Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bartek221

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam jak w temacie problem z podszarpywaniem przy niskich obrotach z góry dzięki http://vaglog.com/log-003_011_52Ppb.html
  2. jak kupie używkę na allegro to trzeba będzie robić jakąś adaptację?
  3. jakie radio IDIN obsłuży taką kierownice?
  4. witam, panowie proszę was o pomoc bo już sam nie daję rady...od początku pacjent a4b6 wczoraj zmieniłem kierownice na trójramienną z B8( oczywiście do tego moduł Q taśmę z B8) problem jest taki że działa tylko połowa MF tzn. tylko ta po prawej stronie przygłaśnianie rozbierałem wszystko i sprawdzałem wydaje się że jest ok, podświetlanie działa po lewej i prawej stronie tylko brak reakcji np jak chce przełączyć stację czy piosenkę. Dodam że radio to zwykły Concert II.
  5. kolego EASYMOONRIDER jakaś porada jak je wyregulować?
  6. sory za film:) na zegarze jest 220 tyś. próbowałem unieść otwarte drzwi do góry ale nie wyczułem żadnego luzu.
  7. Witam, od początku zakupu mojego Audi borykam się z problemem przednich drzwi kierowcy które ciężko się zamykają, na początku nie było to aż tak męczące ale teraz jest już coraz gorzej. Poniżej zamieszczam zdjęcia i film ukazujący problem: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c612a41904163a6e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1eda4f6141d29b97.html Z góry dzięki za pomoc:)
  8. Bartek221 odpowiedział(a) na Bartek221 temat w Audi A4 B6
    dzięki;)
  9. Bartek221 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, jaki mam kupić klucz aby odkręcić te dwie śruby zaznaczone na zdjęciu. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e11b0b3dd7154e52.html
  10. witam wszystkich, czy zna ktoś z Was dobrego mechanika w Brukseli i okolicach? Muszę wymienić komplet sprzęgła.
  11. Ja wszystkie kostki od ECU i tą od pedała gazu spryskałem preparatem do czyszczenia styków( koszt 10zł) i uszczelniłem obudowę. Jak na razie problem nie powrócił
  12. kolego, jak dla mnie to wygląda mi to na wodę w ECU( nieszczelna obudowa) 2 tyg temu miałem to samo
  13. a jeżeli bym założył rezystor na przewodzie zasilającym lampki( zaraz za wtyczką) ? jedyne co wiem że jest wbudowany jakiś specjalny rezystor CAN BUS
  14. ok dzieki za odpowiedź, wiesz może od jakich wartości rezystora zacząć rozpocząć próby ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.