Treść opublikowana przez czaja77
-
Spoty Olsztyńskie
mam nadzieje ze wpadniesz na chwilkę
-
Spoty Olsztyńskie
Paweł raczej sam ,
-
Spoty Olsztyńskie
:good:
-
Spoty Olsztyńskie
nie jest źle [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:43_________________________________________________Pawełek ? dawaj na piwko [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:43_________________________________________________bez kobitek
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
dawaj dawaj na jakieś 2 piwka :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
no ale na browarek idziesz? [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:28_________________________________________________etammmmmmmmmmmm- Spoty Olsztyńskie
ooo Zbychu.... może ty idziesz?- Spoty Olsztyńskie
SIEMKA to kto jutro zawita? na piwko- Spoty Olsztyńskie
nic ciekawego- Spoty Olsztyńskie
kormoran załatwiony- Spoty Olsztyńskie
nie a co tam jest ciekawego? [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 23:47_________________________________________________o :)i młody zawitał- Spoty Olsztyńskie
ja browar, :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
będziemy- Spoty Olsztyńskie
jestem,- Spoty Olsztyńskie
jestem jestem- [ALL B5] słabe przyśpieszenie/ brak mocy
witaj sam sobie odpowiedziałeś na problem- Spoty Olsztyńskie
noo . :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
a po staremu,- Spoty Olsztyńskie
siema- Spoty Olsztyńskie
siemka- Spoty Olsztyńskie
jakie docinki? [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:21_________________________________________________siema Rybka 22- Spoty Olsztyńskie
Patryku to było dobre . :kox:- Spoty Olsztyńskie
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
Henio uciekł . :kox: - Spoty Olsztyńskie