Treść opublikowana przez zalewa83
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Ok dzięki
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Ja mam BPW i właśnie widziałem coś takiego... Czy to o to chodzi?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Panowie mam A4 b7 2TDI i oryginalne 270tyś km i nigdy nic nie było robione przy pompie mam pytanie czy są jakieś objawy czy miskę w dół i do kontroli?
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
- Co to znaczy keine eintrage?
Ok dzięki na zamkniętych też był ten komunikat ale już go nie ma Tak b7- Co to znaczy keine eintrage?
- [TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Witam jakby ktoś potrzebował uszczelek to posiadam do 2.0 BPW oprócz kolektora ssącego ale tą można w każdym sklepie motoryzacyjnym kupić a moje uszczelki są z serwisu i numery pokrywają z tymi u góry więc myślę że pasują do większości modeli nawet do 1.9.- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
A ---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ---------- Wykasuj danielo te posty- [B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
A- Proszę o analizę logów
Mam kolego podobnie ale ja wiem jaka u mnie jest przyczyna. A więc uszczelka pod kolektorem ssącym i pod wydechowym ale to raczej ten pierwszy jest odpowiedzialny i muszę to szybko zrobić! ---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ---------- Dodam że to słychać bo auto trochę syczy !- Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Daj kontakt i skąd jesteś- Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Witam kupiłem audi a4 b7 facet sam chyba przerabial lampy i nie wiem czy jest pozimowanie sprawdzałem na ścianie nic się nie rusza! Napewno nie jest zmienione na kompie bo czasami któraś z lamp nie odpala i brak świateł długich w obu lampach i światła dzienne mam podłączone pod przełącznik od długich i potrzebuje kogoś kto by mi to ogarnął raz porządnie z mazowieckiego najlepiej okolic Mińska albo Siedlec z góry dzięki pozdrawiam - Co to znaczy keine eintrage?