-
Auto Świat Poradnik eksploatacyjny - Audi wyd. 2009
Wrzucam jako ciekawostkę, a i nóż komuś się przyda - Auto Świat Poradnik eksploatacyjny - Audi http://catshare.net/xC9z1OONRayfchSp Zacząłem grzebać po starych zbiorach i znalazłem więcej tego typu materiałów Auto świat. Jeśli jesteście zainteresowani to mogę też wrzucić.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Nie widziałem Cię. Pozdrowienia dla kierownika.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
To byłem ja . Pozdrawiam kolegów
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dawno nie zaglądałem tu... pozdrawiam
-
Spoty wrocławskie
OK, thx
-
Spoty wrocławskie
Wrzucę to Wam tu, może ktoś coś przyuważy http://www.wykop.pl/link/2249274/wykop-pomoc-piekne-audi-a4-skradzione-we-wroclawiu/ KR pozdr DW
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Chyba o tej samej godzinie do pracy jeżdzimy heh. Następnij razem daj jakoś znać, mrugnij trąbnij. Pozdr
-
[Małopolska] Widziany, widziana
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://a4-klub.pl/malopolskie-85/profesjonalne-przyciemnianie-szyb-klimatyzacja-samochodowa-265748/ Miodzio. Thx Well done!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki Pablo, jutro przedzwonię- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie gdzie w Kr lub okolicach mogę okleić szybki solidnie i w rozsądnej cenie? Polecacie kogoś? A może któryś z Was się zajmuje tym? Mam dwa auta do oklejenia. Thx- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to pamiętaj tradycji spotów krakowskich możesz rozwinąć? Edit: OK, kumam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie dzięki za spota i VAG-a- Nowicjusz - wątek powitalny
Właśnie się przesiadłem z A3 8P 2003 na A4 B8 Avant 2008 - od tygodnia śpię w garażu... 1,8 TFSI po modzie - 208PS w Kreatorze mocy w Wawie Auto najprawdopodobniej przewijało się przez to forum wcześniej, pomoże ktoś znaleźć jakieś info? Pozdr All - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!