Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wawryn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wawryn odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    Chyba bysmy sie dogadali .S4 to S4 jak ktoś robi porzadnie to nie sprzedaje za duza frajda.Będe polował bardziej bym chciał b7 z usa ma lepsze wyposazenie ale wiekoszsc z USA to porzadnie byly pogniecione ...
  2. Wawryn odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    To faktycznie napalilem się bo tanio mona wychaczyc s4 ale takie koszty mnie przerazaja a kto zrobił to ten nie sprzeda takiego egzemplarza .dzięki za info .decyzja do przemyślenia szczególnie ze chciałbym wrzucić lpg jeszcze Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 4 minutes later jak bedziesz chciał sprzedać daj znać dogadamy sie:)
  3. Wawryn odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    Czyli 7 mam szykować jak rozumiem .... Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  4. Wawryn odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    Drogie te wariatory one są tylko w ASO czy po prostu mają taka kosmiczną cenę w A6 2.4 wymieniałem to tyle nie kosztowało....
  5. ja jeżdzę na LM 5w40 i naprawdę jest inna kultura pracy silnika jakby było mu lżej...
  6. Wawryn odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    panowie przymierzam się do takiego wozidła ktoś mi poda koszty "pełnego " rozrządu czyli do tego jeszcze ślizgów.... same częsci plus robocizna kto ile gdzie zapłacił bo to też ma znaczenie , nie wszędzie tyle samo za robote biorą
  7. Dev Dla objaśnienia: chciałem zapytać czy koło dwumasowe jest tylko w Stronicu?czy tez występuje przy Tiptroniku i Multitroniku?
  8. wole pozostać w Audi Skoda to chyba nie dla mnie
  9. a Jeżeli posiada multitronic czy tiptronic to nie dwumasy?
  10. Nie powinno się nic dziać .Ja wlasnie będe sie przymierzać do sprzedazy swojego cabrio z przyczyn powiększania rodziny i będe szukał własnie 2.0 tfsi w kombii. Do wymiany tłoków i pierścieni dodałby jeszcze wyczyszczenie nagaru i sprawdzenie profilaktyczne rozrządu . Może ktoś z forum podać kwotę jaką wydał na zmianę tłoków i pierścieni ??? na necie są zestawy mehle ciekawi mnie koszt całej operacji (ile musze wydać na auto bo czeka mnie zakup wózków , fotelika i itp ) Prosiłbym czy to na forumczy na priv wiadomość o koszt takowej operacji .
  11. ok,a teraz pytaniez innej beczki bo podobno jak jest S-tronic (czyt. DSG) to auto ma dwumas. Zwykły tip tego nie posiada....
  12. Super dzieki wielki za wyjaśnienie bo nie byłem pewien. Fajnie by było jakby gdzieś na forum były kody skrzyń z opisem która to multi , Tip czy S-tronic. Ułatwiło to by kupno auta. p.s. Która bardziej wytrzymała S-tronic czy Tip ? (sam posiadam Tipa i multi u Siebie temu pytam)
  13. znajomy ma 2.7 TDI i ma DSG? jak to było z tymi skrzyniami ? FWD to multi i DSG? Quattro = Tiptornic i S-tronic?czy tylko S-tronic ktos mi to objasni?
  14. Założył ktoś?
  15. Masakra przeczytałem te wszystkie posty i naprawdę nie ma silnika w b8 do którego nie trzeba by było dołożyć,naprawdę gdyby nie przywiązanie do marki i tej jakości to już dawno człowiek by zrezygnował z tego premium.Cały czas zastanawiam się nad 2.0 tfsi albo 3.2 + lpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.