Treść opublikowana przez dijo55
- Błąd 16688 przerwa zaplonu AVJ
-
Błąd 16688 przerwa zaplonu AVJ
Ktos pomoze?
-
Błąd 16688 przerwa zaplonu AVJ
Gaz po przegladzie i serwisie. Logi: http://vaglog.pl/log-115_118_q6TTt6F.html http://vaglog.pl/log-003_020_031_195oL.html http://vaglog.pl/log-002_033_amGWr2J.html http://vaglog.pl/log-032_v5an4v.html Dodam ze mapa jest zmieniona na 200Km 300Nm
-
Błąd 16688 przerwa zaplonu AVJ
Swiece maja jakies 40tys. Update. Zrobilem kilka logów nie wiem czy dobrze jak cos zle prosze o sugestie zrobie ponownie http://vaglog.pl/log-015_016_020_C8PMIhv.html http://vaglog.pl/log-015_016_020_DTCqP1.html http://vaglog.pl/log-003_x9eGr00.html http://vaglog.pl/log-002_50Y7MR4.html http://vaglog.pl/log-001_s0BYP2.html http://vaglog.pl/log-001_011_003_30NNS.html
- Cofniecie zaplonu
-
Błąd 16688 przerwa zaplonu AVJ
Przelozylem nie ma zadnego bledu. Nie wiem. Ale na jalowym telepie buda moze to czujnij halla? Za co on odpowiada? A moze mroz? Pojawil sie bląd 17536.P1128 regulacja dlugookresowa paliwa, ogolny zakres obrotow / obciarzenia, rzad cylindrow 1 - mieszanka za uboga
-
Cofniecie zaplonu
Tak jedyne co wtryski od BEX i przelot bez kata
-
Cofniecie zaplonu
Co moze byc przyczyna spadku mocy tak.jak na wykresie. https://imageshack.us/i/plnGhArQj Cewki swiece sonda lambda czujnik halla?
-
Błąd 16688 przerwa zaplonu AVJ
Co to za błąd? 16688.P0304 Cylinder 4- stwierdzona przerwa w zaplonie. Czy winowajca jest moze czujnik HALLA czy wtrysk? przy 4.5tys - 5tys zaczyna przerywac auto nie zawsze ale.... troche nei rowno pracuje a w czoraj cos nie dalem rady go odpalic ale na awaryjnym odpalaniu lpg zapalil. Jakies sugestie?
-
Odma?
Dzieki WYSKUN jutro bede cos dzialal A ten zawór nr 20 jest u gory silnika czy gdzies przy przeplywce? silnik AVJ Pacjent uratowany. Polecam miec w zanadrzu trojnik nr5 i oring nr3. Duuuuuzo cierpliwosci i dobre obcazki do obciecia tych jeb** ori opasek. Duza pomoc zw strony WYSKUN. Dzieki PS. Test korka wlewu przed wymiana skakal jak szalony po wymianie lezy cichutko
- Odma?
-
Odma?
Witam. Mam takie pytanie czy zatkana badz uszkodzona odma moze byc przyczyna jakiegos lewego badz zbyt malego powietrza w ukladzie dolotowym? Wymienilem zawor DV przeplywomierz, ezektor i nadal nie jest to co ma byc za malo powietrza silnik dostaje. Mam silnik AVJ Odma jest gdzies przy filtrze powietrza? Obroty czasami zafaluja troszeczke
-
Jaki koncoqy tlumik 1,8t i 3.0 tdi
Witam mam pytanie.co.lepiej kupic do 1.8t i 3.0tdi zastanawiam sie nad dwiema firmami buzzer i mugen. Co poradzicie?p Oczywiscie caly wydech na przelocie brak.kata srodkowy wywalony i dpf rowniez
-
Czy wejda opony
Nie rzykowałem wsadzilem zato 235/40 R18 na 8J. Jest ładnie i opona troche oslania rant felgi. Mysle ze z tylu nie weszla by 45 tam przy 40 jest ciasno
-
Czy wejda opony
Witam. Pytanko mam czy do audi a4 b6 na feldze R18 bedzie pasowala opona 225/45 badz 50 czy tylko i wylacznie 40
- Bledy AVJ
- Bledy AVJ
-
Co to jest?
Dzieki Łukasz13, jeszcze jedno pytanie jak sprawdzic odme czy wogle jest sens ja wymieniać?
-
Co to jest?
Jak dla mnoe troche czarna magia. Ma ktos moze prostrzy opis i sposob tego zrobienia?
-
Co to jest?
Co on robi w silniku. Czy to jest cos powazniejszego? I czy przyokazji wymienic odme?
-
Co to jest?
Witam mam pytanie co to jest za czesc w audi a4 b6 18.t avj to co jest przyczepione zaciskiem. odpina mi sie to i silnik nie rowno pracuje i strzela jakby o zalewalo.
-
Wymiana pompy paliwa w Audi A4 B5 1.6 ADP
Witam. mam problemz wyciagnieciem pompy blokuje mi takjagby przewod do cofania paliwa i za ch...a ni emog ejej wyjac jakies porady moze?
-
Problem przy odpaleniu
Witam. Mam taki problem gdy chce odpalic AVJ 1.8t 150km na benzynie silnik zaskakuje i tak jakby dusi sie i zaraz gasnie na lpg odpala normalnie co to moze byc? Pompa czy filtr? Jadac na lpg i przelaczajac na benzyne auto gasnie jakby nie dostawal silnik paliwa.
-
Klapa bagażnika
Witam. Nie wiedziałem gdzie napisaciec wiec pisze tu przepraszam jezeli to zly dzial i prosze o przeniesienie do prawidlowego. A mianowicie mam taki problem (pytanie) w mojej a4 b6 sedan po nacisnieciu przycisku na pilocie do otwierania bagaznika otwiera sie bagaznik ale klapa nie " wystrzela" w gore to jest normalne czy poprostu teleskopy sa do wymiany? A jezeli to silowniki to jakie kupic?
-
Nie grzeje a4 b6
Witam Od niedawna przestało mi grzać w kabinie silnik 90 stopni klimatronic na HI i leci zimne powietrze. pokazalo mi taki błąd: - 18043.P1635 Magistrala Danych CAN, układ klimatycacji - brak sygnału Czasami jest tak jak zapalam swiatła klimatronic wyłaczy sie i na nowo włączy. Po odkreceniu nakretki na zbiorniczku yrównawczym po nagrzaniu się silnika płyn ucieka góra. Co to moze być? Elektryka?