Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MrLukasz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MrLukasz

  1. Cześć Szukam twardszych sprężyn na tył niż te z gwintu vogtlanda do ośki 2.0tdi. Po wyregulowaniu zawieszenia do odpowiedniej wysokości tylne opony obcierają o nadkola przy dobijaniu amortyzatorów kiedy auto jest mocno dociążone (powyżej 3 pasażerów). Opona 225/35r19 na feldze et29 Ori sprężyny do quattro będą twardsze? Może jest jakieś inne rozwiązanie?
  2. w końcu letnie koło poprzedni komplet letniaków idzie na sprzedaż, jeśli ktoś jest zainteresowany to śmiało pisać
  3. Dzięki Panowie felga z tyłu kończy się na równi z rantem nadkola, natomiast przód wystaje poza nadkole, nie wiem ile dokładnie, ale różnica jest zauważalna na pierwszy rzut oka. Przód przy ustawieniu jak na fotkach nie obciera w ogóle (34cm od rantu nadkola do środka koła) Jeśli chodzi o fotki to znalazłem coś takiego nie mam możliwości zrobienia lepszej bo teraz samochód lata na zimowym kole wrzucam też fotkę od tyłu z pierwszego postu w pełnej rozdzielczości, jak się dobrze przyjrzysz to widać, że felga z przodu lekko wystaje https://www1.picturepush.com/photo/a/15583163/img/Picture-Box/Zdj%C4%99cie-30.10.2016%2C-11-23-07.jpg
  4. Witam, przedstawiam mój pierwszy samochód, Audi A4 B7, 2.0 TDI Avant z 2006 roku. Auto kupione w październiku ubiegłego roku od klubowicza, który dołożył masę fajnych rzeczy, m. in. zewnętrzny s-line, wydech z 2.7tdi, rns-e. Samochód jest po swapie pompy oleju, oprócz wymian eksploatacyjnych nie sprawia problemów Wyposażenie: elektryczne szyby kolor LZ7L s-line zewnętrzny sportowe, podgrzewane fotele, skóra+alkantara bixenon czujnik deszczu tempomat kolorowy fis trójramienna, multifunkcyjna kierownica s-line z B8 podłokietnik światła do jazdy dziennej DRL CLH RNS-E zmieniarka CD tylne czujniki parkowania Mody: gwint Vogtland felgi RS4 19" 9J ET29 + opony Laufenn S Fit EQ 225/35r19 wymiana foteli ze sportów materiałowych na sporty skóra z alkantarą ledy postojówek i podświetlenia rejestracji od Tomnika zaślepka zamiast tylnej wycieraczki korekta lakieru w "NIe mam czasu, myję auto" Plany: renowacja przednich lamp oraz wywalenie pomarańczowych kierunków ledy do lamp tylnych od C6 nowe obszycie gałki zmiany biegów i nakładki ręcznego dekory piano black dokładka cupra (czeka w garażu na montaż) końcówki wydechu Ulter 90mm (jeżdżą już miesiać w bagażniku ) większe hamulce Fotki: tak siadła nowa felga na gwincie, przód docelowo pójdzie jeszcze w dół, natomiast tył trzeba podnieść bo przy trójce pasażerów zaczyna się problem z tarciem opony o nadkole tak wygląda samochód na nowym setupie po przejechaniu kilkuset metrów drogą gruntową
  5. MrLukasz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ORIDzięki
  6. MrLukasz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam Panowie, mógłby ktoś pomoc w ocenie czy te felgi są oryginalne? Pozdrawiam
  7. Witam klubowiczów, jestem z Ostrowi Mazowieckiej, rok temu nabyłem B7 BPW od forumowicza, którą poruszam sie na co dzień, pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.