Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomian

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pomian odpowiedział(a) na Pomian temat w 3.0
    Olej był zruszony praca silnika, bagnet był mokry do połowy.
  2. Pomian opublikował(a) temat w 3.0
    Witam Panowie, dzisiaj miała miejsce bardzo dziwna sytuacja. Po trasce autostrada ~ 200km dojechałem do miejsca docelowego gdzie nagle komputer zasygnalizowal mi że stan oleju jest minimalny. Dodałem mu litr takiego samego 5w30 i kontrolka nie zgasla. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Podrawiam z góry dzięki
  3. Witam, od niedawna jestem posiadaczem Audi a4 b6 w wersji cabrio, mam nadzię że poznamy się bliżej. Pozdrawiam Maciek
  4. Pomian odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    WItam, odgrzeję troche kotleta. Mam ten sam problem co przedmówcy. U mnie sprawa wyglada następująco: Po kupnie samochodu problem pojawiał się sporadyczenie, czasem wybiło kontrolke i w okolicach 3,5k obrotów szarpło delikanie ale było to znośne. Po pewnym czasie problem zaczą się nasilać, aż wkońcu wymieniłem świece. Jakiś czas był spokój, dzisiejszego ranka samochód odmówił posłuszeństwa, szarpie jest mułowaty i nie chce się wkręcać NA BIEGU (dodam iż na wciśniętym sprzęgle auto się ładnie wkręca na obroty ) Vag pokazuję wypadanie zapłonu na 1 i 3 garze Dodam tylko że wczorajszego wieczoru zalałem po raz pierwszy pb 95 na nieznanej mi stacji, czy h*jowe paliwo może być przyczyną dzisiejszego stanu samochodu? Pozdrawiam P.S Dodam jeszcze że od jakiegoś czasu słychać dziwny dźwięk po zgaszeniu samochodu pod maską po stronie pasażera
  5. Pomian odpowiedział(a) na Pomian temat w Audi A4 B6
    Ok, wielkie dzięki kolego. Pozdrawiam
  6. Pomian opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam Panowie, szybkie pytanie. Czy nagrzewnica z sedana a4 b6 pasuje do tego modelu w cabrio? Pozdrawiam
  7. rns? W której wersji -e czy -d? Znajdzie się jakis uprzejmy kolega i powie czy takie radyjko: http://allegro.pl/nowe-radio-audi-a3-8p0-concert-8p0035186ab-z-kodem-i4534775756.html mógłbym wsadzić do siebie? ewentualnie jakie przejściówki musiałbym dokupić?
  8. Witam, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b6. Samochód kupiłem niestety z dziurą zamiast panelu radia. Poprzedni właściciel zażekał się że w środku była nawigacja ale wetując allego nie moge znaleść panelu pasującego pod moje kostki. Zdjęcie poglądowe: Czy któryś z Panów mógłby uświadomić mnie jakie oreginalne radio mógłbym wsadzić plug&play? Dodam jeszcze że nie mam takowego panelu u siebie: http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/45/36/32/34/4536323424 Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Pomian
  9. Witam, Panowie nabyłem niedawno audi a4 b6 ze skrzynia multitronic FYU, samochod ma pewien problem . Skrzynia przechodzi w trym awaryjny i ma objawy jakby slizgało się sprzęgło. Dodam że bieg R działa bez problemu. Ktoś już może borykał się z takim problem? Z góry dziękuję za wszystkie rady. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.