Treść opublikowana przez impulse1
-
Kratki halogenu w zderzak a4
Witam Czy kartki halogenowe w a4 b6 sedan/kombi są takie same jak w cabriolecie czy inne? Mam delikatne pęknięcie, szukałem od modelu 8h0 ale sa ciężko dostępne a nie wiem czy takie jakoś da radę wsadzić
-
Kopci po odpalenu
Niestety też objeździłem mechaników w sprawie kopcenia na czarno, mam niewielki przebieg a kopciło czarnym dymem nikt nie wiedział dlaczego. Dopiero dzięki przestudiowaniu odpowiedzi na forum a4 doszedłem, że to egr ;-) takim sposobem wydałem więcej na trefne naprawy jak za usunięcie problemu we własnym zakresie.
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
To te zdjęcie o którym mówiłem. Tu mam podpiąc plus : http://postimg.org/image/ehums90r9/ , puścić go do MCE tam przypiąć bezpiecznik a dalej do foteli tak? wskazówki się przydadzą, ale jak zobaczyłem kostki w fotelach to zrezygnowałem z samodzielnego montażu, fotele są z s4 i mają pełna możliwą opcje więc kabli jest od zaje**nia. znalazłem już elektromechanika, będę wymagał wspomnianych bezpieczników i niech on się martwi o podłączenie. Pozdrawiam bobikos
- [B6 AMB] A4 CABRIO :)
- [B6 AMB] A4 CABRIO :)
-
[B6 AMB] A4 CABRIO :)
cxcxzcxzxcz
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
dgvcxvcx
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
rozumiem, że w takim przypadku muszę ciągnąć plus i minus z akumulatora? prosiłbym o wskazówki dotyczące grubości kabla (dwużyłowego?) oraz jaki bezpiecznik musiałbym zarobić na nim,
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Witam, prześledziłem temat od 1 strony lecz nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na temat podłączenia foteli w pełnej elektryce. Wiem jak podłączyć sterowanie lędźwi/głębokości siedziska i wyczytałem, że pełna elektryka foteli (el. przesuwanie przód tył, wysokość fotela) jest zasilana tą samą kostką, czyli jeżeli do czerwonej kostki i dwóch pinów w niej podłącze plus z bezpiecznikiem 30A pod stacyjkę i minus będzie wszystko działać łącznie z przesuwem foteli???
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
- [B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Niestety smart top wymaga doposażenia audi w moduł który nie jest tani (250euro) lecz dostępny w sieci. http://www.mods4cars.com/sms/shop/index.php?p=b3JnYT1zbWFydHRvcCZncm91cD0xJmxhbmc9MiZjdXJyPTE=&action=products&cat=5&mode=view&id=55- problem z klimatronikiem
Doszedłem co jest nie tak... brakuje czujnika ciśnienia klimatyzacji heh, tylko nie mam jak porównać oznaczenia a nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedniego kodu do audi a4 b6 2,5 tdi. 3 pinowe mają nr 1K0959126 ale różnią się końcową literką (a,b,c,d,e,f) szukając odpowiednika na allegro, jedni pisza że końcowka B pasuje do a4 b6 a inni, że nie. nie chciałbym losowo zamawiać więc proszę o pomoc, może ktoś kto posiada 2,5 tdi 163km sprawdzi jaki ma u siebie nr... wyczytałem u kogoś na aukcji że te nr są wymienne, ale wolałbym się upewnić. Dodam, że najprawdopodobniej do wersji cabrio czujnik się różni... ;/ Prosze o pomoc znalazłem nr czujnika - 8E0959126C, może komuś sie przyda bo nie łatwo to znaleźć. Jutro powinien przyjść, dam znać czy problem się rozwiązał.- moja a4 b6 210KM quatro 6 gang
a jakie niby maja być? nikt nie będzie podrabiał firmy która zajmuje się podrabianiem felg... keskin na czele ze swoimi podróbkami oz futury czyli kt1 imitującymi felgi skręcane.- [B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Kolego, jeździsz na tym air w zimę czy wrzucasz gwint?- problem z klimatronikiem
aha, widocznie chciał dorobić na mojej niewiedzy, dzięki za info- Chiptuning Rumia
no właśnie, cena jest zastanawiająco niska więc mam pewne obawy- problem z klimatronikiem
Byłem u mechanika, sprawdzał błędy ogólnie, nie wiem tylko czy na ogólnym sprawdzaniu pokaże błędy klimatronika, jedynie co wyskakuje błąd airbag bo gdzies najprawdopodobniej wypięta jest wtyczka od poduszki. Proponowali nabicie klimy w celu sprawdzenia nieszczelności ale nie chce nabijać jeżeli byłoby to niekonieczne.- Chiptuning Rumia
Witam Czy ma ktoś jakiekolwiek opinie na temat chiptuningu z wejherowa? znalazłem aukcję na allegro i zastanawiam się nad wizytą. http://allegro.pl/chip-tuning-tdi-cdi-jtd-hdi-usuwanie-fap-dpf-i4806861551.html- problem z klimatronikiem
Witam mam pewien problem z klimą, nie mogę wyłączyć funkcji econ, dioda cały czas się pali, czytałem trochę na forum, jednak może znajdzie się ktoś kto zna się bardziej, auta nie chcę wstawiać do mechanika by metodą prób i błędów wymienili mi pół samochodu zanim dojdą do usterki. dodatkowo, gdy mam ustawioną obojętnie jaką temp czuć gorące powietrze nawet gdy jest 18 stopni, zimne dopiero leci jak jest ustawione na LO. Proszę o sugestie- Problem z symphony 2din nie działa radio, oraz cd
Cześć mam kłopot związany z radiem symphony 2din mianowicie nie czyta jakichkolwiek płyt cd, a radio strasznie gubi stacje. Orientuje się ktoś co to może być? zły laser? może wzmacniacz anteny jest spalony? okablowanie jest podpięte pod wyjście.- Znaczenie ET Felgi
PS orientuje się może ktoś jakie dystanse powinienem kupić pod felgi : rarytas skręcane zw3 8,5j opony 195/40/215 naciąg (4352908884) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tył 8,5j et49 i przód 8j et55 Szerokość rantów (jako, że jest to rzecz wymienna) chyba odegra tu znaczenie myślałem o 2 x 20mm i 2 x 15mm od wnęki powinno być dobrze, bo się zrobi et 35 tył i 34 przód, ale nie wiem jak wyjdzie spasowanie z nadkolami, może ktoś się orientuje Nie chcę by rant wystawał poza obrys, oraz żeby nie ginął gdzies w środku.- Znaczenie ET Felgi
'kapeć' 235 na 8 cali oh. akurat do zaliczania krawężników. no chyba, że źle poszło liczenie. wejdzie lecz z taką opona to wyglądało by dobrze jedynie na startach na 1/4. zmień opony na max 195 przy takim profilu jeśli masz "glebę" - [B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)