-
Zakup nowego samochodu
Dzięki wielkie za odpowiedź A gdyby tak zrezygnować z rocznika a zostawić budżet 80k.
-
Zakup nowego samochodu
ehhh, to mnie pocieszyłeś ? dziękuję za odpowiedź, jasna sprawa, olej wymieniam max co 15 tys lub co roku, przebieg to około 15-18 tys rocznie. jak najbardziej zależy mi na wygodzie w trasie ale wiem, że za te pieniądze cudów nie ma choć spodziewałem się, że coś się znajdzie
-
Zakup nowego samochodu
Cześć, przymierzam się do zakupu nowego (dla mnie) samochodu. Jaki silnik/model polecacie. Tylko i wyłącznie benzyna. Chciałbym dołożyć LPG to też pytanie jaki silnik nadawałby się pod LPG. A teraz trochę wymagań: - auto na trasy 90% trasa, 10% miasto (wygląda na to, że hybryda odpada) - rocznik 2017+ - zakup na 8-10 lat - najważniejsze kwota 60-70 tys. - sedan/kombi - SUV odpada - skrzynia automatyczna - roczny przebieg 15-18 tyś Nie musi być Audi
-
Dekielki kombinacje alpejskie
rurka PCV ciekawy pomysł tyle tylko, że jak już nałożę dekielek na rurkę (dekielek ma ząbki) to czy ta gładka rurka będzie się trzymać w feldze? Nie chcę kleić na stałe dekielka
-
Dekielki kombinacje alpejskie
niestety nie ma odpowiedniego (sensie ten wzór) są naklejane emblematy ale już nie ten wzór. Skąd taki pierścień? ma ktoś jeszcze jakiś pomysł jak go osadzić.
-
Dekielki kombinacje alpejskie
o takie felgi..aa zapomniałem dodać najważniejsze to dla samochodu żony Kia Ceed wymiar B powinien być 60mm a jest 52mm w orginalnych dekielkach a tam powinien być 60mm silikon trochę średnio bo felga jest już zamontowana samochodzie i jak o by się zachowywało na myjkach - zimnie itd.?? ewentualnie jaki ten silikon?
-
Dekielki kombinacje alpejskie
Kupiłem alufelgi i fabryczne dekielki chciałem zamienić na już kupione inne dekielki tyle tylko że różnią się rozmiarem. Średnica zewnętrzna zgadza się jednak wewnątrz (te ząbki) są różne - różnica 8mm i nie da się zamontować tych mniejszych. Jakiej sztuczki użyć żeby dało się zamontować ten mniejszy dekielek na otwór?
-
Mechanik w Rzeszowie lub w okolicach
up
-
Szczawnica
niekoniecznie:)
-
Szczawnica
Krościenko odpada to musi byc Szczawnica najlepiej centrum:-)
-
Szczawnica
Był ktoś, warto pojechac na majówke? jakieś sprawdzone noclegi może ktoś polecić?
-
Yamaha XJ600n
pięknia, poluje na coś takiego ale znaleśc w przyzwoitym stanie....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem z podkarpacia, okolice Rz., mam 28 lat i mam zamiar zakupić audi a4/a3, forum śledze od dłuższego czasu. pozdrawiam
milosh
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta