Treść opublikowana przez czaja77
-
Spoty Olsztyńskie
A ty młody nie szalej . :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:59_________________________________________________ Siema Henio . Wpadaj na spoty .
-
Spoty Olsztyńskie
Zaleczeq czegoś się ujarał?
-
Spoty Olsztyńskie
:polew:
-
Spoty Olsztyńskie
he spot piwny jak najbardziej spot robimy damsko -męski ? czy tylko męski :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
dla mnie niedziela to i tak lipa na serio .wolał bym dzień w tygodniu,ale to już nie ode mnie zależy :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
trala lala trala lala
-
Spoty Olsztyńskie
inna odcinka
-
Spoty Olsztyńskie
- Petycja - zabójstwo husky
poszło !!!kretyni ,po prostu brak słów ;(- Spoty Olsztyńskie
Dobre :polew:- Spoty Olsztyńskie
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- [B5 AFN] Audi A4 1,9 tdi potrzebny schemat modułów i bezpieczników
poszukaj Audi A4 sam naprawiam- Spoty Olsztyńskie
siemka- Spoty Olsztyńskie
Najlepszego byłem pierwszy dziś na forum ale nie miałem siły pisać ;(- Spoty Olsztyńskie
Najlepszego Dziewczyny i Chłopcy w Nowym Roku :gwizdanie: oby było lepiej a teraz ballllllllllll :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :pali: :papa:- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- [ALL B5] VDO vs MAGNETI MARELLI
padł pół fis MM C cyfrowym zegarkiem ,a wsadziłem też pół fiasa tyle ze VDO z cyfrowym zegarkiem- [ALL B5] VDO vs MAGNETI MARELLI
zmień mechanika oryginalny jaki miałem to MAGNETI MARELLI ale padł ,wymieniłem na VDO i wszystko gra- Spoty Olsztyńskie
Wesołych Świąt- Spoty Olsztyńskie
Maxym83 wstaw sobie na tył. to zobaczymy. no ale z kucami jakimi posiadasz to i na slickach dał byś rade- Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew:- Spoty Olsztyńskie
:> [br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 23:20_________________________________________________Spot - Potwierdzony . Godzina między 19 a 20 . Miejsce tak jak było ustalane .- Spoty Olsztyńskie
mayhem dam ci znać jak będę coś wiedział ..- Nowicjusz - wątek powitalny
- Petycja - zabójstwo husky