Witam mam pytanie w czasie jazdy wyświetliła mi sie informacja ( za wysokie ciśnienie oleju wyłącz silnik ) wyłączyłem i juz 2 dzień ok czy moze mi ktos pomoc co sie dzieje, albo zaczyna sie dziać?
Witam kupiłem 2 dni temu audi A4 B8 quattro 177km 2013 roku stałem w korku i zaczął wibrować i głośniej chodzić co może być przyczyna ?
*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin
Dział : "Na każdy temat" nie jest działem do zadawania takich pytań - temat przeniesiony