Treść opublikowana przez Jaworek18
-
Montaż xenonu zamiennik
Witam Szukam zestawu ciekawego do zamontowania w lampy xenon przetwornicy oraz żarnika. Czy jest ktoś kto przerabiał ten temat? Dodam że aktualnie posiadam zwykłe lampy ale korci mnie na montaż zamiennika w/w zestawu.
-
SPOTY RADOMSKIE
No ja mógłbym z chęcią
-
SPOTY RADOMSKIE
Ktoś działa moze we współpracy z grupą na fb Audi Radom czy jakoś tak?
-
SPOTY RADOMSKIE
Wie ktoś może czym się różni czujnik skrętu miedzy 00 2044 00 a 00 2044 05? I czy podejdzie p&p wraz z taśmą od a6 c6 bo przełącznik napewno nie podchodzi
-
SPOTY RADOMSKIE
Podejdzie wydech z a6 c6 pod dokładkę z a4 b7 quatrro?
-
SPOTY RADOMSKIE
Serio? Właśnie miałem do nich podrzucić ew. do ich fili na firleju w Poniedziałek. Bo tu akurat zależy mi bo jest w dość widocznym miejscu i chciałbym żeby to jakoś wyglądało.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jaka jakość wykonania, oraz jaki koszt
-
SPOTY RADOMSKIE
Kleił ktoś zderzak w Radomiu?
-
SPOTY RADOMSKIE
jaki kolor? nie tylko handlarze z komisów cwane na bidnych ludziach też dobrze wala w ch. z praca http://www.anonse.com/rejon/1/kategoria/805/podkategoria/806/podkategoria2/18/oferta/10425323 Srebrna z końcówką na tablicach T lub S
-
SPOTY RADOMSKIE
Widziałem w GS b6 zwykła w kombi z fotelami od rs'a znana Xd??
-
Uruchomienie elektronicznego prędkościomierza a4 b7
ojj tam pomyłka każdemu się zdarza )
-
SPOTY RADOMSKIE
Śmiało pisz priv Juz nie jeździ Bardzo charakterystyczna Taxi
-
SPOTY RADOMSKIE
Ta a4 1.8T nie jeździła przypadkiem na taxi?
-
Uruchomienie elektronicznego prędkościomierza a4 b7
Witam W a6 c6 jest możliwość włączenia manetką na Fis'e elektronicznego prędkościomierza i tu pytanie czy b7 mają również tą opcje? Dodam, że mam odblokowanego Fisa
-
Kalibracja licznika A4 B7
Kalibrował ktoś licznik w a4 b7? Przeszukałem trochę internetów i niema nic ciekawego. Może rzuci ktoś poradą bo co kilka głów to nie jedna, a już naprawdę odchodzę od zmysłów Myślałem jeszcze nad możliwością wpięcia się w ori eu i porównywania wartości.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Na forum już trochę przebywam i jestem posiadaczem kolejnej wersji a4 tym razem b7. W razie potrzeby udzielę pomocy w mechanice oraz w elektryce w każdym modelu Audi