-
Gdzie jest Grzałka elektryczna w nagrzewnicy
niestety nie posiadam
-
Gdzie jest Grzałka elektryczna w nagrzewnicy
Dzisiaj zdemontowałem schowek i dalej stanąłem, bo niewiem co dalej zdemontowac. Przydał by się jakis schemat lub zdjecia. moze są w elsa.
-
Gdzie jest Grzałka elektryczna w nagrzewnicy
Dzięki
-
Gdzie jest Grzałka elektryczna w nagrzewnicy
chodzi o to z której strony mozna ją wyjąć z nagrzewnicy . wydaje mi się ,że od strony pasażera po demontazu schowka
-
Gdzie jest Grzałka elektryczna w nagrzewnicy
z której strony ?od kierowcy czy pasażera
-
-
Gdzie jest Grzałka elektryczna w nagrzewnicy
Gdzie jest grzałka elektryczna w nagrzewnicy. Czy da się ją wyjąć bez demontazu deski?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Kupię zaciski+jarzma tył z s4 na tarcze 330
-
Naprawa webasto a4b8 benzyna
Szukam dobrego mechanika do naprawy webasto. Mam padnięty sterownik.
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Szukam dobrego mechanika od webasto w świętokrzyskim. Mam padnięty sterownik
-
WYMIANA CONCERT NA SYMPHONY
Witam, przymierzam sie do wymiany radia concert na symphony i tu mam pytanie wg ETKI powinno być z literką H na końcu( concert ma C) .Czy mogę założyć z inną literą? Prosze o pomoc.
-
Zmiana radia Chorus na Concert w Audi A4 B8
Witam, przymierzam sie do wymiany radia concert na symphony i tu mam pytanie wg ETKI powinno być z literką H na końcu( concert ma C) .Czy mogę założyć z inną literą? Prosze o pomoc.
-
wymiana tylnych lamp na LED
Chciałem wymienić lampy tylne na ledy . Myslałem , że jak mam VCP to zakoduje przez BCM2 i tu niestety poległem,Bo po zakodowaniu pojawił się błąd dane niewiarygodne.Mam sterownik ..64N POMOŻE KTOŚ ?
-
Wymiana tylnych lamp na ledy Avant
Potrzebuje pomocy w wymianie lamp zarówkowych na ledy w avancie 2009. Kodowanie+zamiana przewodów w komforcie. Mam sterownik ...64N. Najlepiej z woj.świętokrzyskiego.
-
tylne światła LED pomoc w zakodowaniu
Podepnę się do tematu. Możesz podać w które piny w kostkach komfortu podpiołeś dodatkowe przewody. Ja podpiołem zgodnie ze schematem czyli od lampy prawej do pin10 kostka brąz T17p a lewa do pin9 kostka czarna T17o ,zakodowałem jak powyżej i mam meksyk. Kierunki w stopie zewnetrznym, przeciwmgielne w kierunkach, POMOCY please!
-
jaka zmieniarka do radia Concert
W takim razie oprócz AMI jakie kable należy dołożyc ,żeby to działało
md40
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta