md40

• Paliwo
    PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia md40

Reputacja

1. Dzisiaj zdemontowałem schowek i dalej stanąłem, bo niewiem co dalej zdemontowac. Przydał by się jakis schemat lub zdjecia. moze są w elsa.
  2. chodzi o to z której strony mozna ją wyjąć z nagrzewnicy . wydaje mi się ,że od strony pasażera po demontazu schowka
  3. z której strony ?od kierowcy czy pasażera
  4. Gdzie jest grzałka elektryczna w nagrzewnicy. Czy da się ją wyjąć bez demontazu deski?
  5. md40

SWAP hamulców w A4 B8

Kupię zaciski+jarzma tył z s4 na tarcze 330
  6. Szukam dobrego mechanika do naprawy webasto. Mam padnięty sterownik.
  7. Szukam dobrego mechanika od webasto w świętokrzyskim. Mam padnięty sterownik
  8. Witam, przymierzam sie do wymiany radia concert na symphony i tu mam pytanie wg ETKI powinno być z literką H na końcu( concert ma C) .Czy mogę założyć z inną literą? Prosze o pomoc.
  9. Witam, przymierzam sie do wymiany radia concert na symphony i tu mam pytanie wg ETKI powinno być z literką H na końcu( concert ma C) .Czy mogę założyć z inną literą? Prosze o pomoc.
  10. Chciałem wymienić lampy tylne na ledy . Myslałem , że jak mam VCP to zakoduje przez BCM2 i tu niestety poległem,Bo po zakodowaniu pojawił się błąd dane niewiarygodne.Mam sterownik ..64N POMOŻE KTOŚ ?
  11. Potrzebuje pomocy w wymianie lamp zarówkowych na ledy w avancie 2009. Kodowanie+zamiana przewodów w komforcie. Mam sterownik ...64N. Najlepiej z woj.świętokrzyskiego.
  12. Podepnę się do tematu. Możesz podać w które piny w kostkach komfortu podpiołeś dodatkowe przewody. Ja podpiołem zgodnie ze schematem czyli od lampy prawej do pin10 kostka brąz T17p a lewa do pin9 kostka czarna T17o ,zakodowałem jak powyżej i mam meksyk. Kierunki w stopie zewnetrznym, przeciwmgielne w kierunkach, POMOCY please!
  13. W takim razie oprócz AMI jakie kable należy dołożyc ,żeby to działało