Treść opublikowana przez Tido
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Chciałeś jej pokazać gdzie wyląduje jak się nie będzie sprawować?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
- 3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
Sam, samych opłat wyszło ponad 3500 bez ubezpieczeń więc troche te opłaty kosztują niestety jeśli chcesz to na pw mogę Ci napisać co dokładnie ile wyszło Nie na razie nie trzeba jak będę potrzebował to się odezwę. Tak pytam bo myślałem nad ściągnięciem autka ze Szwajcarii. Tam można fajny i zadbany egzemplarz wychaczyć tylko te opłaty :/- 3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
Sam ją przyprowadziłeś? Jeśli tak to jak to wygląda z opłatami bo słyszałem,że dość sporo jeśli chodzio Szwajcarie.- 3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
Fajna sztuka Ci się trafiła. Tez szukam podobnego malysza, tyle, że w sedanie. Ale pogratulować furki.- [B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Niezła sztuka kiedy doddasz jakiś filmik w końcu?- [B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Chciałbym to na żywo usłyszeć- [B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Gdzie ten filmik?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Jestem Wojtek i chwilowo niestety bujam się Oplem Corsą, ale w najbliższym czasie mam zamiar zakupić jakąś B5. Pozdrawiam.- [ALL B5] Audi S4
Przejrzałem cały temat i powiem Ci, że autko masz konkret chciałbym mieć tyle czas, chęci i pieniędzy, żeby dorobić się takiej piękności. Gratki - 3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia