witam. Mam problem z odpalaniem mojego autka, na filmiku wszystko słychać(teraz jeszcze w miarę pali, rano najgorzej jest). Przy odpalaniu za 3 razem kontrolki nie zgasły i dlatego tak jest, często samochód mi nie gaśnie i muszę wrzucić wsteczny bieg, chodzi o zapalenie świateł wstecznego wtedy samochód gaśnie. Byłem u kilku mechaników i żaden nie jest mi w stanie pomóc ...
-
Na 3 biegu po przekroczeniu 2,5k obrotów samochód "ciągnie"
Witam wszystkich. Mam pytanie otóż gdy wrzucam 3 bieg i przekroczę 2,5 tys obrotów to samochód zaczyna mocniej "ciągnąć" do przodu, jest odczuwalny taki przeskok jak by coś trzymało i puściło. Proszę o porady
-
Zgrzyt przy wbijaniu 3 ;)
Możesz doradzić jaki najlepiej kupić synchro ?
-
Zgrzyt przy wbijaniu 3 ;)
Całą skrzynie czy tylko synchronizator ?
-
Zgrzyt przy wbijaniu 3 ;)
U mnie też 3 wchodzi z zgrzytem, czasami jak prosto idealnie popcham gałkę w dół to wejdzie lux. Wymieniałem ostatnio dwumas, kupiłem oryginalny używany na szrocie razem z dociskiem za 200zł i w sklepie nową tarczę Jeździłem z mechanikiem i mówił że dwumas i zacisk jest prawie jak nie używany i może wytrzymać dłużej niż te nowe. Co do wrzucania 3 biegu myślicie, że to synchronizator ?
-
Trzeszczące głośniki
Radio mam Pioneera MVH-160UI głośniki z tyłu w półce mam oryginalne w które jest wbudowany wzmacniacz a z przodu Hertza DSK 130.3
-
Trzeszczące głośniki
To co proponujesz zrobić ?
-
Trzeszczące głośniki
Nie miałem z tyłu głośników w półce i po zamontowaniu takie coś mam
-
Trzeszczące głośniki
Radio mam nowe więc wątpie w to
-
Trzeszczące głośniki
Witam. Mam problem otóż gdy dodam Vol do 25 to trzeszczą mi głośniki z tyłu i przodu jak by kabelki nie łączyły a jak dodam jeszcze więcej to odcina wszystko i muszę wyłączyć i włączyć radio . Z tyłu w półce mam oryginalne ze wzmacniaczem a z przodu Hertza
-
Abs
Tak mam chrupanie
-
Abs
Witam. Mam problem otóż gdy rozpędzę samochód do 160 km/h zapala mi się kontrolka ABS, po zatrzymaniu się i zgaszeniu samochodu dopiero gaśnie. Co może być przyczyną? Pozdrawiam
-
Kilka niepodłączonych wtyczek (zdj)
1 - kostkę podłącza się do głośnika ze wzmacniaczem. Z drugiej strony powinieneś mieć druga kostkę tylko inną trochę
-
Kilka pytań po zakupie Audi
Co do 1 punktu zobacz czy masz sprawy bezpiecznik, do tych świateł jest to bodajże nr 36.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Mam na imie Bartek jestem posiadaczem AUDI A4 B5 1997r od lutego tego roku , kolorek "miętowy" Pozdrawiam !!