Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dijo55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dijo55

  1. dijo55 odpowiedział(a) na dijo55 temat w 1.8T
    Tak
  2. dijo55 odpowiedział(a) na dijo55 temat w 1.8T
    Ktos pomoze?
  3. dijo55 odpowiedział(a) na dijo55 temat w 1.8T
    Gaz po przegladzie i serwisie. Logi: http://vaglog.pl/log-115_118_q6TTt6F.html http://vaglog.pl/log-003_020_031_195oL.html http://vaglog.pl/log-002_033_amGWr2J.html http://vaglog.pl/log-032_v5an4v.html Dodam ze mapa jest zmieniona na 200Km 300Nm
  4. dijo55 odpowiedział(a) na dijo55 temat w 1.8T
    Swiece maja jakies 40tys. Update. Zrobilem kilka logów nie wiem czy dobrze jak cos zle prosze o sugestie zrobie ponownie http://vaglog.pl/log-015_016_020_C8PMIhv.html http://vaglog.pl/log-015_016_020_DTCqP1.html http://vaglog.pl/log-003_x9eGr00.html http://vaglog.pl/log-002_50Y7MR4.html http://vaglog.pl/log-001_s0BYP2.html http://vaglog.pl/log-001_011_003_30NNS.html
  5. dijo55 odpowiedział(a) na dijo55 temat w 1.8T
    swieze 98 na stacji BP
  6. dijo55 odpowiedział(a) na dijo55 temat w 1.8T
    Przelozylem nie ma zadnego bledu. Nie wiem. Ale na jalowym telepie buda moze to czujnij halla? Za co on odpowiada? A moze mroz? Pojawil sie bląd 17536.P1128 regulacja dlugookresowa paliwa, ogolny zakres obrotow / obciarzenia, rzad cylindrow 1 - mieszanka za uboga
  7. dijo55 odpowiedział(a) na dijo55 temat w 1.8T
    Tak jedyne co wtryski od BEX i przelot bez kata
  8. dijo55 opublikował(a) temat w 1.8T
    Co moze byc przyczyna spadku mocy tak.jak na wykresie. https://imageshack.us/i/plnGhArQj Cewki swiece sonda lambda czujnik halla?
  9. dijo55 opublikował(a) temat w 1.8T
    Co to za błąd? 16688.P0304 Cylinder 4- stwierdzona przerwa w zaplonie. Czy winowajca jest moze czujnik HALLA czy wtrysk? przy 4.5tys - 5tys zaczyna przerywac auto nie zawsze ale.... troche nei rowno pracuje a w czoraj cos nie dalem rady go odpalic ale na awaryjnym odpalaniu lpg zapalil. Jakies sugestie?
  10. dijo55 odpowiedział(a) na dijo55 temat w 1.8T
    Dzieki WYSKUN jutro bede cos dzialal A ten zawór nr 20 jest u gory silnika czy gdzies przy przeplywce? silnik AVJ Pacjent uratowany. Polecam miec w zanadrzu trojnik nr5 i oring nr3. Duuuuuzo cierpliwosci i dobre obcazki do obciecia tych jeb** ori opasek. Duza pomoc zw strony WYSKUN. Dzieki PS. Test korka wlewu przed wymiana skakal jak szalony po wymianie lezy cichutko
  11. dijo55 odpowiedział(a) na dijo55 temat w 1.8T
    I to wystarczy? http://www15.zippyshare.com/v/6n4C2IqO/file.html Myslalem jeszce nad sprawdzeniem czesci nr 20 i 6?
  12. dijo55 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Mam takie pytanie czy zatkana badz uszkodzona odma moze byc przyczyna jakiegos lewego badz zbyt malego powietrza w ukladzie dolotowym? Wymienilem zawor DV przeplywomierz, ezektor i nadal nie jest to co ma byc za malo powietrza silnik dostaje. Mam silnik AVJ Odma jest gdzies przy filtrze powietrza? Obroty czasami zafaluja troszeczke
  13. Witam mam pytanie.co.lepiej kupic do 1.8t i 3.0tdi zastanawiam sie nad dwiema firmami buzzer i mugen. Co poradzicie?p Oczywiscie caly wydech na przelocie brak.kata srodkowy wywalony i dpf rowniez
  14. Nie rzykowałem wsadzilem zato 235/40 R18 na 8J. Jest ładnie i opona troche oslania rant felgi. Mysle ze z tylu nie weszla by 45 tam przy 40 jest ciasno
  15. Witam. Pytanko mam czy do audi a4 b6 na feldze R18 bedzie pasowala opona 225/45 badz 50 czy tylko i wylacznie 40
  16. dijo55 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam takie bledy wmoim audi. --17743.p1335 --18010.p1602 --18256.p1848 --65535.u48023
  17. dijo55 opublikował(a) temat w 1.8T
    Prosze o pomoc wyskoczyly mi nast. Bledy ≤17743.P1335 -regulacja momentu obrotowego silnika ≤18010.P1602 -komputer sterujacy silnika napiecie zasilania akumukatora za niskie. ≤18256.P1848 ≤65535.U48023
  18. dijo55 odpowiedział(a) na dijo55 temat w 1.8T
    Dzieki Łukasz13, jeszcze jedno pytanie jak sprawdzic odme czy wogle jest sens ja wymieniać?
  19. dijo55 odpowiedział(a) na dijo55 temat w 1.8T
    Jak dla mnoe troche czarna magia. Ma ktos moze prostrzy opis i sposob tego zrobienia?
  20. dijo55 odpowiedział(a) na dijo55 temat w 1.8T
    Co on robi w silniku. Czy to jest cos powazniejszego? I czy przyokazji wymienic odme?
  21. dijo55 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam pytanie co to jest za czesc w audi a4 b6 18.t avj to co jest przyczepione zaciskiem. odpina mi sie to i silnik nie rowno pracuje i strzela jakby o zalewalo.
  22. Witam. mam problemz wyciagnieciem pompy blokuje mi takjagby przewod do cofania paliwa i za ch...a ni emog ejej wyjac jakies porady moze?
  23. dijo55 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Mam taki problem gdy chce odpalic AVJ 1.8t 150km na benzynie silnik zaskakuje i tak jakby dusi sie i zaraz gasnie na lpg odpala normalnie co to moze byc? Pompa czy filtr? Jadac na lpg i przelaczajac na benzyne auto gasnie jakby nie dostawal silnik paliwa.
  24. dijo55 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Nie wiedziałem gdzie napisaciec wiec pisze tu przepraszam jezeli to zly dzial i prosze o przeniesienie do prawidlowego. A mianowicie mam taki problem (pytanie) w mojej a4 b6 sedan po nacisnieciu przycisku na pilocie do otwierania bagaznika otwiera sie bagaznik ale klapa nie " wystrzela" w gore to jest normalne czy poprostu teleskopy sa do wymiany? A jezeli to silowniki to jakie kupic?
  25. dijo55 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Od niedawna przestało mi grzać w kabinie silnik 90 stopni klimatronic na HI i leci zimne powietrze. pokazalo mi taki błąd: - 18043.P1635 Magistrala Danych CAN, układ klimatycacji - brak sygnału Czasami jest tak jak zapalam swiatła klimatronic wyłaczy sie i na nowo włączy. Po odkreceniu nakretki na zbiorniczku yrównawczym po nagrzaniu się silnika płyn ucieka góra. Co to moze być? Elektryka?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.