Treść opublikowana przez Gumol
-
[B5 ADP] Pytanie o obniżenie zawieszenia
od avanta do sedana podejda :th: PS Na dniach moje sportowe KW bedzie na sprzedaz
-
[ALL B5] Co to jest za urzadzonko FDO 4D0 035 530 ?
seryjne symphony Dolaczam sie do pytania
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ja odpadam bo z mojego sie robi allroad
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
normalnie jest o 14 na luczniczce jednak przy tej pogodzie proponowalbym godzine 14 podziemny parking tesco
-
[ALL B5] Co to jest za urzadzonko FDO 4D0 035 530 ?
czyli jako ze nie mam radia z nawigacja do niczego sie nie zda?
-
[ALL B5] Co to jest za urzadzonko FDO 4D0 035 530 ?
Witam, W mojej A4 B5 avant nad miejscem na zmieniarke mam zamontowane urzadzonko FDO o numerze seryjny 4D0 035 530. Jest to cos od nawigacji czy jakis patent do radia? moze ktos wie jaki to ma cel w aucie? skoro nawigacji nie mam bo radio symphony. Pozdrawiam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zapodam zapodam jakbym mogl nie upublicznić tak rzadkiego widoku ale to popoludniu No i jak mowilem tak sie stalo Jako ze dzien byl w niedziele mrozny, a i sadelka sie troche przybralo przez swieta:) Niektorzy postanowili troche sie pogimnastykowac:P Potem troche leserowania gdzies z boku samochod pozostawiony bez operatora:P No ale Adam Słodowy dał jak zwykle rade i z pieknego audi zrobil traktor Jako ze było zimno fotek tylko tyle z tego samego powodu operator aparatu nie zauwazyl ze przeslona ustawiona za duza no i fotki za ciemne:) Dlatego je rozjasnilem i jakosc jest jaka jest No i spot mozna podsumowac jednym zdaniem:P A4 na seryjnym zawiasie + 18" kola = kupa
-
[ALL] Skuteczne czyszczenie felg
a ja polecam wyprobowac cilit bang
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja pewnie tez sie zjawie
-
[ALL B5] 18" na seryjnym zawiasie
Problem w tym ze ona niebawem dopiero bedzie miala egzamin:) a i mnie dosc czesto na tych trasach co jezdze zdarza sie przycierac Myslisz ze az taka spora roznica by byla w briefie a w rzeczywistosci? fakt faktem ze miedzy nadkole a 18" felgi palec sie nawet nie zmiesci
-
[ALL B5] 18" na seryjnym zawiasie
znalazlem brief od audi i tam jest niby -40mm, aczkolwiek mi sie wydaje nizej chce podniesc ale czy do -20 bedzie wogole zauwazalna roznica w komforcie jazdy w porownaniu do tych -40?
-
[ALL B5] 18" na seryjnym zawiasie
niestety to nie gwint inaczej nie byloby tematu A właśnie na oko na zdjęciu w moim wątku ile a4 moze byc obnizona? tak pi razy drzwi?
-
[ALL B5] 18" na seryjnym zawiasie
Dzieki wszystkim za odp i sugestie po zobaczeniu na seryjnym zawiasie jestem troszke skolowany wiem ze to nie ten dzial, ale jaki bylby koszt zawiasu( amoprki i sprezyny) np 1BE czy -35? moze mielibyscie jakies linki do sklepow badz allegro? bo niestety nie mam zbytniego rozeznania w tym temacie.
-
[ALL B5] 18" na seryjnym zawiasie
Witam, Posiadam B5 avanta na 18" alu i sportowym zawiasie KW(chyba juz maksymalnie obnizony). Jako ze niebawem moja kobieta ma zaczac rowniez ujezdzac auto planujemy zmienic zawias na seryjny. Jako ze nie chcialbym zmieniac alusow, mam do Was prosbe zebyscie jesli ktos posiada wstawili foto a4 b5 na 18" calowych felgach i seryjnym zawiasie. Chcialbym poprostu zobaczyc jak bardzo to zeszpeci autko. tak wyglada na obnizonym: http://www.a4-klub.pl/smf/odp_moj_granatowy_potworek_p-t33865.0.html;msg397155#msg397155 Dzieki z gory wszystkim za odp.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja prawdopodobnie tez sie pojawie moja brudna strzala
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bedzie ktos mial moze vaga ze soba? bo nie wiem czy mi alternator nie padl
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja moze sie namaluje zalezy czy moja audinka nie bedzie grymasila teraz aku sie laduje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czyli co nikt wiecej na dzis sie nie pisze oprócz mnie i axela ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no ja jesli bedzie wiecej osob to sie pisze:P a i juz na zimoweczkach
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wlasnie niech sie deklaruja CI co planuja byc bo jak sie nikomu nie bedzie chcialo to ja tez dupki nie ruszam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
powiedziałbym, że 3
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Niektorzy troche psuli No i zdjątko grupowe
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie mieszajmy za duzo:) jesli o 14 nie bedzie padac to Łuczniczka a jesli bedzie to Tesco taka mała informacyjka żebyśmy sie nie szukali :p
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czyli Łuczniczka , ale gdyby padalo to mysle ze moglibysmy przeniesc sie pod tesco
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja odpadam grypa mnie zlapala:P