Treść opublikowana przez golona000
-
Problem z odpalaniem na ciepłym silniku w Audi A4 B9 2.0 TFSI
Dziękuję Muskel1 za podpowiedz, będę testował Twój pomysł, dam znać co i jak po testach. Pozdrawiam 🙋♂️
-
Problem z odpalaniem na ciepłym silniku w Audi A4 B9 2.0 TFSI
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów Mam dość duży problem z autem polegający na tym, że auto na zimny odpala od strzała natomiast na ciepłym po godzinnym postoju czy też krótszym ( póki nie wychłodzi się totalnie) ma problem z odpaleniem. Polega to na tym, że kręci długo i odpala, a na przykład po odczekaniu dwóch godzin kręci nie zapali gdy ponowię próbę odpalenia samochodu to odpala i jakby wszystko wraca do normy. Komputer nie wyrzuca żadnego błędu. Podłączyłem go pod komputer (vcds) i próbowałem go diagnozować, tak jak wcześniej napisałem 0 błędów, wartości które kontrolowałem to ciśnienia na pompie wysokiego ciśnienia, niskiego ciśnienia, czas wtrysku, powietrze doładowania, temperatura powietrza doładowania, korekty, wypadanie zapłonów. Szczerze jeśli chodzi o paliwo i ciśnienia z nim związane to nie mam czego się doczepić, brak wypadania zapłonów, wszystko według wymaganych wartości. Może ktoś miał podobny problem, może ktoś może naprowadzić gdzie dalej szukać? Na tę chwilę wymieniłem poniższe podzespoły: pompa wysokiego ciśnienia 2x elektrozawór zmiennych faz rozrządu ( czerń talerzyki ) Czujnik wałka rozrządu Czujnik wału korbowego Wtryski x 4 Czujnik temperatury IMG_5608.mov IMG_5609.mov
-
Problem z odpalaniem silnika 2.0 TFSI w Audi A4 B8
Cześć wisnia92GD, dokładnie mam ten sam problem, czy udało Ci się rozwikłać zagadkę? Nadmienię e że wymieniłem wtryski, pompę wysokiego ciśnienia, czujnik temperatury cieczy, czujnik wału korbowego, czujnik wałka rozrządu, czarne talerzyki ( elektrozawory zmiennych faz rozrządu i dalej to samo, na zimny silniku odpala od strzała, na ciepłym po odczekaniu 1h problem z odpaleniem, brak błędów, nie ma problemu z mocą, samochód pracuje normalnie po odpaleniu 😳😡
-
A4 b7 1.8t check P0171 pomocy
witam posiadam a4 b7 1.8 t w gazie -Prins automat autko jedzie normalnie a gdy stoję na światłach strasznie skaczą obroty i rzuca silnikiem proszę o pomoc
-
Przekaznik pompy wtornego powietrza
Dzieki wielkie za pomoc
-
Przekaznik pompy wtornego powietrza
Ok dzieki
-
Przekaznik pompy wtornego powietrza
Dzieki a wiesz jaki ma symbol ?
-
Przekaznik pompy wtornego powietrza
Witam , orjentuje sie ktos gdzie dokladnie i jaki jest jego nr tzw PRZEKAZNIKA POMPY WTORNEGO POWIETRZA ????
-
Problem gaśnie podczas jazdy 1.8t BFB
witam mam problem z gaśnięciem samochodu wymieniony rozrząd po przejechaniu np 10 km autko gaśnie wszystko działa elegancko po wymianie rozrządu problem rozwiazany padniety czujnik położenia wału G28
-
AUDI A4 B7 1.8 T, Czujniki cofania nie działają
no wlasnie jeszcze nie ... podepne i napisze , myslalem ze jest jakas znana wada tego typu bez podpiecia vaga
-
AUDI A4 B7 1.8 T, Czujniki cofania nie działają
Witam mam problem z czujnikami cofania audi A4 B7 1.8 T 2005 Gdy włączę wsteczny bieg słychać długi dzwiękowy sygnał ale niestety system nie działa nie sygnalizuje dzwiękiem dojazd do przeszkody. Mam pytanie jaka może być przyczyna. Pozdrawiam
-
Problem z bluetooth Audi UHV 4040
podpowiesz mi jak bo troche nie ogarniam ?
-
Problem z bluetooth Audi UHV 4040
Witam mam problem z bluetooth telefon sie laczy z samochodem ale nie slychac tego pikniecia przy polaczeniu i nic nie slysze w glosnikach gdy ktos do mni cos mowi.... prosze o pomoc