-
Jest ktoś z Belgii?
Ja mieszkam 70 km od Bxl i chetnie wpadne na spoty do NL tylko wczesniej musze wiedziec i niema problemu
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Tez jestem chetny dobry pomysl
-
Jest ktoś z Belgii?
Witam jest ktos z Belgii??I chetny na jakies spotkanko?
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Szkoda ze mnie niebylo w Belgii bylem akurat w Polsce jak mielsicie spocik ale chetnie sie przejade a nie jak kolega napisal wczesniej ze tylko na pisaniu sie skonczy podawac termin i data i juz.Teraz jest dluzszy weekend moze cos w ten weekend wymyslimy co Wy na to??
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Oj panowie ja byl bym chetny na spote jestem nowy pracuje w Belgii ale tak po swietach wielkanocnych co wy a to??
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Witajcie mam pyt.Jestem tu swiezy posiadam audi a4 b6 z 2004 r 2.5 tdi quattro sedan i chce kupic sprezynki obnizające cos kolo -30 .Na co musze zwracac uwage przy zakupie i jakie byly by najlepsze i o ile auto zleci w dół bo teraz auto stoi jak drabina wysoko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich
octopus
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta