Treść opublikowana przez bartek1561
-
Temperatura płynu chłodniczego
w upalne dni moze dosc nawet do 110
-
Drgania na wolnych obrotach
Nie wiem czy to bedzie istotne ale mysle ze raczej tak mialem wczesniej mazde 6 2005 rok byly duze drgania na jalowym po dodaniu gazu ustawaly wystarczylo tylko wymienic poduchy pod silnikiem i niby mialy ustac ale nie wiem bo sprzedalem jezdzaca rdze i zakupilem audiczke i to prawdopodobnie na 95% bedzie ta poducha sie juz do konca wyrobila a jak jej nie wymienisz to pojda nastepne teraz jak wymienisz ta zje... to pewnie pojda nastepne
-
Złamany bagnet w Audi A4 B5 2.4
Z tego co pamietam to na koncu bagnetu sa plastikowe kulki i leciutko powino wchodzic dziwne troche to jest co piszesz i raczej chyba napewno musisz to wyciagnac czyli miske olejowa odkrecac
-
Błąd na klimatroniku - co to?
kanal 49 pokazuje temp cieczy chlodzacej
-
2.4 V6 163 km prośba o zdniagnozowanie błędu
nie wiem bo to mechanik wymienial
-
2.4 V6 163 km prośba o zdniagnozowanie błędu
Witam wszystkich mam taki problem bo u mamy w audicy po wymianie uszczelki pod napinaczem lancucha rozrzadu wywala caly czas ten blad 17927 rząd pierwszy przestawianie wałka rozrządu nieprawidłowe działanie. pomoze ktos
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
a mam pytanie jeszcze bo mamy taki problem ze olej wyzuca przez korek wlewu oleju jak czyszczenie odmy i sprawdzenie ezektoru nic nie da to co dalej szukac?
-
Koszt wymiany termostatu AUDI A4 B5 v6 2,4i
Lepiej sobie dac spokuj i przy wymianie rozrzadu wymienic
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
Wlewasz do goracego silnika plukanke np LiquiMoly engine flush i odpalasz na 10 minut. Potem zlewasz i dajesz nowy filtr i olej Dzieki wielkie za odpowiedz czy to takie cos ? http://allegro.pl/liqui-moly-engine-flush-2427-plukanka-proline-2662-i5068058218.html
-
Spalanie z kosmosu 2.4 v6
ludzie to jest normalne autostrada niemiecka jedziesz caly czas stala predkoscia przez 200 km to raczej normalne ze spali ci duzo mniej niz w miescie gdzie co chwile przyspieszasz i chamujesz i jeszze 1.5 km tylko jezdzisz to dolicz do tego ssanie i quatrro tez pali wiecej przezuc sie na rower Jezdzilem mamy 2.4 i po miescie tez pokazywala 20-25 l, probowales przejechac sie moze z 10 km chociaz zeby sprawdzic spalanie ile bedzie ci pokazywac czy odrazu post napisales?
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
Co masz na mysli plukanka ? czym to zrobic i jak zeby uszczelek nie wyplukalo
-
2.4 v6 30V Pobór oleju
To teraz mam pytanie czy nic nie zaszkodzi silnikowi ze wczesniej byl wlany 15w40 pozniej 10w40 a teraz mu zmienie na 5w40?
-
Jakie świece do silnika 2.4 V6 ARJ
a swiece boscha nie sa dobre?
-
Potrzebuje pomocy co to jest?
znalazlem za 600 zl nowy http://sprzedajemy.pl/napinacz-lancucha-rozrzadu-audi-a4-a6-vw-passat-2-4-2-7-2-8,14232882 wsumie bym wolal kupic urzywke A i czy to bedzie pasowalo od 1.8 t ? czy to musi byc do odpowiedniego modelu bo z tego co patrze to wszsytkie jednakowe
-
Potrzebuje pomocy co to jest?
To jest to samo co kolega oca69 napisal. A co do tego linku to jest do 1.8 a do 2.4 nie ma zadnego. Szarpie silnikiem tak jakby zaraz mial zgasnac i buja troche buda a jak delikatnie sie doda gazu to przestaje i normalnie pracuje bez zadnych szarpan mechanik mowi ze niby przez to wywoluje takie szarpanie
-
Potrzebuje pomocy co to jest?
okej dziekuje ci bardzo
-
Potrzebuje pomocy co to jest?
Witam potrzebuje sie dowiedziec jak to sie fachowo nazywa bo mechanik do konca nie wiem jak to sie nazywa a to jest wlasnie winne ze auto na wolnych obrotach szarpie cala buda wie ktos moze co to jest ? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/410522073d3025b5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6814196919cf8cd2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/20e9aff960b55ffc.html
-
Kody climatronika Audi A4 B5
teraz jestem 100% pewny ze na kanale c49 temp cieczy chlodzacej a niby 51 temp silnika
-
Czym zabezpieczyc blache?
Witam nie dlugo jak bedzie cieplejszy dzien chcem sobie zakonserwowac podwozie tam gdzie rdza wychodzi to zeszlifowac i pomalowac i mam takie pytanie czy wystarczy zwykly bitex ? I czy trzeba z twoch stron czyscic z rdzy?
-
Odcień Lakieru
Nawet jak znajdziesz w tym samym numerze to nie zdziw sie jak bedzie inny odcien
-
Potrzebuje czujnik
dzieki za info
-
Potrzebuje czujnik
Witam mam taki problem bo moja mama ma audi A4 B5 2.4 v6 i padl czujnik położenia walka rozrzadu no i kupilismy taki czujnik Boscha sprzedawca mowil ze wszystkie sa takie same ale okazalo sie ze nie pasuje bo na lewej glowicy z tylu (patrzac przodem do auta) jest jeszcze jakis inny i potrzebuje wlasnie tego czujnika moze wie ktos gdzie go moge szukac lub ma ktos go na sprzedasz ? Mechanik ogolnie mowi ze to jest sychronizator walka rozrzadu a kupilismy taki http://img.bazarek.pl/294198/16520/3931801/1127053963514ad827a42a9.jpg
-
Cykanie AFNa
nie dawno bylem u mechanika to powiedzial ze te cykanie to napewno nie zawory wiec trzeba szukac gdzie to cyka
-
Wariująca pompka centralnego zamka
mialem podobny przypadek tylko ze moj caly czas otwieral bagażnik jak go zamkłem to nie otwieral auto kupilem nie dawno okazalo sie ze byly prane fotele i wilgoc sie dostala do centralki i jak wyschla to wszystko gra
-
Wariujący wskaźnik poziomu paliwa
mialem taki sam problem kupilem plywak za 50 zl i dziala normalnie