Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krisuumax

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krisuumax

  1. Drgania sa nawet jak zgasze auto i zrzucę bieg na luz. Wiec to coś z układem napędowym tak mysle Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Podczas jazdy oczywiscie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Tak. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk ,ale czy objawy uszkodzonej podpory bedą widoczne i odczuwalne w gorze na podnośniku ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Witam. W mojej niuni ostatnio pojawił sie problem,mianowicie założyłem koła 18calowe po zimie i auto zaczęło drgać całe podczas 2tys obr i 80-100km/h. Myślałem,ze to koła. Wymieniłem na zimowe i było ok. Pojechałem na wymianę wahaczy i na podnośniku rozpędzili mi auto i przy 2tys obr i 80-120km auto całe drgało mino,ze miało założone zimówki 16cali. Co może być przyczyna ? Rozkładam juz ręce. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Dodam,ze te drgania na postoju nie musza być wcale spowodowane tym samym co podczas jazdy. Mechanik chce po świętach zdiagnozować jeszcze prawą półoś. proszę o pilna odpowiedz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Taki sam jest w vagu. Błędów brak Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Coś sugerujesz by ruszyć programowo ? Może jakaś wskazówka ? Wgranie softa ? Jak masz to podaj mi proszę link do softa poprawnego Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Napęd wyglada tak,ze ma bodajże 4 dziurki na gorze gdzie widać jak płyta sie kręci a po środku ma osłonę biała, która trzyma CD i dociska go. Może być tak,ze ktoś nieumiejętnie zmieniał sofy i dlatego tak sie stało? Jest ktoś w stanie podrzucić mi soft,który będzie w 100% kompatybilny ? Może wina tutaj leży. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk https://vimeo.com/116203482 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Data tunera TMC może być taka bo jest dokładany tak samo jak RNS-D. Twoja pewnie jest fabryczna Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Mam na 100% DX. Nawet jak wejdę w navigation to wola o płytę TravelPilot DX. Jeszcze dziwne,ze w wersji oprogramowania mam pod punktem Start Aktualizacja datę listopad 2001 a jak dam na punkt TMC tuner to tam jest 1999r. Tez tak macie ? proszę o pomoc Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Laser czyściłem, dalej to samo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Niech ktoś pomoże. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Mam ten sam komunikat, nie czyta mi nawet oryginału. Jak wejdę w navigation to wyskakuje mi komunikat o nieodpowiedniej płycie CD. Płytę mam oryginalna z tego auta. RNS-D DX. Ktoś coś ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.