Treść opublikowana przez dijo55
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ktos moze podpowie jakie tarcze i klocki 320/288 jaka firma. Nacinane, nawiercane czy gladkie?
-
A4 b6 1.8t
Najbardziej chodzi mi co w tym standardzie zmienic czyli kratki fmic, halogeny
-
A4 b6 1.8t
- Błedy AVJ
-
Prawo jazdy
W styczniu robilem badania u lekarza a juz wczoraj u tego samego zeby mi dopisal czy cos on twierdzi ze trzeba ponownie okuliste zrobic i zaplacic 200. No ale nic poszedlem na egzamin z okularami w kieszenie. Nie wyjalem ich a egzamin pozytywny. Egzaminator mnie nawet o nic nie zapytal o.soczewki czy cos
-
Prawo jazdy
Taa wlasnie bylem dzis chca 200 zl.....
-
Prawo jazdy
Na orzeczeniu mam ce nie i myslalem ze to przejdzie na poprzednie kategorie skoro na ce sa bardziej specjalistyczne badania. Czyli muse znowu kase wylizyc na badania na tamte kategorie....
-
Prawo jazdy
Witam mam problem polegajacy na tym iz mam prawojazdy bez terminowo kat. A B BE z kodem 01.06 czyli okulary lub soczewki. Robie prawojazdy na CE wady juz nie mam na orzeczeniu mam juz bez ograniczen jak bedzie wygladalo prawojazdy i egzamin czy musze byc w okularach badz soczewkach?
- Błedy AVJ
-
Błedy AVJ
18010 - Power Supply Terminal 30 P1602 - 35-10 - Voltage too Low - Intermittent 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 35-00 - 16687 - Cylinder 3 P0303 - 35-00 - Misfire Detected 16688 - Cylinder 4 P0304 - 35-00 - Misfire Detected Readiness: 0010 0000 Co moze byc przyczyna?
-
Jak zdemontować klimatronik
Po zdjeciu schowka moze ci sie uda wypchnac go albo po zdjeciu oslony kolumny kierrownicy. mozesz jakos probowac chwytac klimatronik u dolu i wyciagac moze posci
-
Odkodowanie radia
Ktos moze sie tym zajmuje z forum?
-
Odkodowanie radia
-
B6 DIVISION
-
a4 b6 concert II nie grają tylne głośniki
Ciekawe czy dobrze szukal
-
rns d po zaplonie
Zamontowalem radio rnsD i nie wylacza sie po wyjeciu kluczyka czy pod zlacze s-kont w kostce trzeba ciagnac kabel od stacyjki? I moze ktos wie jaka przejsciowke trzeba kupic aby podlaczyc Antenna Diversity
-
a4 b6 concert II nie grają tylne głośniki
Miałem podobny przypadek nie graly glosniki z tylu wyczytalem ze za tyl odpowaida wzmacniacz w bagazniku wiec rozkrecilem prawa strone bagaznika boczek i tam jest wzmacnaicz wyjmujesz go rozkrecasz i w srodku jest przekaznik o nazwie "maluska" wymienilem i zaczelo dudnic. Moja kostka tak wyglada
-
Wymiana radia i klimatronic 1din na 2din
Zamontowalem do a4 B6 rns-d radio slabo odbiera i kierownica wielofunkcyjna nie dziala na fisie.tez nic.nie.pokazuje jak wyjme kluczyk nadal gra nie wylacza sie co zrobic ewentualnie dokupic? Co to za wejscie.co tam podlaczyc?
-
Navigation Plus RNS D
Aha dzieki a sa moze.dostepne jakies piraty?
-
Navigation Plus RNS D
Mialem radyjko concert zwykly z cd samochod.bez navigacji. Wstawilem radio rns-d mam zmieniarke multimedialna i teraz pytanie. CY musze dokupic jakas zmieniarke zeby wgrac mapy itp. Antene juz mam gps co.dalej?
-
Wymiana radia i klimatronic 1din na 2din
Mam obecnie klimatronik bez podgrzewanych foteli a chce wlozyc z podgrzewaniem z b7 jak zrobie swap bedzie to dzialalo?
-
Wymiana radia i klimatronic 1din na 2din
Jak zmodernizowac klimatronik od b7 zeby dzialal w b6 chodzi mi o podgrzewanie tylnej szyby bo tez pod tylna szyba mam lusterka
-
Wymiana radia i klimatronic 1din na 2din
A klimatronik.jak zmienie na.inny bedzie.normalnie.dzialal? Bo cos.slyszalem ze trzeba go przerabiac czy cos
-
Wymiana radia i klimatronic 1din na 2din
Duzo z tym roboty? Jak to mniej wiecej wyglada? A co zebym swoj klimatronik zostawil tez trzeba podcinac?Bo w przyszlosci chce.zrobic podgrzewane fotele i ten klimatronik ma przelaczniki
-
Wymiana radia i klimatronic 1din na 2din
Witam takie.pytanko.mam b6 z radiem 1din i klimatronikiem 1din chce zamontowac cos.takiego jak na zdjeciach. Czy to normalnie podejdzie bez rzezbienia? Kosz 2din jest wraz z klimatronikiem