Treść opublikowana przez Luis
-
Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Też mnie czeka klejenie podsufitki! Mam pytanie odnośnie ile kleju jest potrzeba na oklejdnie samej podsufitki? Bo sprzedaja w roznych opakowaniach.
-
[A4 B6 AVF] - Xenonowe lampy, a zamienniki.
Ma ktos tel do Gwerty też mam problem z bixem Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Różnica w skuteczności hamowania między 314mm, a 320mm
Za ile zestaw?
-
oznaczenie kolorów sprężyn
O to mi chodziło. Dzięki
-
oznaczenie kolorów sprężyn
Podłącze się do tematu widziałem kiedyś temat opisujący oznaczenia kolorami sprężyn B6,B7 i nie mogę teraz znaleźć. Proszę podrzudcie link jak ktoś wie gdzie to jest.Dzięki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj :-)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj ziom !
-
Skradziono audi a4 b7
Współczuję :-(
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Wuju.!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Renia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mam na imię Darek. Posiadam A4 B7 2.0 Awant 140KM, jest to moje drugie Audi wcześniej miałem B6 1.9 i zostałem wierny marce. Bardzo się cieszę że dołączyłem do KlubuA4. Postaram się dzielić swoimi doświadczeniami zdobytymi podczas 6-cio letniego posiadania Audi i mam nadzieje dowiedzieć się tu wielu ciekawych rzeczy! Pozdrawiam