Treść opublikowana przez gsmjarek
-
Kodowania dla ambiente QQ2
witam, mam pytanie posiadam zakupione kompletne boczki z qq2 do Audi A5 ,lampki pod nogi podświetlenie tunelu oraz cup holder co będę jeszcze potrzebował zeby uruchomić qq2.Obecnie auto posiada qq1
-
Audi Connect myAudi w Audi A4 B9
Można prosić o pomoc jak to zrobić vcds
-
Kupie ramke biegow manual 1nk audi a4b6/b7 Ładny stan..
Kupie ramke lewarka do Audi A4B6/B7 manual wukonczenie 1nk . Tylko ladny stan.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Czyli nie przeszkadza to ze ma rozmiar 321 a nie 320 mm
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Tarcze https://m.sklep.intercars.com.pl/produkty/251456-tarcza-hamulcowa-bosch-0-986-478-985
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam , mam pytanie odnośnie tarcz pod zaciski 320 - zakupiłem Boscha o rozmiarze 321 czy ta tarcza podejdzie pod ten zacisk? Jakie wybrać klocki? (mam kilka linków do allegro : https://allegro.pl/klocki-hamulcowe-przod-audi-a8-d3-4-2-tdi-oryginal-i7134470528.html http://allegro.pl/klocki-hamulcowe-przod-przednie-seat-exeo-oryginal-i7288553446.html http://allegro.pl/klocek-hamulcowy-kpl-przod-audi-a4-a6-oryginal-i6978875126.html )
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam , mam pytanie odnośnie tarcz pod zaciski 320 - zakupiłem Boscha o rozmiarze 321 czy ta tarcza podejdzie pod ten zacisk? Jakie wybrać klocki? (mam kilka linków do allegro : https://allegro.pl/klocki-hamulcowe-przod-audi-a8-d3-4-2-tdi-oryginal-i7134470528.html http://allegro.pl/klocki-hamulcowe-przod-przednie-seat-exeo-oryginal-i7288553446.html http://allegro.pl/klocek-hamulcowy-kpl-przod-audi-a4-a6-oryginal-i6978875126.html )
-
tył szyby elektryczne
Witam,szukam kogos do pomocy aby przerobic szyby z korby na elektryczne z okoloc nowego sacza ?
-
Podłaczenie zmieniarki do Chorusa
Tak własnie i potrzebuje poprzekładac piny do tej wtyczki ale nie wiem dokładnie jak? Nie znasz kogoś kto mi moze pomóc?
-
Podłaczenie zmieniarki do Chorusa
No tak ,ale mam jeszcze jeden problem bo wtyczka z instalacji samochodu zasłania mi wejscia do radia .
-
Podłaczenie zmieniarki do Chorusa
Witam! Czy bedzie mi ktos w stanie pomóc podłaczyc ta zmieniarke do radia chorus? poniżej kilka schematów: oraz schemat chorusa
-
Zmieniarka 8E0035111D czy pasuje do radia chorus ?
super dzieki
-
Zmieniarka 8E0035111D czy pasuje do radia chorus ?
Witam! czy ta zmieniarka podejdzie pod radio chorus?
-
Prośba o analizę logów
tak pierwszy raz,postaram sie powtórzyć dynamiczne, czy na podstawie tych danych mozesz mi powiedziec jaki jest stan turbiny?
-
Prośba o analizę logów
witam! dzisiaj zrobiem logi mozesz cos mi o tym powiedziec? STATYCZNE: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_210093.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_210102.html Grupa 023: http://vaglog.pl/log_210101.html Grupa 018: http://vaglog.pl/log_210100.html Grupa 013: http://vaglog.pl/log_210099.html Grupa 014: http://vaglog.pl/log_210098.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_210097.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log_210096.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_210095.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_210094.html DYNAMICZNE: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_210103.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_210104.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_210105.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_210106.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_210107.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_210108.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_210109.html oraz pompowtryski przy 90 stopniach
-
TURBINA gdzie dobrze regenerować?
robiles tam cos?
-
TURBINA gdzie dobrze regenerować?
Witam! mam pytanie gdzie w małopolsce dobrze zregenerować turbinę?
-
Mechanik Nowy Sącz i okolice!
Witam,czy mogę prosić o telefon do tego zakładu?
-
Drgania drążka i wibracje na kierownicy
Witam! Podłączam się pod temat ponieważ też od kilku dni zaobserwowałem wibracje drążka zmiany biegów przy przyspiedzaniu wibracje są też przenoszone na całą karoserię . Czy ktoś może mnie naprowadzić co się stało. Nadmieniam ze zauważyłem tez pękniętą osłona na przegubie wewnetrznym od strony kierowcy.