Treść opublikowana przez impulse1
-
A4 Cabrio 1.8t BFB Stage III
dasds
-
A4 Cabrio 1.8t BFB Stage III
asddasdas
-
A4 Cabrio 1.8t BFB Stage III
ads
-
Zawieszenie 1BV a sprężyny eibach
Cześć, ja u siebie miałem 1bv - obniża to 2cm względem serii, założyłem kit chyba 35/35 i obniżyło ją znacznie. Sprawdź sobie na zdjęciach mojej starej b6 , na ostatnich jest obniżona hr reszta zwykłe 1bv (badziew) po wymianie sprężyn zachowanie się kompletnie zmieniło, przestało być betonowe i lepiej wybierało nierówności. Bez porównania.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, hamowałeś może s'kę?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Letnie felgi wyglądają świetnie Zawartość dodana 27 minutes later Gorzej tylko jak przyjdzie je wyważyć, szukałem tego wzoru, jednak przy każdej na wewnętrznym rancie były polepione ciężarki co wygląda już okrutnie...
-
A4 Cabrio 1.8t BFB Stage III
dsa
- A4 Cabrio 1.8t BFB Stage III
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Dziękuje serdecznie za pomoc, U mnie te otwory znajdują się w miejscu grodzi między bagażnikiem a kanapą, dojście do nich jest od strony bagażnika, dość problematyczne, kiedyś w starej cabrio wymieniałem pompkę z czujnikiem i pływakiem. Bardziej Mnie martwi rozstaw osi bo się różni o 4mm jak wyczytałem, na poprzednich stronach.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Niby wszystkie Q w avant i sedan są ze sobą wymienne, wliczając dodatkowe podzespoły. Tylko cabrio tworzy problem który nawet nie wiesz jak Mnie irytuje...
-
A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro
Eh słabo, moja głowica - upalone zawory i urwane szklanki poszła do serwisu - koszt 3k ale dostaję roczną gwarancję, zresztą tak samo jak turbo - 2k - też na gwarancji, myślałem o czymś tańszym lecz jak czasem bywa, chyba nie warto... Choć cena jaką zapłaciłem wydaje się być kosmiczna ;/ Ile Ty płaciłeś za szlif? zawory i szklanki były całe? Brałeś na FV?
-
Wymarzone A4 B6 Cabrio ;)
Ja miałem Sonax ale nie polecam, jest mało wydajnym środkiem i szybko puszcza, do tego ciężko go rozprowadzać. Ciężko bo większość foteli jest ze szrotu i są składowane w błocie i gnojówce, pełno rdzy i purchli od wody. Do tego większość silniczków 4pin przepalona a to drożej cenią jak za całe fotele, memo osobno jest często droższe jak całe fotele z memo hehe
-
A4 Cabriolet
Na razie to silnik jest w agonii, sprzedający zakatował tam wszystko doszczętnie, robię general, olej nie był zmieniany, pałowane na zimnym poszły zawory, szklanki, czyli cała głowica, pierścieni nie było, turbo, odma, sprzęgło, wahacze, klocki, nawet brlok rozsadziło, jednym słowem jeździł aż zajeździł za to buda i środek w stanie świetnym. udało mi się tym dojechać do GDA z słubic, choć chciałem się wracać po lawete i to odbierać nast. dnia ale ryzyko podjęte i jakoś tam dojechało. na początku lutego mam odbiór, zapłacę rachunek i zobaczę,(po dotarciu) powinno być lepiej, 2,5 znacznie dociążał przednią oś, tylko w jednej i drugiej fwd, Q z avant,sedan nie podejdzie a z cabrio szukam i nie mogę znaleźć, w ostateczności wezmę anglika w Q bez prawa rejestracji, zabiorę graty i oddam na złom.
-
Audi a4 b7 RS4/S4 Look !
To Ty chyba nie wiesz ile kosztuje taki jeden znaczek ?! Uważaj lepiej, ostatnio prowadzący TopGear też musiał przepraszać PS. ulep tam jakieś Bi-Turbo obok tych znaczków, będą się lepiej komponowały z aksamitną pracą silnika.
-
Wymarzone A4 B6 Cabrio ;)
Pakuj Bose bo concert gra... inaczej Szukaj teraz foteli sport, nie są to zawrotne ceny. Wydech na plus, a jak dźwięk? przy v6 powinno być przyjemnie. Impregnowałeś już dach? PS. dużo wyszły lusterka?
-
A4 Cabriolet
No tak wyszło, sylwetka b6 bardzo mi się podoba w cabrio, tylko tam był diesel pod maską, w tej benzyna. Tam nie było już czego kręcić a tu można
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Witam, czy na prawdę nikt nie wie czy swap quattro avant/sedan podejdzie do cabrio? Wiele osób zadało to pytanie lecz pozostało bez odzewu... Pomocy bo strach brać coś w ciemno :/
-
Wymarzone A4 B6 Cabrio ;)
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, nakleiłeś logo bose na maksownice za którą siedzą głośniki od audi concert? Czym czyściłeś klej po odcięciu znaczka CCCO z tylnej klapy? Mi to zajęło ze dwie godziny... Podobają Ci się te projektory audi pod drzwiami? Są jakieś zmiany obecnie? temat nie aktualizowany już ponad rok ;/ Audi świetne, sam też zamieniłem niebieską na czarną - zawsze mi się podobał
-
A4 Cabriolet
Niebieska Audi w kwietniu została sprzedana - jeśli tak można nazwać jedyną opcję sprzedaży cabrio czyli zamiana, wzięty w rozliczeniu touran 09r dsg z nadzieją szybkiej sprzedaży jednak stał i obrzydzał zdecydowanie zbyt długo, w końcu poszedł i jest w garażu kolejna b6 cabrio, na razie nie moim bo prosto z trasy wstawiona do auto tuning żelazny.
-
A4 Cabriolet
Sprężyny przyszły, są założone, Nierówności wybiera. Nie ukrywam, że zastanawiałem się nad innym rozwiązaniem, jest ciekawy air na olx, lecz daleko a nie mam nikogo do ogarnięcia układu i estetycznego montażu zegarów, myślałem też o gwincie, tylko że dobry gwint to koszt air'a, więc siedzi mix spężyny H&R/tłoczyska 1BV. Jeździłem na wielu gwintach lecz ta konfiguracja podchodzi pod KW, jest twardy gdy jadę autostradą ;] czuć krzywiznę drogi, auto delikatnie podskakuje, lecz na dziurach umożliwia szybszy skok i tłumienie w stosunku do 1BV. Springi warte polecenia
-
dobry mechanik Iława
http://auto-extra.com.pl/ Radzi sobie ze wszystkim, usuwanie dpf, egr, elektromechanika, modyfikowanie auta, mają hamownię, zakłądają intercoolery itp Często gdy wstawialiśmy auta do innych mechaników były przewożone do nich i kasowane razy 2.
-
dobry mechanik Iława
Tak Kolego, wjazd od strony lotosu
-
dobry mechanik Iława
Więc tak, Tom-Dan biorąc moje lupo 1.8turbo kompletnie nie poradził sobie z zakresem prac, auto u nich przestało miesiąc czasu, po wielokrotnym upominaniu zrobili tylko najprostrze rzeczy, z brakiem ciśnienia sobie nie dali rady, a autem na zimnej turbinie pałowali na ręcznym. Teleja nie polecam, jest drogi, oszukuje na cenach części, do silnika 5.0 biturbo skasował za turbiny dwukrotność wartości a elektromechanikę odsyła do nowej wsi która z czystym sumieniem mogę polecić, ceny w porządku, mają hamownie i znają się na rzeczy. Warsztat mają za stacją cpn
-
Cabrio- pasja ponad wszystko :) (fotorelacja prac)
Air w cabrio to fajna sprawa, ale różnie piszą o działąniu takiego zawieszenia, poducha potrafi strzelić, a powietrze się skrapla... Nie wiem na ile jest w tym prawdy ale bajer świetny.
-
Cabrio- pasja ponad wszystko :) (fotorelacja prac)
Dobrze jakbyś pomyślał o wymianie zawieszenia bo szkoda tych felg i wahaczy na technix, miałem kiedyś auto na nim i powiem, ze na gorszym zawiasie nie miałem okazji jechać... Też myślałem o tej dokładce ale ciężko stwierdzić po tym zdjęciu czy pasuje.