Treść opublikowana przez Bartek221
-
Prośba o analize logów 1.9 AWX
Witam jak w temacie problem z podszarpywaniem przy niskich obrotach z góry dzięki http://vaglog.com/log-003_011_52Ppb.html
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
jak kupie używkę na allegro to trzeba będzie robić jakąś adaptację?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
jakie radio IDIN obsłuży taką kierownice?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
witam, panowie proszę was o pomoc bo już sam nie daję rady...od początku pacjent a4b6 wczoraj zmieniłem kierownice na trójramienną z B8( oczywiście do tego moduł Q taśmę z B8) problem jest taki że działa tylko połowa MF tzn. tylko ta po prawej stronie przygłaśnianie rozbierałem wszystko i sprawdzałem wydaje się że jest ok, podświetlanie działa po lewej i prawej stronie tylko brak reakcji np jak chce przełączyć stację czy piosenkę. Dodam że radio to zwykły Concert II.
-
Problem z Drzwiami kierowcy "FILM"
kolego EASYMOONRIDER jakaś porada jak je wyregulować?
-
Problem z Drzwiami kierowcy "FILM"
sory za film:) na zegarze jest 220 tyś. próbowałem unieść otwarte drzwi do góry ale nie wyczułem żadnego luzu.
-
Problem z Drzwiami kierowcy "FILM"
Witam, od początku zakupu mojego Audi borykam się z problemem przednich drzwi kierowcy które ciężko się zamykają, na początku nie było to aż tak męczące ale teraz jest już coraz gorzej. Poniżej zamieszczam zdjęcia i film ukazujący problem: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c612a41904163a6e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1eda4f6141d29b97.html Z góry dzięki za pomoc:)
- Klin zamykający!
-
Klin zamykający!
Witam, jaki mam kupić klucz aby odkręcić te dwie śruby zaznaczone na zdjęciu. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e11b0b3dd7154e52.html
-
Jest ktoś z Belgii?
witam wszystkich, czy zna ktoś z Was dobrego mechanika w Brukseli i okolicach? Muszę wymienić komplet sprzęgła.
-
1200 obrotów i brak reakcji na gaz
- 1200 obrotów i brak reakcji na gaz
Ja wszystkie kostki od ECU i tą od pedała gazu spryskałem preparatem do czyszczenia styków( koszt 10zł) i uszczelniłem obudowę. Jak na razie problem nie powrócił- 1200 obrotów i brak reakcji na gaz
kolego, jak dla mnie to wygląda mi to na wodę w ECU( nieszczelna obudowa) 2 tyg temu miałem to samo- Oświetlenie LED tablicy rejestracyjnej
a jeżeli bym założył rezystor na przewodzie zasilającym lampki( zaraz za wtyczką) ? jedyne co wiem że jest wbudowany jakiś specjalny rezystor CAN BUS- Oświetlenie LED tablicy rejestracyjnej
ok dzieki za odpowiedź, wiesz może od jakich wartości rezystora zacząć rozpocząć próby ?- Oświetlenie LED tablicy rejestracyjnej
witam, jakiś czas temu postanowiłem zmienić swoje oświetlenie tablicy rejestracyjnej na LED i kupiłem gotowe moduły p&p http://allegro.pl/podswietlenie-led-rej-audi-a3-a4-b6-b7-a6-c6-a8-q7-i5085995583.html problem jest taki iż oświetlenie świeci bardzo mocno i chciał bym to zmienić, moje pytanie jest czy zastosowanie odpowiedniego rezystora pomoże? Czy ma ktoś jakiś inny pomysł który obniżył by intesywność osiedlenia?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolegę :hi:Na forum nie ma nas tu wielu z Belgi.- Drgania lewarka podczas przyspieszania
Dla potomnych numer zestawu naprawczego : 8E0798151B cena w ASO 59,77 zł- Brak ciepłego nawiewu w Audi A4 B6
po obu stronach jest zimna temperatura????- Problem z wycieraczkami!
łącznik masz na myśli miejsce zaznaczone na zdjęciu : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e546a0585cb02460.html- Problem z wycieraczkami!
Dzięki za szybką pomoc pozdro- Problem z wycieraczkami!
właśnie zauważyłem że mają dość duży luz w miejscu ich mocowania( na tej dumie). Czyli czeka mnie wymiana mechanizmu????- Problem z wycieraczkami!
Witam.Od niedawna jestem posiadaczem Audi A4B6 2003r, mój problem z wycieraczkami był od samego początku. Zaraz po zakupie zauważyłem że wycieraczki chodzą bardzo głośno( dziwne szarpanie) i mało co wycierają, wiec kupiłem nowe wycieraczki Valeo VM302 i ku mojemu zaskoczeniu efekt wymiany nic nie dał (nie wielkie zmiana). Po przeszukaniu forum postanowiłem wyczyścić i nasmarować trzpień wycieraczek, zmiana była również nie wielka. Wycieraczki Valeo udało mi się zamienić na BOSCH ale sytuacja jest identyczna a może gorsza. Panowie proszę o pomoc czy to jest normalne zachowanie wycieraczek w B6?- Mechanik Nowy Sącz i okolice!
Witam jak w temacie, jest w tych okolicach jakiś mechanik który potrafi zając się naszymi Audiczkami- Zamiana Foteli.
Witam, mam pytanie czy jest możliwa zamiana fotela kierowcy na fotel pasażera? - 1200 obrotów i brak reakcji na gaz