Treść opublikowana przez przemo0000
-
a6 c7 czekam na propozycje modzenia
niestety nic o światłach nie ma mowy....ostatnio na ebay.de widziałem adaptery do zmiany z bixów na ledy czy jak bym do tego znalazł lampy to by to wystarczyło? http://www.ebay.ie/itm/191593837780?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT Zawartość dodana 40 minutes later
-
a6 c7 czekam na propozycje modzenia
-
a6 c7 czekam na propozycje modzenia
no mój jest chrom z szarym...może na zdjęciu nie widać dokładnie
-
a6 c7 czekam na propozycje modzenia
ori ori a obwódke obkleiłem na czarno żeby do kół, dachu i lusterek pasowało
-
a6 c7 czekam na propozycje modzenia
oczywiscie bedzie s6 śćiagniety ale ciezko mi było sie do niego dobrać i brak czasu z tyłu już usunąłem ale to od poprzedniego właściciela....a co do szyb to to się zgadzam....napewno zostają
-
a6 c7 czekam na propozycje modzenia
coś widziałem odnośnie kierunku jazdy ale nawet nie pomyślałem że to może dotyczyć świateł....a poza tym orientowałem sie odnośnie ledów matrix ale za drogi interes za ta cene wolałbym airride Zawartość dodana 43 minutes later masz racje czyli jak bym przytargał światła z polski to bym je mógł spokojnie zainstalować ...a wiesz może jak to wszystko zespolić i co potrzebne...aktualnie mam bixy nieskrętne
-
a6 c7 czekam na propozycje modzenia
tak 2.0 tdi 177 ( niestety) ale codzienne dojazdy do pracy 110km...ale napewno podkrece na 200+ i 400+....0pony 255x40
-
a6 c7 czekam na propozycje modzenia
chce obniżyć ale tylko na sprężynach ...fela jest 20.....folia napewno zostaje....o wycieraczce pomyślimy
-
a6 c7 czekam na propozycje modzenia
Zawartość dodana 2 minutes later haha dobre (vrt)...myslalem o nakładkach ..w trakcie poszukiwań Zawartość dodana 4 minutes later bardzo dobra opcja ale ciezko dostac ledy na rhd..i nie wiem jeszcze czy to dużo roboty jest...wiesz moze cos o tym?
-
a6 c7 czekam na propozycje modzenia
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
Ja musze byc na 100 % pewny czy pod quattro podejdzie...a w tym zestawie jest wszystko potrzebne do montazu czy co$ bede potrzebowal ?
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
Za ile i jaki stan i co tam jest? Oki widzislem opis na olx...za 4300 moge biore caly zestaw.....a do quattro bedzie pasowal?
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
Siemka mam a4 b6 quattro 1.9tdi mam ta techixa gwint mysle o pneumatyce mieszkam tez w irl. Co bys poleciał aktualnie i jak długo montuje sie caly zestaw? Chodzi mi o zestaw typowo praktyczny na przód i na tył. Nie za wolny ale tez nie za drogichcialbym na te zawiasy to zamontować
-
Brzegub wewnętrzny..kolejny do wymiany
Mam taki problem ..trzęsie mi budą od 100km/h obojetnie czy na luzie czy na biegu .wygląda to tak trzęsie -przerwa,trzęsie przerwa im szybciej jade ta przerwa sie zmniejsza a drgania caly czas..podniwśliśmy auto i był luz na przegubie wew od strony kierowcy..kupiłem z ebay uk wymieniłem i po 3 tygodniach wybity..zamówiłem z polski nowy zamiennik za 190zł niby najmocniejszy po 1 dniu jazdy, wybity..kupilem z teraz cały przegub z półośką ze sklepu tez zamiennik po 20min normalnej jazdy wybity...co to moze być?
-
analiza logów a4 b6 quattro 1.9 tdi avf 1756vk
tak ,, dzieki za namiary
-
analiza logów a4 b6 quattro 1.9 tdi avf 1756vk
no juz mam teraz wszystko w trakcie testów juz jest znacznie lepiej zostały małe poprawki w sofcie
-
analiza logów a4 b6 quattro 1.9 tdi avf 1756vk
a jak sprawdzic pd? programik juz w trakcie korekt tuner inny i pracuje juz nad programikiem
-
analiza logów a4 b6 quattro 1.9 tdi avf 1756vk
chyba go poprostu zaslepie tylko musze zobaczyc gdzie przepuszcz...a masz moze jakies rozwiazanie do filtra powietrza bo ta cala obudowa nie siedzi tak jak powinna? auto po korekcie oto logi ale jak na moje to nic sie nie zmienilo nadal slaby dół a góra jak była tak jest ciagnie ale bez rewelacji http://vaglog.pl/log_221302.html http://vaglog.pl/log_221303.html http://vaglog.pl/log_221301.html aha egr zaslepiony i wylaczony przez tunera korekta zrobiona mozesz zerknac teraz na logi? chyba dlatego mi czasami wywalalo blad p0299 niedoladowanie turbiny bo bylo ustawione za wysoko..teraz bledu zadnego nie lapie ale jak dla mnie nic sie nie zmienilo nadal slaby dół a góra ciagnie lepiej niz serja ale wydaje mi sie ze powinna mocniej
-
analiza logów a4 b6 quattro 1.9 tdi avf 1756vk
No max bylo 1.5 ustawione sprawdzilem podcisnienie i zaworki wszytko oki pozniej sprawdzilem dolot i znalazlem 2 nieszczelnosci 1 to na nowym laczeniu z ic a druga to egr gdzies przepuszczal ale napewno nie membrana tylko gdzies w srodku jutro zrobie nowe logi 3 i 11 i wstawie A w nastepnym tyg nowa mapa ale najpierw chce miec 100% pewnosc ze wszystko jest oki
-
analiza logów a4 b6 quattro 1.9 tdi avf 1756vk
Tuner jak mi to robil to mowil ze ktos wczesniej cos robil z programem a on tylko poprawil cos na wyzszych obrotach ale za tydzien mam zamiar robic mape pod to turbi i ic
-
analiza logów a4 b6 quattro 1.9 tdi avf 1756vk
Mieszkam w irlandi i tutaj mialem robione tuner powiedzial ze juz wczesniej byla jakas mapa robione poprzedni wlaeciciel a on wprowadzil tylko jakies drobne poprawki a wiesz moze jak wrocic do seryjnej mapy ?
-
analiza logów a4 b6 quattro 1.9 tdi avf 1756vk
dzięki za odp ..wiec tak samochod jest po remapie z tym ze remapa byla robiona pod orginalną turbine i ic teraz mam 1756 i fmic i nadal tą mape czekam na wymiane ukladu hamulcowego i wtedy bedzie robiona mapa planuje tak na 200km i 400nm...czasmi mi sie pojawia błąd p0299 niedoładowanie turbiny było tak na starej turbinie to samo było gdy wstawiłem 1756 i to samo gdy wymieniłem ic na fmic wiec te podzespoły napewno są oki wymieniłem też wszystkie cienkie wężyki na zaworkach itp. ten bład sie pojawia gdy jade dłuższy czas np.130km/h bo jak cisne ze zmiennymi obrotami nawet pod 4000 nic sie niedzieje np. jak robiłem logi wszystko oki gdzie podejrzewasz ta dziure? co najlepiej sprawdzic?
-
analiza logów a4 b6 quattro 1.9 tdi avf 1756vk
witam prosze o analize logów jestem nowy w temacie vaga to są moje pierwsze logi poniewaz znajomy ostatnio jezdzil moim autem i twierdzi ze zamula na niskich obrotach grupa 03 i 011 dynamiczne http://vaglog.pl/log_216393.html http://vaglog.pl/log_216392.html
-
1.9 TDI AFV - dziwny wyciek oleju
Ok dzięki za trop siemka i co udalo ci sie zidentyfikowac ten wyciek ja mam podobnie uszczelke kolektora wymienilem uszczelke pod pokrywa nie poniewaz mechanik powiedzial ze jest oki ale wrazie czego dal silikon silnik umyty a tam gdzie ty pokazales tez mam olej
-
[B6 AWX] EGR czy N18 ?
U mnie stalo sie to po czyszczeniu egru i kolektora nagle wyskoczyl blad p0401 i caly czas wracal okazalo sie ze wogole cisnienia nie pompowal