Treść opublikowana przez marek1mark
-
BCM moduł comfortu 8K0907063DD
Mam pytanie czy ten moduł obsłuży bixenon światła jestem w trakcie zmiany z halogenowych na bixenon i nie wiem czy ten jest odpowiedni jest bardzo mało informacji o poliftowych zamianach dodam że mam tez podgrzewane fotele oryginalne które były zamontowane od nowości proszę o pomoc dodam pare zdjęć także kupiłem adapter ale coś mi tu nie gra
-
wymiana podsufitki i boczkow ,slupkow z jasnych na czarne black edition
Teraz biorę się za przednie lampy , wymieniam halogenowe na bixenon poloift czekam na tylne ledowe
-
wymiana podsufitki i boczkow ,slupkow z jasnych na czarne black edition
Dzięki stary już trzy dni temu tez wymieniłem nie było tak złe zacząłem od tylu a dalej poszło
-
wymiana podsufitki i boczkow ,slupkow z jasnych na czarne black edition
jak w tytule mam zamiar wymienic kompletna tapicerke w moim a4 b8.5 avant czyli podsufitke boczki slupki tylko nie wiem jak sie zabrac do tego czy zaczac od przodu czy od tylu , mam jasna tapicerke a dostalem okazyjnie black edition czy ktorys z kolegow wymienial ? na forum znalazlem troche o wymianie w b6 i b7 ale nic na temat b8
-
Dziwna rzecz po podłączeniu VCDS
Dzięki za pomoc ale jestem laikiem i nie bardzo wiem jak to przeinstalować
-
Dziwna rzecz po podłączeniu VCDS
Mam pytanko kupiłem oryginalnego Ross Tech w uk i gdy podłączę do mojej taksówki seat Leon 2017 rok na głównym menu jest wszystko po angielsku ale jak chce wejść do poszczególnych opcji np elektryki jest po niemiecku czy ktoś mógł by mi podpowiedzieć o co tu chodzi mam jeszcze prywatnie audi a4 b8.5 2014 i audi a5 sline i tam jest wszystko w języku angielskim
-
nie dziala nawiew i klima tyl
Witam kolego u mnie było zwarcie zaraz przy konsoli głównej , wcześniej mój samochód był w warsztacie przez trzy tygodnie w angli i patałachy nie mogły mi naprawić dopiero jak pojechałem na wakacje dałem do auto Bayer z Gdyni w dwie godziny znaleźli i naprawili . Kabel dotykał masy i komputer pokazywał błędy tak ze kolego jedz do nich ogarną to na napewno
-
nie dziala nawiew i klima tyl
czy ktos z kolegow moglby mi powiedziec ktore to sa bledy bo nie wiem jakie sa oznaczenia podam teraz : 00711 razem z tym jest to v108 : 01187-v137: 01274- v71: 00716--v113 tak bylo na kompie z gory dziekuje za pomoc
-
Jak zmieścić filmik na forum
Dzieki stary tak zrobię
-
Jak zmieścić filmik na forum
Mam pytanko jak zamieścić filmik bo próbuje i nic z tego nie wychodzi
-
nie dziala nawiew i klima tyl
No właśnie dzisiaj miałem dopiero podłączony komp mam filmik nagrany z błędami próbuje wstawić ale za duży plik
-
nie dziala nawiew i klima tyl
witam wszystkich mam maly problem z klima i z nawiewem mam wersje angielska audi a4 2014 rok 136 koni, otoz od strony pasazera nie dziala nawiew ale tylko ten maly przy oknie a druga sprawa to jest klima nawiew z tylu na konsoli daje tylko cieple powietrze i to obojetnie czy jest przelonczone na zimne czy cieple prosze o pomoc
-
Wymiana rozrządu 2012-2015
Dzięki stary zdecydowałem się wziąć oryginalny z audi
-
Wymiana rozrządu 2012-2015
Witam wszystkich kolegów mam zamiar wymienić rozrząd w moim audi ale nie wiem z której firmy wybrać mam do wyboru Gates,Dayco,Ina może któryś z kolegów mógłby coś podpowiedzieć z góry dziękuje ,nadmienię ze mieszkam w UK .Moje audi to bk8 awant 2.0 tdi 2014 rok przebieg 106 000 mil moc 136 koni
-
komunikat akumulator rozladowany
Ja wymieniłem aku ale podłączyłem prostownik żeby nie kodować przez dwa dni wyskakiwał mi ten właśnie komunikat a od wczoraj przestał tak ze myśle ze wszystko jest ok ale dzięki za podpowiedz
-
komunikat akumulator rozladowany
dzieki stary za odpowiedz bede musial znalezc jakis serwis
-
komunikat akumulator rozladowany
witam wszystkich kolegow mam maly problem otoz zalozylem dzisiej nowy akumulator i ciagle pokazuje sie na wyswitlaczu rozladowany akumulator nad mienie ze klemy przy zmianie aku byly podlaczone do prostownika tak zeby na nowo nie kodowac moje audi to a4 b8 2.0 tdi 143 konie jak by ktos pomogl by bym byl bardzo wdzieczny
-
Dziwne zachowanie multitronic
jak mniema to padl ci sterownik (ecu) czyli komputer od skrzyni multitronic .pare dni temu mialem to samo co ty mieszkam w uk i znalazlem gosci polaka co naprawia wlasnie te sterowniki mieszka w bristolu ,bylem dzisiaj u niego i od reki mi to zrobil profesjonalnie mysle ze jest najlepszy na rynku i naprawde sie zna wracalem do mojego miasta mam okolo 270 mil skrzynia sprawowala sie nienagannie dodam ze updejtowal mi ja takze biegi przelanczaly sie rewelacyjnie goraco polecam jak chcesz to dam ci numer do niego pozdrawiam ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ---------- zapomnialem dodac w serwisie audi zazadali ode mnie 1800 funtow ja zaplacilem 300 pozdrawiam marek1mark
-
multitronic problem
mam problem ze skrzynia biegow otoz zaczela mi migac kontrolka od automatycznej skrzyni potem gdy wlanczlem na pozycje drive przelanczal mi sie samoczynnie na sport zarowno na postoju jak w czasie jazdy nie mam pojecia co to jest prosze pomozcie moje audi to a4 b7 2005 rok 2.0 tdi silnik blb
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc wszystkim jestem nowy na forum mam nadzieje ze nasza wspolpraca bedzie owocna posiadam audi a4 b7 z 2005 roku wersja kombi diesel 20 tdi automat multitronic