Problem z radiem Concert II

Hej mam problem z moim radiem Audi Concert II. Problem jest taki, że podczas słuchania muzyki wyraźnie radio czasami przestaje puszczać sygnał do niektórych głośników. Czasem z lewej czasem z prawej strony, nie wiem od czego to zależy i nie wiem czy na pewno jest to problem z radiem czy może z jakąś inną elektroniką znajdującą się w aucie. Problem pojawia się podczas słuchania radia jak i CD więc podejrzewam, że to nie wina anteny. Liczę na waszą pomoc, a jeśli był taki wątek to podeślijcie link, bo szukałem coś na ten temat, lecz nie znalazłem.

Przepatrz kostki do radia,poruszaj nimi.

Zobacz czy będzie przerywać.

tak też zrobię, muszę tylko skoczyć i kupić klucze do wyciągnięcia radia, bo niestety ale nie dostałem ich jak kupiłem auto.:kwasny:

Klucze dorob sobie z karty od telefonu, wkładasz klucze, wyciągasz klimatronik i wypychasz radio. W warsztacie masz poradnik jak dorobić klucze

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.