-
Prośba o analizę logów 2.0 ALT Brak mocy!!!
Witam, bardzo proszę o analizę logów. Dodam, że wymieniłem czujnik położenia wałka rozrządu, przepływomierz powietrza, podciśnienie sprawdzone brak lewego powietrza i silnik tylko wyje a mocy mu brak. Kompresje na cylindrach sprawdzałem i jest w granicach 12 i 12.5 bara. Logi zrobione dzisiaj oczywiście na benzynie i but w podłodze. http://vaglogi.pl/log-002_032_033_QI9HeFY.html
-
[B6 2.0 ALT] Prośba o analizę logów (problem z odpalaniem)
Witam, bardzo proszę o analizę logów. Problem jest z odpalaniem na ciepłym silniku startuje z bardzo niskich obrotów tak jak by odpalał na trzech cylindrach około 3 sekund później obroty się normują. Dodam, że wymieniłem cewki, świece, czujnik położenia wałka rozrządu, przepływomierz powietrza oraz wyczyściłem wtryskiwacze paliwa. I problem nadal jest ten sam. Zrobiłem logi dynamiczne na benzynie czyli trójka i but w podłodze do odcięcia. Bardzo proszę o analizę logów. Z góry bardzo dziękuje. Pozdrawiam http://vaglogi.pl/log-002_032_033_53ZW61.html
-
A4 B6 ALT prośba o analizę logów
Ok a czy mógłbyś podpowiedzieć w jakich grupach zrobić te logi rozrządu ?
-
A4 B6 ALT prośba o analizę logów
Świece nowe DENSO IRIDIUM , cewki też były wymieniane oczywiście oryginalne
-
A4 B6 ALT prośba o analizę logów
Kierownica sterująca dolotem działa w 100%. Dzisiaj wykonałem dwa razy logi dla pewności oczywiście but w podłodze: http://vaglog.com/log-032_033_002_94ZpM.html http://vaglog.com/log-002_032_033_I0mvctj.html
-
A4 B6 ALT prośba o analizę logów
Tak but był w podłodze.
-
A4 B6 ALT prośba o analizę logów
Pierwszy log był był zrobiony na gazie przez pomyłkę a drugi już był zrobiony na benzynie. Tutaj jeszcze raz wrzucam drugie logi robione tylko na benzynie: http://vaglog.com/log-032_033_002_dYTOy.html
-
A4 B6 ALT prośba o analizę logów
Na benzynie.
-
A4 B6 ALT prośba o analizę logów
Witam, bardzo uprzejmie proszę o analizę logów. Przepływka ma jakieś pól tora roku oczywiście oryginał i sytuacja się powtarza czyli brak mocy słabe przyśpieszenie oraz szarpanie dławienie przy zmianie biegów (wymieniono też czujnik położenia wałka rozrządu). Z góry dziękuje. Pozdrawiam http://vaglog.com/log-032_033_002_ZrqP15.html
-
A4 B6 ALT wypadanie zapłonów na czwartym cylindrze !
Witam, od jakiegoś czasu mam problem z moim ALT po odpaleniu silnika (zimny) nie równo pracuje gdy silnik się zagrzeje do 90°C pracuje równo, ale po przekroczeniu 4500rpm zaczyna się problem czyli wypadanie zapłonu na czwartym cylindrze wymiana, zamiana cewek nie przyniosła skutku oraz wymiana świec też nie pomogła. W czasie testów dynamicznych nie wykazuje błędów na zmiennych fazach rozrządu. Przewody elektryczne doprowadzające napięcie cewki sprawdzone OK. Ciśnienie na cylindrach jest ok na każdym po 12.5. Cały czas wyrzuca mi jeden i ten sam komunikat po podłączeniu VCDS. Na benzynie i na gazie jest to samo. Czy ktoś miał podobny problem ?
-
Szarpanie dławienie na zimnym ...
To jest kwestia ustawień sterownika gazu tzw. mapowanie.
-
Szarpanie dławienie na zimnym ...
W takim przypadku trzeba jechać do gazownika, żeby podłączył kompa i zobaczył, co tam się dzieję samemu nic się nie poradzi.
-
Nie działają spryskiwacze a4 b6
VAG to podstawa bez niego ciężko cokolwiek zdziałać.
-
Nie działają spryskiwacze a4 b6
Dokładnie tak jak kolega wyżej mówi albo może być dziurawy wąż ja kiedyś tak miałem, ale dla pewności podepnij kolego VAG-a i zobacz czy są jakieś błędy.
-
Używana uszczelka pod głowice?
To mechanik jakiś idiota jak zje*ał to niech kupuje nowe na własny koszt a nie Ty jeszcze będzie pokrywał koszty za coś czego nie zepsułeś.