Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moj granatowy potworek :P Update fotek :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MODEL: 12.1999r, AVANT

SILNIK: 1.9TDI: 110KM

UKŁAD DOLOTOWY: seria

UKLAD WYDECHOWY: seria

ELEKTRONIKA: ESP, 4x elektryczne szyby, elek. lusterka, ESP, Xenony, 8x airbag, gps, sciemniajace sie lusterka,

UKLAD NAPĘDOWY: seria

ZAWIESZENIE: sportowe byc moze gwintowane nie wiem ile puszczone w dol , ALU ATS 18", Zimowki ori 15"

UKLAD HAMULCOWY: seria

BODY-KIT: seria

ŚRODEK: seria

CAR-AUDIO: seria

MOC: seria

Poki co takie cieniutkie fotki z raichu na dniach wstawie jakies lepsze:P

zdjcie138ws8.th.jpg

zdjcie139fa5.th.jpg

zdjcie144by9.th.jpg

zdjcie145wz1.th.jpg

zdjcie151ah7.th.jpg

No i te brewki bleee, ale jakos boje sie je sciagnac zeby nie zostawic sladow na reflektorach :/

Opublikowano

Uuu zaraz się zacznie że po co Ci brewki :cool1: :gwizdanie: fajne auto super felgi :th: a brewki jesi Tobie się podobają to nie słuchaj innych żeby je siągać :th:

Opublikowano

No i te brewki bleee, ale jakos boje sie je sciagnac zeby nie zostawic sladow na reflektorach :/

mu sie brewki nie podobaja :th: i dobrze ....

sciagaj sciagaj :decayed: nie zostanie slad ... a jak zostanie to sie usunie klej .. czyms :P

a co do a4... to ladna seria na sporych kolkach ;p

Opublikowano

Bardzo ładna maszynka :th: Wypucuj ją piknie i zrób solidną sesyjkę :wink4: A brewki odkleisz i tak jak Nowak mówi wyczyścisz czymś klej, może tego aż tak solidnie nie przykleili :decayed: Jakieś plany na przyszłość? Jakieś modyfikacje? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Jesli chodzi o modyfikacje to raczej zostanie seria :P Jedynie chcialbym wywalic brewki :P

Dzis znalazlem chwile czasu i walnalem mala sesyjke. Mam nadzieje ze bedzie sie lepiej podobala niz poprzednie fotki :P

dscf1523cl8.th.jpg

dscf1526fb9.th.jpg

dscf1530al3.th.jpg

dscf1537lt8.th.jpg

dscf1539qs5.th.jpg

dscf1545qc7.th.jpg

dscf1548ju7.th.jpg

dscf1550ps2.th.jpg

dscf1555xo7.th.jpg

dscf1561yr7.th.jpg

Opublikowano

piekna audica zreszta jak wszystkie inne na tym forum :hi:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

A felg nie chcesz sprzedać ? :decayed:

BO widze , ze zawias idzie pod młotek to i fele nie beda pasowac :tongue4:

Opublikowano

no własnie jak bedziesz sprzedawał to daj info na priv

:hi:

Opublikowano
  • Autor

fele raczej beda na sprzedaz :( zreszta ja i tak juz kupilem 17" od sline :P dam znac na dniach bo ziomek sie zastanawia tylko nie wie jak z kasa bedzie stal :)

Opublikowano

Bardzo ładny wypust b5 :naughty: aż sam nabrałem :slina: na takiego chrapkę

Opublikowano

felgi :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mały offtop :P felgi na sprzedaz :)

Opublikowano

cena ?? podeślij na pw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.