-
warjacje na cieplym silniku
No juz sam nie wiem gdzie w poznaniu jechac do mechanika bo gdzie bym nie zawital badz zadzwonil to albo slysze ze to nie mozliwe zeby to byly uszczelniacze albo ze nie trzeba ich ustawiac i boje sie ze narobia mi wiecej wydatkow przez brak swojej wiedzy lub odpowiedniego sprzetu :/
-
warjacje na cieplym silniku
? Mam jeszcze jedno pytanie czy po wymianie tych uszczelniaczy jest koniecznosc ustawiania pompo wtryskiwaczy od nowa
-
warjacje na cieplym silniku
Kolego hezen jezeli kazdy mialby wymieniac czesci w swoim samochodzie co mowi mechanik dlubiacy w nosie to nie ktorym moglo by zycia nie starczyc a po to chyba jest miedzy innymi takie forum jak to ze wiedza ktora sie w nim znajduje pomogla nie jednemu w wydaniu nie potrzebnie gory pieniedzy. Co mechanik to inna diagnoza . Dzieki Dev za podpowiedz napewno to bedzie sprawdzone gdyby jednak okazalo sie nie to , to odezwe sie jeszcze raz . Pozdrawiam
-
warjacje na cieplym silniku
To doszlo jeszcze cos nowego heh ? Przerabial juz ktos podobny problem ?
-
warjacje na cieplym silniku
mozesz mi to jasniej wytlumaczyc ? duze sa koszta takiego zabiegu ?
-
warjacje na cieplym silniku
witam klubowiczy mam specyficzny problem ze swoja b-piątką 1,9 tdi 115km mianowicie latem przy upałach było to częstsze teraz przy chłodniejszych dniach jest to delikatniejsze przy rozgrzanym silniku na jałowym biegu silnik delikatnie faluje i na ułamek sekundy spada z obrotów czasem częściej czasem rzadziej samochód odpala normalnie jeździ normalnie tylko na postoju przy odpalonym silniku ma takie skoki w dół . Dodam ze samochód był sprawdzany podstawowym kompem do vagów i nie pokazało żadnych błędów silnika a co jeden mechanik to inne diagnozy m.in: wtrysk , pompa paliwa ,plecionka wydechu , bądź wiązka elektryczna czy jest jakiś możliwy sposób sprawdzenia żeby wykluczyć wiązkę . miał ktoś może podobny problem i może pomoc ?
-
turbina 1.9tdi
Na kompie wyswietla blad czujnika doladowania turbiny i dzieje mi sie tak bardzo rzadko i nie jestem wstanie sprawdzic odpinajac przeplywke bo musialbym tak jezdzic cholera wie jak dlugo jak juz tak sie stanie wystarczy ze odpale ponownie silnik i jedzie jak powinna A to N75 to co to ?
-
turbina 1.9tdi
Chłopaki miał może ktoś z was problem typu ze w momencie dodawania gazu auto przestaje przyspieszać tylko jedzie jak zwykle D. Wywala blad czujnika doładowania turbiny czy jakoś tak możecie mnie na kierować najlepiej zdjeciami gdzie taki czujnik sie znajduje bo słyszałem ze sa niby jakieś dwa przed i zza turbina aha i wspomne ze po ponownym odpaleniu samochód znowu odzyskuje ducha do jazdy . Mowa o 1.9 tdi 115km. Z góry dzięki za pomoc
-
kilka pytań
Witam mam problem typu znajomy ma komputer który nie chce się połączyć z moim modułem komfortu dodatkowo jak otwieram drzwi kierowcy to mruga mi lampka w podsufitce i na fis-ie mruga ze sa otwarte drzwi i tak sie dzieje tylko z drzwiami kierowcy . kolejne wymiana baterii w kluczyku mozna wyjąć baterie i wsadzic nową nie rozkoduje sie kluczyk Jaką tą baterie miałbym kupic wiecie moze ? Up
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1. Maciej 6001 2. niestandardowy 3. slo 4. Maxcudo 5. Lokalizacja:WLKPModel:A4 B7Nadwozie:AvantRocznik:2005Silnik:2.0 TDIKod silnika:BPWNapęd:FWDSkrzynia:ManualPaliwo:ON Napisano dziś, 00:50 no to puszczam liste 1. Maciej 6001 2. niestandardowy 3. slo 4. Maxcudo 5.siwek23 (jak czas pozwoli)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jakis spocic moze sie szykuje gdzies w poznaniu ? Przyjechał bym sie przywitac
-
A4 b5 2.4 v6 quattro by Woo_Chuck
Możesz kupić sam wyświetlacz FIS i przelutowac http://www.sklep.naprawapixeli.pl/index.php?id_product=13&controller=product np. Znalazlem takie coś
-
A4 b5 2.4 v6 quattro by Woo_Chuck
Widze rafi ze fis u ciebie tez nie wyraźny :/
-
A4 b5 2.4 v6 quattro by Woo_Chuck
siema sasiad bryka cycus glancus fociszy wiecej prosze
-
[B5] NOWE ZDJĘCIA , Black&Red, Gleba, 18, skóra
Ładne Audi idziesz w dobrym kierunku pamiętaj ze auto robisz pod siebie ale nie które rady mogą wyjść ci na dobre
siwek23
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta