Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartek1561

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartek1561

  1. Witam mógłby ktos mi wytlumaczyc gdzie ten cholerny wezyk z tego kruca wychodza zeby odpowietrzyc ten układ chlodzenia? bo nie moge go znalesc ''chyba zbyt ciemny jestem'' najlepiej jakby ktos jakies foto podrzucil bym był bardzo wdzieczny ---------- Post dopisany 23-06-2014 at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany 22-06-2014 at 12:41 ---------- Witam ponownie Panowie tak caly czas mysle i moze to jest na lewej rurce taka dziurka i to sie delikatnie sciaga i tym sie odpowietrza ?
  2. bartek1561 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Ok dziekuje za informacje jutro pojade do servisu audi i niech mi sprawdza co go boli oczywiscie napisze co belgusy na to powiedza ---------- Post dopisany 19-06-2014 at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2014 at 22:28 ---------- Witam własnie nie dawno wrucilem z servisu i powiedzieli mi ze sa trzy rzeczy ktore to powoduja 1 pompa wody 2 termostat 3 uszczelka pod glowica ale zeby sprawdzic dokladnie co to jest trzeba zostawic na noc u niech i koszt takiej operacji okolo 250 euro to mysle ze lepiej bedzie lawete zamowic i do polski. Moze ktos z was ma jakies namiary pewna i nie droga lawet do Woj. Pomorskiego dokladnie okolice Szczecinka
  3. bartek1561 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Hmm zobacze postaram sie sprowadzic chlodnice, wymienie i moze cos pomoze a nagrzewnica jak jest zapchana to moze powodowac ze bedzie sie grzał ? w sesie czy bedzie lapal temperature tak jak teraz to robi ?? a i bym zapomnial czy moge sama chlodnice wody wymienic ?
  4. bartek1561 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    To sie teraz zalamalem chyba bardziej bedzie mi sie oplacalo lawete zamawiac z polski niz go tutaj naprawiac pech w tym ze nawet weza z woda nie mam. A pompa nie jest czasami tam gdzie jest Visco ? czyli napendzany paskiem wielorowkowym
  5. bartek1561 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Tyle to ja tez wiem ze moga uszczellki poleciec tylko ze jest taki problem ze jestem w Belgii i nie wiem czy zamowic chlodnice czy pompe i termostat i czy dam rade to wymienic postawowymi kluczami mam na mysli grzechotke przedluzke itp. i czy dojade wtedy do polski a mam 1100 km bo tutaj nie opyla sie do mechonikow prowadzic bo zaplace podwojna wartosc samochodu
  6. bartek1561 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Kolego sprawdzilem, ten po lewej stronie jest goracy a ten po prawej zimny (od strony aku jest goracy) dzis zrobilem z 10 km no i sie troche przegrzal bo zaczela mi kontrolka od temperatury mikac zatrzymalem sie jak najszybciej i zaczolem sprawdzac wszystko po koleji sprawdzilem rury gorna goraca i ta dolna co wychodzi od chlodnicy tez goraca minelo moze z 10-15min odkrecilem zbiorniczek wyr. to tylko zrobilo leciutka pss po tym zaczolem sprawdzac chlodnice i sie okazuje ze gorna część chlodnicy jest goraca a dolna zimna minelo z 30min i dolna czesc zrobila sie ciepla odpalilem silnik to troche sie zmiejszyla temp i po chwili znow temp sie zwiekszala to zgasilem silnik i znow sprawdzilem chlodnice i tak samo gora goraca dol zimny o co tu chodzi ? zapchene to jest czy pompa nie ma na tyle sily zeby pompowac plyn ?
  7. bartek1561 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Nic nie slyszalem nawet jak osiagnol 117 stopni to nic nie bulgocze dzis postaram sie gdzies na kompa podjechac i zobaczyc czy te czujniki dobre sa. A moze ktos sie orjetuje gdzie sa te przewody co ida do nagrzewnicy bo ni chu... nie moge znalesc a i przy okazji moze ktos wie co to i do czego to sluzy bo to cos cyka jakby zawory stukaly a jak tym porusze to na chwile ustaje cykanie i za chwile znow
  8. bartek1561 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Kolego to nie moze byc czujnik bo palca nie mozna wsadzic do zbiorniczka
  9. U mnie sie włancza jak wlacze klime niby przy 103 stopniach a moj dzis osiagnal 117c i nic ---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ---------- Witam jeszcze raz mam taki problem i nie mam pojecia co moze byc tego przyczyna dzis odpalilem audi normalnie nagrzal sie do 90 stopni odtworzyl sie termostat bo dolna rura byla ciepla pozniej sie przejechalem okolo 2-3 km i temp zaczela rosnac nawet do 117 stopni oczywiscie dolna rura byla goraca prawie tak sama jak i gorna i jeszcze bardziej sie zdziwilem jak wlaczylem na maxa ogrzewanie w samochodzie a tu zimnym dmucha klima jest wylaczona wie ktos moze o co moze w tym chodzic? Prosze o pomoc
  10. bartek1561 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Mam pytanie bo tu kolega pisał ze powinien przy 102 c wystartowac drugi wiatrak od klimy a u mnie na wskazniku wychodzi poza 90 trzymajac sie ten pierwszej kreski na prawo na klimatroniku pokazuje 109/108 na postoju sprawdzilem wszystkie bezpieczniki i sa OK dopiero jak wlacze klime to wiatrak sie załancza ale i tak temperatura jest taka sama jak i na zegarze i na klimatroniku dziwne to wszystko. I oczywiscie jak dodam gazu to slychac wisco ---------- Post dopisany 17-06-2014 at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2014 at 20:19 ---------- Witam jeszcze raz mam taki problem i nie mam pojecia co moze byc tego przyczyna dzis odpalilem audi normalnie nagrzal sie do 90 stopni odtworzyl sie termostat bo dolna rura byla ciepla pozniej sie przejechalem okolo 2-3 km i temp zaczela rosnac nawet do 117 stopni oczywiscie dolna rura byla goraca prawie tak sama jak i gorna i jeszcze bardziej sie zdziwilem jak wlaczylem na maxa ogrzewanie w samochodzie a tu zimnym dmucha klima jest wylaczona wie ktos moze o co moze w tym chodzic?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.