Treść opublikowana przez bartek1561
-
Felgi 17" w 1.6
Na pewno na 17 bedziesz mial duzo wieksze spalanie niz na 16 205 chyba ze ci na tym nie zalezy ale roznica w spalaniu jest kolosalna mi sie wydaje ze chyba powinna normalnie jechac na 16 bo na klapce od wlewu paliwa jest nalepka i tam masz jakie kola i jakie cisnienie powinno byc i tam sa 16 tez wpisane
-
Czemu klima obladza przewody?
Tak nie wiedziałem ze trzeba mieć włączony econ żeby klima nie chodziła ?
-
Czemu klima obladza przewody?
Witam mam taki problem i nie wiem czy to tak ma byc bylem u mechanika patrzelismy na kompie i wszystko niby jest ok klima normalnie dziala nic zadnych bledow nie ma czujniki dzialaja a problem polega na tym ze nie mam wlaczonej klimy ani nie mam ustawione na auto i jak zgasze silnik to syczy klima i jest oblodzony przewod, mechanik powiedzial ze to niby tak powinno byc bo nie ma zadnych bledow moze ktos mial juz taki przypadek ? bo moim zdaniem nie powinno tak byc ze klima caly czas mrozi przewody a wogole jej nie wlanczam i tak co dziennie jest oto foto http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/76db3edf342c9cdf.html Okej juz wiem sam do tego doszedlem wystarczy wcisnac ECON zeby klime wylaczyc
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
widze ze moj przebieg jest grubo cofniety bo mam 193 tys AFN mam go od niedawna ale przy kupnie wiedzialem ze jest przekrecony minimum 100 tys
-
Zasada działania automatycznej klimatyzacji
lol jestem ciekawy przeciesz przycisk econ to jest ze klima dziala w trybie eco czyli mniejsze zużycie freonu chyba ze sie myle. I dziwi mnie to ze u mnie w audi caly czas dziala klima bo przewod od klimy aluminiowy jest caly oblodzony jutro wlacze ten przycisk i zobacze czy bedzie dalej oblodzony ten przewod. Okej wlasnie przeczytalem instrukcje kolega ma racje jesli sie pali swiatelko to klima jest wyłączona
-
Jakie świece do silnika 2.4 V6 ARJ
A jakie swiece mozna zakladac do AJG ?
-
90* po przejechaniu 800m..
nie mozliwe ze po 1 kilometrze ma ponad 90 stopni
-
90* po przejechaniu 800m..
u mojej mamy w 2.4 tez bardzo szybko sie rozgrzewa temp na klimatroniku czasami dochodzi nawet do 110 stopni w upalne dni a na desce pokazuje 90 i smiga normalnie tak ma kazdy samochod. A jesli masz na desce ze dochodzi do 100 to tak jak kolega pisze pompa wody lub sprawdz chlodnice moze sie zapchała
-
wysoka temperatura
Panowie w zime prawie wogole nie otwiera sie termostat bo masz wlaczone ogrzewanie plus zimno na dworze a silnik tez musi sie rozgrzac w kazdym ukladzie chlodzenia robi sie cisnienie jesli robi ci "pss" to dobrze gorzej jak ci robi "psssssssssssssssssssssssss" to moze byc uszczelka pod glowica. A co do temperatury to moze nawet dochodzic do 110 na klimatroniku jesli jest goraco i jedziesz po miescie
-
Cykanie AFNa
Panowie powie ktos mi moze gdzie jest ten N75 bo bym chcial sprawdzic czy u mnie to cyka bo slysze jak cyka jakby zawory cykaly przy wiekszych obrotach szybciej cyka
-
1.9 TDI 110 AFN woda w wydechu?
Okej dzieki tylko ze wlasnie w ropniaku to mnie zdziwilo
-
Kody climatronika Audi A4 B5
A kod 49c czasami pokazuje temp cieczy chlodzacej ? a kod 51c temp silnika ? moze ktos mi powiedziec jaki jest numer zeby sprawdzic temp cieczy chlodzacej ?
-
1.9 TDI 110 AFN woda w wydechu?
Witam od nie dawna zobaczylem ze na koncu wydechu zbiera mi sie wodnisty czarny osad biore to na palec to nie jest sliskie a w srodku rury widac jakby sie osadzila woda.
-
1.9 TDI AFN Gdzie w Pomorskim?
Witam wszystkich nie dawno zakupilem audi w 1.9 tdi 110 koni ale troche maly mocy moze ktos polecic gdzie w pomorskim moge spokojnie sobie zrobic mapowanie no i czy to wogole sie oplaca przy takich starych autach i przy tych przebiegach niby moje ma 192 tys a pewnie z 200 bylo cofniete bo nie ma opcji ze 16 sto letni samochod moze miec taki przebieg.
-
Chiptuning 1.9 TDI 110 AFN gdzie w woj. lubelskim?
Mam pytanko moze wiecie u kogo mozna zrobic takie cos w pomorskim ?
-
Nie za niskie obroty na jałowym?
Witam panowie u mojej mamy jest tak samo ze na wolnych obrotach szarpie i tak dziwnie jakby miala zaraz zgasnac a ten problem pojawil sie przy wymianie uszczelki pod napinaczem lancuszka niby wszystko dobrze ustawione blad na kompie caly czas pokazuje blad ustawienie walku rozrzadu i niby trzeba czujnik wymienic, zobaczymy jak sie wymieni ten czujnik czy da jakis efekt
-
Błąd przesuniecia sie walku rozrzadu
Witam mam takie pytanie czemu wywala blad przesuniecia sie walku rozrzadu i czy to poważna usterka dodam tez ze nie dawno wymieniany byl rozrzad i uszczelki pod pokrywami i jakims tam napinaczem hydralicznym od lancuchow czy ktos by mogl mi pomoc i czym to moglo spowodowac .
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
Kurde juz kupilem 10w40 półsyntetyk castrola mysle ze taki moze byc
-
Jaki gaz do Audi a4 b5 2.4 v6
zalezy jak jezdzisz moja spala okolo 12 l gazu mieszany tryb jazdy
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
Aha no to proszę mi podać jaki olej wlać najlepiej przebieg 178 tys syntetyk czy pol ? jaki 10w40 10w60 ?
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
Spokojnie to niech mi ktos wytlumaczy dlaczego na stronie castrola jest napisane ze ten olej jest dobry do tego silnika ? sprowadzilem go z Belgi i nie bylo karteczki na jakim smigal oleju i wlasnie z strony castrola ten mechanik wziol ten olej.
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
Mam pytanko bo mi mechanik zalal 15w40 a3b4 castrola czy taki moze byc ? ztego co patrzalem na stronie castrola to taki jest dobry i wlasnie nie wiem czy zmienic czy zostawic
-
Podniósł sie poziom oleju
Okej tylko zabardzo nie wiem gdzie to sie znajduje a tak pozatym to moze byc duzo rzeczy pozatykanych bo miala zapchana chlodnice i nagrzewnice
-
Podniósł sie poziom oleju
Witam szukałem na forum takiego tematu ale nie znalazlem a mam taki problem ze podniosl mi sie olej w silniku i jest taki ze jak wyjme bagnet to normalnie zniego scieka i kapie ostatnio wymianialem rozrząd komplet uszczelek pod klawiatura i pod napinaczem lancuszka czy cos takiego bo wyciekal na rure wydechowa i sie kopcilo tez mnie dziwi dlaczego wywala mi olej z pod korka wlewu oleju auto sprowadzilem z belgi.
-
padniety 8 termostat
Witam W audi byla nie sprawna pompa wody po wymianie wszystko smiga jak należy