-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mam uszkodzone samopoziomowanie w audi wymieniłem czujniki i nic dlatego potrzebuje pomocy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Bede panowie mam pytanie czy ktoś bedzie miał z soba vaga ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ktoś się wybiera
-
-
Ciężko odpala na zimnym
czesc kolego i jak zrobiles juz paleni na zimnym mam taki sam problem jak ty i szukam rozwiazania
-
Duża różnica w korektach wtrysku
A możecie mi powiedzieć co ma wspólnego ESP z wtryskarki u uszczelniaczami pompek bo u mnie też uszczelniacze do wymiany będę robił w sobotę i juz 2 razy mi się ESP zapaliło po z gaszenia silnika juz było ok ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
bede
-
[BLB] Drgania na wolnych obrotach.
Żeby wymienić złącze elastyczne nie trzeba nic czyścić a wiesz co to jest złącze elastyczne
-
Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM
Czy moje audi blb 2005 łapie się na wymiane
-
[BLB] Drgania na wolnych obrotach.
Wymień sobie złącze elastyczne jest przed katalizatorem
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
Na liczniku to pokazuje czasami na pierwsza klęsce pod 1000 to będzie 800 a potem jak pisałeś wraca do 880
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
a powiedzcie co zrobić jak mi szarpie np. przy dojezdzianiu do swiatel i obroty spadaja do 900 na 2 sek apotem wracaja do normy
-
Szarpanie podczas przyspieszania 1600-2200 obrotów
może ma ktoś zdjecie gdzie w silniku blb montuje sie tą blaszkę bardzo dziękuję
-
Dziwne szuranie po dodaniu gazu i dymienie na czarni i niebiesko
możesz mi napisać kiedy u ciebie pojawiał się dym rano na zimnym silniku czy na ciepłym a morze podczas jazdy
-
Dziwne szuranie po dodaniu gazu i dymienie na czarni i niebiesko
z turbo jest ok ale martwi mnie olej przedostający sie z odmy do turbo widać gołym okiem to może być przyczyną poddymiania na niebiesko jak silnik jest zimny
-
Dziwne szuranie po dodaniu gazu i dymienie na czarni i niebiesko
mój brat mi robił on pracuje w firmie regenerującej turbo wiem ze turbo jest ok bo wcześniej puszczało juz olej w obie strony i miał duzy luz na łożyskach
1989irekmrozek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta