Molesta89

• Paliwo

Osiągnięcia Molesta89

Reputacja

1. Hej. Mam problem od jakiegoś czasu z wycieraczką tylną. Dokładnie rzecz biorąc raz działa, raz nie. Gdy włączam auto to zawsze działa (przynajmniej do tej pory na taki stan trafiłem), ale popracuję chwilę i przestaje. Czasem się włączy na jakiś czas, po czym od nowa nie działa. Jest to dość upierdliwe, bo potrafi nie działać naprawdę długo, a przy aktualnych deszczach widoczność przez tylną szybę jest... Nie jestem elektrykiem, więc nie jestem sam w stanie zdiagnozować problemu, dlatego liczę na Waszą pomoc.
  2. Dzięki wielkie!!! Szybko, sprawnie i na temat
  3. Hej Mam pytanie! Jakiś czas temu kupiłem Audi a4 b6 avant z 2002r. i od początku podczas uruchamiania auta z tyłu, jakby z bagażnika dobiega dziwny dźwięk (brrruuuuuub). Odbywa się to tylko i wyłącznie podczas uruchamiania auta, dodatkowo tylko w momencie, gdy uruchomię zapłon i chwilę nie zapalam auta. Jeśli natomiast włożę kluczyk i momentalnie auto odpalę, dźwięk taki nie dobiega. Początkowo śmiałem się ze zasysa mi klapę bagażnika, lecz teraz postanowiłem dowiedzieć się czy jest to jakiś problem czy nie. Aa i dodam, że jest on stosunkowo głośny, wyraźnie zauważalny. Jeżeli chodzi o audio to mam radio concert II.
  4. tak też zrobię, muszę tylko skoczyć i kupić klucze do wyciągnięcia radia, bo niestety ale nie dostałem ich jak kupiłem auto.
  5. Hej mam problem z moim radiem Audi Concert II. Problem jest taki, że podczas słuchania muzyki wyraźnie radio czasami przestaje puszczać sygnał do niektórych głośników. Czasem z lewej czasem z prawej strony, nie wiem od czego to zależy i nie wiem czy na pewno jest to problem z radiem czy może z jakąś inną elektroniką znajdującą się w aucie. Problem pojawia się podczas słuchania radia jak i CD więc podejrzewam, że to nie wina anteny. Liczę na waszą pomoc, a jeśli był taki wątek to podeślijcie link, bo szukałem coś na ten temat, lecz nie znalazłem.