Treść opublikowana przez Gumol
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
no Reniu piekna bestia
-
[ALL] Różnica w spalaniu po zamianie na większe koła
Ze spalaniem wcale tak nie jest szczegolnie w dieslach Ja zima jezdze na 15" i pali mi wiecej niz latem na 17" tez mam 1.9tdi i w jezdzie szczegolnie w miescie w godzinach szczytu spala mi jakies 6,7l wiec imo do przyjecia Wiadomo warunki inne, ale wydaje mi sie ze roznica drastyczna nie jest na 18" palil mi tak samo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
1. niedziela 14:00 2. piątek 18:00 3. środa 20:00
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
nie no Reniu lansik jest
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
Reniu jest git moze chcesz zawiasik KW ? :cool1: hihi no wiem ze masz podobny teraz jeszcze dobra ori felga i bedzie gitarka 17" na ori zawiasie nie wygladaja tragicznie jakby co
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Filip jedz na kijowska na bartodziejach do APAMOTORS. Chlopaki sa dobrzy i nie maja wygorowanych cen.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hehe Reniu przeciez masz swoj obizajacy zawias po co podnosiles jak znow chcesz obnizac? ja teraz bede robil za allroada na 17"
-
[ALL B5] Bilstein ,Monroe a może coś tańszego. jakie amorki i sprężyny do 1000zł
Bilstein moim zdaniem sa twardsze niz sachs czy KYB. Jesli chcesz zwiekszyc przyczepnosc, leppsze prowadzenie a zarazem wyglad to sportowy zawias najlepiej sie do tego nadaje. Ja mialem i bylem zadowolony. Sila wyzsza niestety zmusila mnie do zmiany. Jakby co mam Sportowy KW na sprzedaz. Wiecej info poslalem na prv
-
[ALL B6] Które felgi do mojej fury?
ja bym bral 1
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no ja niestety tez odpadam jade w niedziele do Gdyni :gwizdanie: tak ogolnie binek tyl musisz obnizyc, bo inaczej wiocha albo calosc albo wogole ot takie moje zdanie jakby co mam caly czas moj zawias na sprzedaz
-
[ALL B5] Moj granatowy potworek :P Update fotek :)
mały offtop felgi na sprzedaz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no niestety grypa dopadla i mnie dlatego nie dotarlem na spocika
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
i jak Panowie robimy cos w ta niedziele na łuczniczce?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ja jednak odpadam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a dzisiaj cos robimy czy odpuszczamy?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pare wypowiedzi wyzej jest napisane ze za 2 tyg A co do ilosci hmm ciezko stwierdzic Mysle ze ok 11-12 ktore w ostatnim czasie byly na spotach
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
przeciez umawialismy sie ze za 2 tygodnie sie wybieramy
-
Ceny paliwa marzec 2026
Neste w Bydgoszczy PB95 - 3,17 ON - 3,16
-
Jaki telewizor LCD FullHD
Niewiedza? Chwyt marketingowy? Podatnosc ludzi na wszelkie nowinki? Grajac na PS3, badz podlaczajac PC z odleglosci 1m roznice zobaczysz, ale jesli chodzi o kanaly cyfrowe i odleglosci powyzej 2-3m roznicy nie ma. Jesli mowa oczywiscie o przekatnych do 47". To prawie tak jak parcie ludzi na megapiksele w malpkach ktore i tak nie graja wiekszej roli. Jesli faktycznie TV do PS3 czy podlaczenia PC z niewielkiej odleglosci to FullHd ma racje bytu, jednak do kablowki czy przy wiekszych odleglosciach roznicy nie widac. Takie jest moje zdanie. Rowniez polecam lekture
-
Jaki telewizor LCD FullHD
tak na marginesie to roznicy miedzy full hd a hd ready nie widac do 47 cali powyzej jest zauwazalna pozatym tak jak pisal tomeks32 bardzo wazna przy wyborze rozmiaru jest odleglosc z jakiej ogladasz tv. Ja mam 42" Samsunga 50Hz przy 3m odleglosci obraz rzyletka, wiadomo z bliska gorzej. Natomiast przy xboxie360 gram z ok 1m i jets kozak. U kumpla na 42" full hd roznicy nie widze.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hehe Newman serio wiesz? :P Przemas a tak na powaznie jak chcesz to mam na sprzedaz sportowy zawias KW w naprawde dobrym stanie.
-
[ALL B5] Moj granatowy potworek :P Update fotek :)
fele raczej beda na sprzedaz zreszta ja i tak juz kupilem 17" od sline dam znac na dniach bo ziomek sie zastanawia tylko nie wie jak z kasa bedzie stal
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to ja wtedy tez podjade na moment moim brudnym allroadem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no ja bym wpadl pytanie tylko czy ktos jeszcze bedzie ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kto jutro sie wybiera na spota ? bo nie wiem czy wpadac czy nie