Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dijo55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dijo55

  1. Ktos moze podpowie jakie tarcze i klocki 320/288 jaka firma. Nacinane, nawiercane czy gladkie?
  2. dijo55 odpowiedział(a) na dijo55 temat w Audi A4 B6
    Najbardziej chodzi mi co w tym standardzie zmienic czyli kratki fmic, halogeny
  3. dijo55 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam. Chciałbym sie poradzic co tu dodac czy zostawic? Szukam inspiracji.
  4. dijo55 odpowiedział(a) na dijo55 temat w 1.8T
    Cewki zamienilem blad nie poszedl za cewkami znowu na 3 i 4 cylindrze przerwa.... Hmm co moze byc slaba kompresja? Jeszcze musze sprawdzic czy i na benzynie.to.samo jest bo.na lpg jezdze
  5. dijo55 odpowiedział(a) na dijo55 temat w Lifestyle i Hydepark
    W styczniu robilem badania u lekarza a juz wczoraj u tego samego zeby mi dopisal czy cos on twierdzi ze trzeba ponownie okuliste zrobic i zaplacic 200. No ale nic poszedlem na egzamin z okularami w kieszenie. Nie wyjalem ich a egzamin pozytywny. Egzaminator mnie nawet o nic nie zapytal o.soczewki czy cos
  6. dijo55 odpowiedział(a) na dijo55 temat w Lifestyle i Hydepark
    Taa wlasnie bylem dzis chca 200 zl.....
  7. dijo55 odpowiedział(a) na dijo55 temat w Lifestyle i Hydepark
    Na orzeczeniu mam ce nie i myslalem ze to przejdzie na poprzednie kategorie skoro na ce sa bardziej specjalistyczne badania. Czyli muse znowu kase wylizyc na badania na tamte kategorie....
  8. dijo55 opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam mam problem polegajacy na tym iz mam prawojazdy bez terminowo kat. A B BE z kodem 01.06 czyli okulary lub soczewki. Robie prawojazdy na CE wady juz nie mam na orzeczeniu mam juz bez ograniczen jak bedzie wygladalo prawojazdy i egzamin czy musze byc w okularach badz soczewkach?
  9. dijo55 odpowiedział(a) na dijo55 temat w 1.8T
    No wlasnie dobre pytanie odma przeplywka swiece powymieniane jedynie co to cewki nie
  10. dijo55 opublikował(a) temat w 1.8T
    18010 - Power Supply Terminal 30 P1602 - 35-10 - Voltage too Low - Intermittent 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 35-00 - 16687 - Cylinder 3 P0303 - 35-00 - Misfire Detected 16688 - Cylinder 4 P0304 - 35-00 - Misfire Detected Readiness: 0010 0000 Co moze byc przyczyna?
  11. Po zdjeciu schowka moze ci sie uda wypchnac go albo po zdjeciu oslony kolumny kierrownicy. mozesz jakos probowac chwytac klimatronik u dolu i wyciagac moze posci
  12. Ktos moze sie tym zajmuje z forum?
  13. Potrzebuje pilnie i w dobrej cenie odkodowac radio concert 2 din 1.
  14. dijo55 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam kto zajmuje sie rozkodowaniem radia concert 2 jeden din? Potrzebuje pilnie
  15. Zamontowalem radio rnsD i nie wylacza sie po wyjeciu kluczyka czy pod zlacze s-kont w kostce trzeba ciagnac kabel od stacyjki? I moze ktos wie jaka przejsciowke trzeba kupic aby podlaczyc Antenna Diversity
  16. Miałem podobny przypadek nie graly glosniki z tylu wyczytalem ze za tyl odpowaida wzmacniacz w bagazniku wiec rozkrecilem prawa strone bagaznika boczek i tam jest wzmacnaicz wyjmujesz go rozkrecasz i w srodku jest przekaznik o nazwie "maluska" wymienilem i zaczelo dudnic. Moja kostka tak wyglada
  17. Zamontowalem do a4 B6 rns-d radio slabo odbiera i kierownica wielofunkcyjna nie dziala na fisie.tez nic.nie.pokazuje jak wyjme kluczyk nadal gra nie wylacza sie co zrobic ewentualnie dokupic? Co to za wejscie.co tam podlaczyc?
  18. Aha dzieki a sa moze.dostepne jakies piraty?
  19. Mialem radyjko concert zwykly z cd samochod.bez navigacji. Wstawilem radio rns-d mam zmieniarke multimedialna i teraz pytanie. CY musze dokupic jakas zmieniarke zeby wgrac mapy itp. Antene juz mam gps co.dalej?
  20. Mam obecnie klimatronik bez podgrzewanych foteli a chce wlozyc z podgrzewaniem z b7 jak zrobie swap bedzie to dzialalo?
  21. Jak zmodernizowac klimatronik od b7 zeby dzialal w b6 chodzi mi o podgrzewanie tylnej szyby bo tez pod tylna szyba mam lusterka
  22. A klimatronik.jak zmienie na.inny bedzie.normalnie.dzialal? Bo cos.slyszalem ze trzeba go przerabiac czy cos
  23. Duzo z tym roboty? Jak to mniej wiecej wyglada? A co zebym swoj klimatronik zostawil tez trzeba podcinac?Bo w przyszlosci chce.zrobic podgrzewane fotele i ten klimatronik ma przelaczniki
  24. Witam takie.pytanko.mam b6 z radiem 1din i klimatronikiem 1din chce zamontowac cos.takiego jak na zdjeciach. Czy to normalnie podejdzie bez rzezbienia? Kosz 2din jest wraz z klimatronikiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.